Composition Touch, Colour, Media

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Honzajs122
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 20.09.2013 21:28

Příspěvek od Honzajs122 »

Nezůstane

frana
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 10.12.2013 20:31

Re: Vypínání displeje rádia

Příspěvek od frana »

Taky nezustane.

Uživatelský avatar
buress
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 15.03.2013 21:25

Re: Radio Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od buress »

Tak moje rádio přebírá všechny vyzváněcí tóny od kontaktů, ale zase si neumí natáhnout loga stanic. K mému úžasu jsem zjistil, že existuje mrak HW konfigurací Comp. Media a každé má jiný SW. Ten můj dle servisu je prý poslední v řadě a to mám auto už víc jak rok.. :-(
VW GOLF VII 1.2 TSI 77KW Comfortline + mlhovky, PreCrash, multifunkční volant, rádio Composition Media, nově originál tažné WESTFALIA

Honzajs122
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 20.09.2013 21:28

Příspěvek od Honzajs122 »

To je dobrej guláš

Uživatelský avatar
MazyFM
Řidič
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: 19.11.2013 21:03

Re: Vypínání displeje rádia

Příspěvek od MazyFM »

bouky2 píše:Pls mrkněte mi někdo další, jak vám to funguje.... tzn zda-li vám znovu po nastartování zůstane zaškrtnutý checkbox automaticky vypnout po 10-ti vteřinách displej radia... díky moc
Já mám:
HW: 040
SW: 0421
kodek: N/A

Po vytažení klíče ze zapalování se checkbox odškrtne.
Rád bych funkci využíval...
VW Golf VII Variant 1,6 TDI 7DSG Highline

bouky2
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 322
Registrován: 25.01.2014 19:57

Re: Vypínání displeje rádia

Příspěvek od bouky2 »

Otázkou je, jestli je to chyba, nebo úmysl. Např aby po otočení klíčku, měl řidič dostatek času pročíst úvodní hlášky, upozornění apod, což by 10 vteřin nemuselo stačit. Ale já bych raději, aby se mi to automaticky vypínalo, neboť raději sleduji displej u budíků :)

lynx.xx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 12.11.2013 09:58

Composition Media - zvuk z navigace v telefonu

Příspěvek od lynx.xx »

Při spárování telefonu (symbianová Nokia) jako handsfree nejdou hlasové pokyny z navigace do repro (jako HF tj. zvuk při telefonování funguje normálně). Po připojení téhož telefonu i jako BT audio, již pokyny z navigace jdou - za předpokladu, že je aktuálně vybrán jako zdroj zvuku BT audio, avšak po ukončení hlasového pokynu dojde k úplnému ztlumení repro (MUTE).
Jak se chová navigace z telefonu Vám? Zvažuji nákup nového telefonu (Android ev. WinPhone8 ) - bude to lepší?

Honzajs122
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 20.09.2013 21:28

Příspěvek od Honzajs122 »

Čert ví, mně z Nexus S nejde kromě BT audio a telefonu nic jiného. Ani zvonění, ani navigace. Neřeším

bouky2
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 322
Registrován: 25.01.2014 19:57

Re: Composition Media - zvuk z navigace v telefonu

Příspěvek od bouky2 »

Mně když spáruji android jako BT audio, tak to celkem šlape. Jen se mi tam pořád motá přehravač z telefonu. Což když budu chtít pouštět songy z telefonu spolu s navigací tak ok, ale když dám pauzu přehrávání, tak někdy se zamutuje vše, někdy ne. Je to takové vachrlaté to ovládat.

Uživatelský avatar
buress
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 15.03.2013 21:25

Re: Radio Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od buress »

buress píše:Tak moje rádio přebírá všechny vyzváněcí tóny od kontaktů, ale zase si neumí natáhnout loga stanic. K mému úžasu jsem zjistil, že existuje mrak HW konfigurací Comp. Media a každé má jiný SW. Ten můj dle servisu je prý poslední v řadě a to mám auto už víc jak rok.. :-(
Ha, tak najednou servis přišel s tím, že jim dorazila datová karta s aktualizací a už i já mám software 0421 :-D
VW GOLF VII 1.2 TSI 77KW Comfortline + mlhovky, PreCrash, multifunkční volant, rádio Composition Media, nově originál tažné WESTFALIA

slezacekm
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 15.04.2014 19:29

Re: Radio Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od slezacekm »

Super. Nenapadne si ji okopiruj :)

Honzajs122
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 20.09.2013 21:28

Příspěvek od Honzajs122 »

Buress Tak co se upgradem změnilo?

Uživatelský avatar
buress
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 15.03.2013 21:25

Re: Radio Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od buress »

co se změnilo? No v první řadě se mi již natahují automaticky LOGA stanic a přestaly mi uložené stanice problikávat. Nepatrně se změnila grafika (např. ukazatel signálu telefonu je jiný) a lépe mi reaguje dotykový displej. V menu mi přibyla možnost zvolit vyzváněcí tón, ale naštěstí si to stále přebírá ten z mobilu :-) A co se nezměnilo? Stále neumí nasosat celou itunes knihovnu z mobilu ať už přes BT nebo po kabelu (asi to vyžaduje vyšší HW verzi rádia - já mám 039). Taky se mi nenahují fotky kontaktů (zkusím ještě tovární nastavení a uvidím). Narazil jsem na jednu zajímavost - když se na rádiu podrží tlačítko MENU tak se dostanete na servisní rozhraní kde se dá brouzdat v historii servisních zásahů.. :-)
VW GOLF VII 1.2 TSI 77KW Comfortline + mlhovky, PreCrash, multifunkční volant, rádio Composition Media, nově originál tažné WESTFALIA

Zrnko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 12.05.2014 21:43

Re: Radio Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od Zrnko »

Nevíte zda-li HF Bluetooth u Composition Media přehrává nebo zobrazuje SMS?

Uživatelský avatar
Adlib
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 13.05.2012 10:09

Re: Radio Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od Adlib »

http://webspecial.volkswagen.de/infotai ... .html#tab2
Na tomto odkazu se nachází informace o podpoře jednotlivých telefonů a co konkrétně který telefon podporuje a co ne.
Mám od koupi vozu verzi software 0421 a u předchozího mobilu Samsung Wave se mi např. nezobrazovaly obrázky kontaktů a u současného LG G2 to maká.
Golf VI - Comfortline 1.2 TSI - 63kW -2013
Golf VII - Comfortline 1.2 TSI - 77 kW -2014
Golf VII - Comfortline 1.2 TSI - 81 kW - DSG -2016
Golf VII Highline FL 1.4 TSI- 110 kW - DSG -2018

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“