Composition Touch, Colour, Media

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od Mirco »

hezké to je to je pravda, ale originální to opravdu není :good:

Uživatelský avatar
Vesel
Pilot
Pilot
Příspěvky: 703
Registrován: 08.07.2012 22:02
Bydliště: Moravwa

Re: Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od Vesel »

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli někdo neví návod jak zaktualizovat obrázky rozhlasových stanic? Z webu vw stáhnu zip a píše mi to chyba - žádný soubor :/
VW Golf MK4 1.6 77kW
VW Golf MK4 1.8 GTI 110kW
VW Golf MK5 2.0 GTI 147kW
VW Golf MK7 1.2 TSI 63kW

Audi A4 B9 2.0 TDi 110kW

Uživatelský avatar
anti_bot
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 12.02.2016 07:59

Re: Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od anti_bot »

Z toho co píšeš, asi rádio neumí automaticky stáhnout obrázek ke stanici, musíš tedy ten stažený soubor *.zip rozbalit ideálně na SD kartu a z ní potom přiřadit loga stanic manuálně přes menu rádia...
Touran 5T1 HL 1,4 TSI DSG
Golf VII Variant ME 1,4 TSI - sold

Uživatelský avatar
Vesel
Pilot
Pilot
Příspěvky: 703
Registrován: 08.07.2012 22:02
Bydliště: Moravwa

Re: Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od Vesel »

Aha to autorádio to umí? sem nevěděl já jen ze sem to chtěl smazat a importovat nový. No ale ja právě nevím kde to stáhnout jelikož mi to píše vždy že se stáhl chybný soubor
VW Golf MK4 1.6 77kW
VW Golf MK4 1.8 GTI 110kW
VW Golf MK5 2.0 GTI 147kW
VW Golf MK7 1.2 TSI 63kW

Audi A4 B9 2.0 TDi 110kW

Uživatelský avatar
wittmann167
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 343
Registrován: 13.02.2014 22:37
Bydliště: Matrix - ostatně jako každý

Re: Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od wittmann167 »

Tak mě si rádio stahuje loga stanic samo, kromě rádia KISS. Našel jsem si logo na netu, dal na SD a přiřadil. Pokud se stanice rádia změní na jinou pozici, musí se logo opět přiřadit.
VW Golf Sportsvan 1,4 TSI Maraton Edition, bílá Pure
Mio MiVue C330

Uživatelský avatar
anti_bot
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 12.02.2016 07:59

Re: Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od anti_bot »

Vesel píše:Aha to autorádio to umí? sem nevěděl já jen ze sem to chtěl smazat a importovat nový. No ale ja právě nevím kde to stáhnout jelikož mi to píše vždy že se stáhl chybný soubor
Composition Media si stahuje loga samo...je potřeba v nastavení rádia aktivovat "Automatické ukládání loga stanic"

Pokud máš Composition Colour, návod i aktuální soubor s logy stanic najdeš na tomto odkazu:

http://webspecial.volkswagen.de/infotai ... itionmedia" onclick="window.open(this.href);return false;
Touran 5T1 HL 1,4 TSI DSG
Golf VII Variant ME 1,4 TSI - sold

Skandy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 28.08.2016 22:52

Re: Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od Skandy »

Asi sa to sem nehodí ale zakladat novu temu nechce, Tento rok mi zacalo blbnut composition media. Rano ked je vlho zacne radio pipat neda sa nic stlacit ani nereaguje na dotyk. az po nejakom tom vypnuti a zapnuti. Pripdne ked sa auto zahraje. WTF? :D
VW Golf VII variant, 1,2 TSI, 77kW Slovakia Comfortline DSG

fikocz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 12.10.2011 10:15

Bluetooth audio Composition media 2017 přetáčení skladeb

Příspěvek od fikocz »

Ahoj

mám nový Golf 7 2017 po FL s rádiem Composition media, každý den poslouchám hudbu z Google Music (případně testováno Spotify) přes bluetooth.
Jen mě štve jedna funkce nemůžu přetáčet skladby případě posouvat skladbu do určité minuty přímo na rádiu. Tuším, že tahle funkce na Octavia 3 fungovala. Máte to v Golfech taky tak? Nějaké řešení. Telefon Samsung s Androidem.

Případně je řešení iPhone?

Uživatelský avatar
eth
Řidič
Řidič
Příspěvky: 88
Registrován: 18.09.2016 09:30
Bydliště: Plzeň

Re: Bluetooth audio Composition media 2017 přetáčení skladeb

Příspěvek od eth »

Mám Composition Media před FL, poslouchám přes BT s Androidem. Funguje mi to, ale občas jsem si všiml že ne, ale neřešil jsem to. Řekl bych tedy že to záleží na aplikaci v telefonu, která zrovna hraje.

Jinak posouvání (když tedy funguje) realizuju držením tlačítka pro další skladbu na multifunkčním volantu, ale posun je velmi pomalý, dejme tomu skok o 5 vteřin každou vteřinu, takže je to skoro nepoužitelné.
--= Golf VII Variant Highline, 1.4 TSI 103kW =--

filip_horzinka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 15.11.2017 16:32

radio composition media

Příspěvek od filip_horzinka »

Dobrý den,

chci se zeptat proč golf VII s composition media po připojení iphone mobil jenom nabíjí a nejde z něj přehrávat hudba? Když v octavii 3 to jde už s radiem SWING. A když pouštím hudbu přes BT tak se mi zase nezobrazujou artworky alb a nejde přes rádio procházet alba v mobil. Jo a náhodou nevíte jaká je poslední verze systému v composition media ja mám 0421.

Díky
VW GOLF VII - 1.2 TSI 77kw - manuál, comfortline - parkovací senzory, composition media (r.v. 2014)

Škoda Octavia III - 1.6 TDI 92kw - manuál, Elegance - plus 2, chip (r.v. 2014)

Uživatelský avatar
skoryl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 16.04.2017 18:00

Re: radio composition media

Příspěvek od skoryl »

Golf Sportsvan koupě 03/2017 Composition media verze SW MU: 0751

filip_horzinka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 15.11.2017 16:32

Re: radio composition media

Příspěvek od filip_horzinka »

Aha já mám auto z roku 2014 tak se musím stavit do servisu aby mi rádio aktualizovali. Pokud to teda půjde a nemá někdo zkušenost zda mi servis aktualizuje rádio bez problému?
VW GOLF VII - 1.2 TSI 77kw - manuál, comfortline - parkovací senzory, composition media (r.v. 2014)

Škoda Octavia III - 1.6 TDI 92kw - manuál, Elegance - plus 2, chip (r.v. 2014)

notebooker
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 05.12.2017 22:34

Re: Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od notebooker »

Dobrý den,
mohu se zeptat, kde je možné sehnat toto rádio? Mám composition colour a potřeboval bych mít spojený mobil s rádiem přes bluetooth, je možné třeba jenom dokoupit bluetooth modul? Je nutné to pak nějak speciálně kódovat? Díky za rady!
breit píše:Tak já jsem pokusně zkusil objednat lepší rádio, jako náhradu za composition color.
Konkrétně toto:
Obrázek

Mělo by to být originál VW rádio, vymontované z nového auta.

Výhody:
USB, BT Handsfree, MirrorLink, 6,5" display, podporuje vše (carinfo, parktronic, multifce atd.)

Nevýhody:
není v češtině, neumí RDS (nevadí mi), neumí zobrazovat audio info na palubáku (stejně nepoužívám)

Tak jsem zvědavý, až přijde, jestli bude vše ok. Pak se podělím o dojmy.

Uživatelský avatar
breit
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 27.07.2015 16:40
Bydliště: Praha

Re: Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od breit »

Koupit toto rádio není problém, stále se prodává a není drahé.
Dodělání BT ke stávajícímu rádiu je podle mě o dost komplikovanější. Je potřeba modul, instalace, kabeláž, mikrofon, kódování atd. Takže to vyjde dráž a je to složité. To rádio se jen vymění a je to. Je tam ale pár nevýhod, které třeba mně osobně nevadí (pouze angličtina, není rds k rádiu). Těch plusů je pro mě víc - BT handsfree, větší display, USB, mirror link...
VW Golf VII 1.2 TSI 105kw/242Nm 2015 Comfortline, Black Pearl
Obrázek

Utre
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 07.12.2017 13:33

Re: Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od Utre »

Zdravím, mám Composition Media 2 gen (2 otočné tlačítka a v pravom rohu hore APP), no nemám kúpený App Connect, kt. mimochodom stojí 300 eur na dokúpenie. A mám s rádiom problém pri prehrávaní skladieb z Android 7 telefónu. Posúvanie aj názov skladby mi zobrazí, no pri posunutí na určitú minútu na posuvníku na dispeji rádia mi vypíše, že funkcia nieje podporovaná + hlavný problém je, že ani cez PowerAMP prehrávač ani cez spotify mi nechce zobraziť na Comp.Media zoznam skladieb. Pritom na webe je plno videí kde to ľuďom bez problému zobrazí všetky skladby v mobile. Podarilo sa to už niekomu vyriešiť? Resp. ukazuje vám zoznam skladieb cez bluetooth normálne?

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“