Composition Touch, Colour, Media

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
slezacekm
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 15.04.2014 19:29

Re: Radio Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od slezacekm »

Zrnko píše:Nevíte zda-li HF Bluetooth u Composition Media přehrává nebo zobrazuje SMS?
nepřišel jsem jak na to, mám pocit, že když dojde sms, tak to dá zvuk, ale neukáže

slezacekm
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 15.04.2014 19:29

Re: Radio Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od slezacekm »

Adlib píše:http://webspecial.volkswagen.de/infotai ... .html#tab2
Na tomto odkazu se nachází informace o podpoře jednotlivých telefonů a co konkrétně který telefon podporuje a co ne.
Mám od koupi vozu verzi software 0421 a u předchozího mobilu Samsung Wave se mi např. nezobrazovaly obrázky kontaktů a u současného LG G2 to maká.
díky za super odkaz, nicméně přijde mi to, že není úplně pravdivý
Alle wichtigen Funktionen des Mobiltelefons lassen sich über das Infotainment-System bedienen. chápu jako, že všechny důležité funkce telefonu mohu ovládat přes rádio...což nějak netuším, jak je v případě mého telefonu možné

Honzajs122
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 20.09.2013 21:28

Příspěvek od Honzajs122 »

Pokud někomu nefungují (nebo blbě fungují) obrázky kontaktů, musí si stáhnout Bluetooth Phonebook (pro Android) asi za 50,-. Pak to funguje, jak má.
Ne SMS to zobrazit neumí.

Slezacekm: zřejmě myslí vytočit číslo, přijmout hovor, listovat v seznamu telefonních čísel, skladeb. Přehrávat, přeskakovat a pod. Nic sofistikovaného bych pod tím nehledal..
Naposledy upravil(a) Honzajs122 dne 23.05.2014 03:19, celkem upraveno 1 x.

Honzajs122
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 20.09.2013 21:28

Příspěvek od Honzajs122 »

Slezacekm zřejmě myslí vytočit číslo, přijmout hovor, listovat v seznamu telefonních čísel, skladeb. Přehrávat, přeskakovat a pod. Nic sofistikovaného bych pod tím nehledal..

slezacekm
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 15.04.2014 19:29

Re: Radio Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od slezacekm »

jo, to potom sedí

Zett
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 30.04.2014 12:27

Re: Radio Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od Zett »

Mám dotaz na ty co mají Composition Media. Jak vám funguje BT handsfree?

Já když pustím písničky přes BT-Audio tak není problém, všechno OK, ale telefonní hovory jsou přerušovaný, vypadává zvuk, není tomu rozumět atd... Zatím jsem zkusil dva telefony Sony a u obou to samý. Druhá strana si nestěžuje a prý mně slyší normálně. Signál je dobrý a když mám telefon u ucha tak je všechno v pořádku.

Z.
od 10.6.2014: VW Golf VII Variant 2.0 TDI Highline, tacho 65000 km, prům. spotřeba 5.47 l/100km.

Jastik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 23.03.2014 14:01

Re: Radio Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od Jastik »

Tak takové problémy jsem ještě nezpozoroval. Hovory mi připadají v pohodě.
VW GOLF Variant VII 1.4 TSI 90KW Comfortline + mlhovky, sedadla ergoActive, rádio Composition Media

highendforum
Řidič
Řidič
Příspěvky: 165
Registrován: 28.04.2013 11:34
Bydliště: Ostrava

Re: Radio Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od highendforum »

Zett píše:Mám dotaz na ty co mají Composition Media. Jak vám funguje BT handsfree?

Já když pustím písničky přes BT-Audio tak není problém, všechno OK, ale telefonní hovory jsou přerušovaný, vypadává zvuk, není tomu rozumět atd... Zatím jsem zkusil dva telefony Sony a u obou to samý. Druhá strana si nestěžuje a prý mně slyší normálně. Signál je dobrý a když mám telefon u ucha tak je všechno v pořádku.

Z.
U mne taky vše OK, mám telefon HTC a vše funguje korektně. Jsem s tím naprosto spokojen, mnoho lidi mi už řeklo, že ani nepoznali, že volám z auta přes HF. Super je i možnost mít 4 nej čísla přímo na displeji i s fotkama a dotekem začít hovor. Hudbu pouštím spíše přes USB nebo SD, ale zkoušel jsem i BT-Audio a taky to funguje dobře.
VW Golf VII. Highline 2.0 TDI

Zett
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 30.04.2014 12:27

Re: Radio Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od Zett »

Vyštrachal jsem doma starší Nokii E51 a všechno v pohodě takže zřejmě problém někde u Sony. Každopádně díky za reakce.

Z.
od 10.6.2014: VW Golf VII Variant 2.0 TDI Highline, tacho 65000 km, prům. spotřeba 5.47 l/100km.

Uživatelský avatar
semacik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 12.01.2014 15:53

Příspěvek od semacik »

Sony XPERIA SP A všetko funguje 100%

Odoslané z C5303 pomocou Tapatalku

Uživatelský avatar
NeoGenX
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1771
Registrován: 04.01.2008 19:54
Bydliště: Ostravwa

Re: Radio Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od NeoGenX »

Nokia Lumia 610 a vše šlape na jedničku. A jak se tu už psalo - kvalita hovoru TOP, nikdo nemá problém s tím mi rozumět nebo vůbec poznat, že volám s Handsfree v autě.
VW Golf Sportsvan 2017; 2.0 TDi 110kW R-Line

Zett
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 30.04.2014 12:27

Re: Radio Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od Zett »

Moje Sony Xperia L s posledním oficiálním firmware je nepoužitelná, manželčina stejně stará Sony Xperia L s nějakým starším firmware je v pořádku, kolegova starší Sony Xperia Tipo taky nepoužitelná přičemž s jeho starou BT HF sadou funguje dobře a nakonec moje stará Nokia E 51 funguje také naprosto v pořádku. Na fóru kde se diskutuje o Sony se pár nešťastníků jako jsem já našlo takže jak jsem psal, problém je zřejmě někde u Sony. :(

Z.
od 10.6.2014: VW Golf VII Variant 2.0 TDI Highline, tacho 65000 km, prům. spotřeba 5.47 l/100km.

Jastik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 23.03.2014 14:01

Re: Radio Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od Jastik »

Já mám starší Xperii Pro a taky bez problému.
VW GOLF Variant VII 1.4 TSI 90KW Comfortline + mlhovky, sedadla ergoActive, rádio Composition Media

Uživatelský avatar
theklf
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 441
Registrován: 05.07.2008 23:56

Re: Radio Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od theklf »

Podporuje Composition Media CD TEXT? Obrázek
Viem, že CD sú už na ústupe, ale mám nejaké, ktoré obsahujú CD TEXT a namiesto toho vidím len Track 01...
Očakával som jeho podporu.
________________________________________________________________
Golf VII R-Line |Über Highline | 1.4 TSI ACT DSG 7 BMT @ 110kW | 150 PS | @ 250 Nm
Obrázek

JohnMetsn
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 08.05.2013 10:51

Re: Radio Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od JohnMetsn »

Nevim presne co umi cist, ale dal jsem tam ted nove CD Bena Howarda a nacetlo si to vsechny nazvy pisnicek.
G7 1.4 DSG

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“