Composition Touch, Colour, Media

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od Shorty »

Ano, ukazuje...ale mám tam jen jednu písničku :laugh:
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

Utre
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 07.12.2017 13:33

Re: Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od Utre »

Aký mobil s akým systémom prosím ťa máš? Ide ti to automaticky a bez problémov? + aký prehrávač v mobile používaš? Resp. máš ich nainštalovaných viac?

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od Shorty »

Xiaomi Note 4 což má nějakou vlastní nástavbu nad android 7.0, ale jak naznačuje množství muziky v mém mobilu, tak to vlastně nepoužívám. Tu jednu písničku jsem zkoušel přes nějaký základní přehrávač a jiný ani nemám. Zas tak pozornosti jsem tomu nevěnoval, ale prostě to šlo načíst a i posuv ve skladbě byl plynulý.
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

Uživatelský avatar
kapitanplaneta
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 332
Registrován: 10.08.2017 14:19

Re: Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od kapitanplaneta »

Šíleně se mi poslední dobou seká a restartuje rádio. Nejvíc mě to se*e, když ráno sednu do auta a chci si zapnout vyhřívání čelního skla, které se ovládá jen přes rádio (nechápu, proč nemá své samostatné HW tlačítko...). To pak to vyhřívání čelního skla úplně ztráci smysl, protože tam sedím jako jantar a čekám až se rádio rozběhne... Dřív bych to sklo stihl oškrábat.

Snad to bude řešit nějaký SW update v servisu.

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od Mirco »

existuje možnost nastavení automatického zapnutí výhřevu :wink:
Přílohy
IMG_20171208_072711.jpg

Uživatelský avatar
kapitanplaneta
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 332
Registrován: 10.08.2017 14:19

Re: Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od kapitanplaneta »

To ano, ale to se zapne jen pokud dám ofuk okna na max a sklo samo "pozná", že jsou k zapnutí vhodné podmínky, ne? Což je myslím zamlžení a několik stupňů pod nulou. Párkrát jsem to zkoušel a nikdy se indikace, že by sklo "topilo", nerozsvítila. Ale nevím, třeba je to zapnuté i bez rozsvícení indikace. Co myslíš ty?

Uživatelský avatar
pajosII
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 305
Registrován: 09.08.2010 19:34

ztmavnutí displeje rádia

Příspěvek od pajosII »

zdravím, všiml jsem si, že mi lehce ztmavnul displej rádia ( Composition Media )i když nastavím nejvyšší jas, je tmavší než býval, zkoušel jsem i tovární nastavení, nevíte co se mohlo stát ?
Golf VII 2.0 TDI, Tungsten

Marek Šmíd
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 25.10.2017 20:46

Re: Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od Marek Šmíd »

breit píše:Koupit toto rádio není problém, stále se prodává a není drahé.
Dodělání BT ke stávajícímu rádiu je podle mě o dost komplikovanější. Je potřeba modul, instalace, kabeláž, mikrofon, kódování atd. Takže to vyjde dráž a je to složité. To rádio se jen vymění a je to. Je tam ale pár nevýhod, které třeba mně osobně nevadí (pouze angličtina, není rds k rádiu). Těch plusů je pro mě víc - BT handsfree, větší display, USB, mirror link...
No a kde se to rádio dá koupit? A za kolik? Řeším stejný problém. Mám Colour Media, kde je dodělání BT Handsfree prakticky neřešitelné.

Uživatelský avatar
breit
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 27.07.2015 16:40
Bydliště: Praha

Re: Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od breit »

Přiznám se, že najednou ho nemohu na žádném eshopu najít. Ještě před pár týdny jsem ho objednával pro známého. Teď ho mají, ale všude jen pro golf 6. Divné :negative:

Je to typ RCD300 Plus, tak můžeš zkusit také pohledat.
VW Golf VII 1.2 TSI 105kw/242Nm 2015 Comfortline, Black Pearl
Obrázek

Morkon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 26.09.2017 21:01

Re: Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od Morkon »

Ahoj, mám problém s appconnectem a androidem auto. Spároval jsem telefon, vse krasne fungovalo. Pak jsem se jednou nepripojil, tak jsem resetoval nastaveni a restartoval telefon. Pak vse fungovalo. Ale ted se sice pripojim, ale nespusti se mi mapy. Nema nekdo podobny problem? Telefon je Huawei P9, Android 7.

ablorhm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2678
Registrován: 21.09.2015 20:57
Bydliště: Praha

Re: Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od ablorhm »

breit píše:Přiznám se, že najednou ho nemohu na žádném eshopu najít. Ještě před pár týdny jsem ho objednával pro známého. Teď ho mají, ale všude jen pro golf 6. Divné :negative:

Je to typ RCD300 Plus, tak můžeš zkusit také pohledat.
Není to RCD 330 Plus?
VW Golf VII 1.2 TSI 77kw Comfort Edition+ 2015
používám VW Connect Dataplug

Uživatelský avatar
breit
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 27.07.2015 16:40
Bydliště: Praha

Re: Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od breit »

Z toho odkazu je to vše do golfa 6 :(
VW Golf VII 1.2 TSI 105kw/242Nm 2015 Comfortline, Black Pearl
Obrázek

Burslem1972
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 30.12.2017 22:09

Volkswagen Golf 1.6 TDI BlueMotion Tech S r.v. 2014 ANGLIE

Příspěvek od Burslem1972 »

Ahoj vsem.

Jsem uplne novy majitel vyse uvedeneho krasavce, zakoupeneho dnes v UK bazaru a tudiz uplne novy clen vase klubu, diky za prijeti.
Mam otazku: Jak poznam, ze mohu do sveho auta nahrat sat.navigaci ? Mam tam ten velky display(DAB RADIO/AUTO HOLD/MULTIMEDIA INTERFACE) a neni v nem navigace. Da se to tam nejak nahrat ? Mam takhle nove auto poprve, nemam zkusenost.
Nemam predchozi zkusenost s VW, ale verim, ze budu spokojeny nicmene nemam se vam jak revansovat, zatim:-) Ale ziju tu 10 let, tudiz rad odpovim na otazky ohledne zivota v UK, nic moc, vim, ale treba to nekomu pomuze. Jen se snazim byt napomocen.

Tak dekuji za pripadne predmetne rady a pokud nekdo mate, verim, ze jo, odkaz na stazeni knizky full manualu tohoto auta tam prosim o nej.

At vam to jezdi co nejlepe a dekuji.

jarmil7
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 448
Registrován: 21.12.2015 06:36

Re: Volkswagen Golf 1.6 TDI BlueMotion Tech S r.v. 2014 ANGLIE

Příspěvek od jarmil7 »

Zdravim podla toho čo pišeš zrejme navi nemaš a tak to tam nieje možne dostat.Jedine vymena.Hod sem foto radia to bude najlepšie.
Přílohy
e-img-1809.jpg

Burslem1972
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 30.12.2017 22:09

Re: Volkswagen Golf 1.6 TDI BlueMotion Tech S r.v. 2014 ANGLIE

Příspěvek od Burslem1972 »

Ahoj a diky za reakci.

Fotky prikladam 3.
Navigace tam urcite neni, nemuzu najit zdirku na usb, myslim primo usb, ne pres zapalovac a pak tu je pred radici pakou ta zdirka na
Media IN ke ktere mam i kabel, ale ten kabel mi nedava smysl, nevim, co do nej napojit, ten druhy konektor my prijde jak k 15 let staremu telefou.
Jeste jednou diky moc za reakci a zeptam se znovu, da se tu nekde stahnout manual v cestine pro tenhle vuz?

Pekny posledni den v roce a Novy rok:-)

No tak obrazek sem asi nevlozim, nebot jsem kopyto....

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“