Composition Media - aktualizace

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
tomval
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 03.03.2014 12:44

Composition Media - aktualizace

Příspěvek od tomval »

Nevíte prosím, zda existuje nějaká aktualizace a kde jí sehnat, po kterém by rádio Composition media přehrávalo video soubory?

Díky

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Rádio Composition media - aktualizace - dotaz

Příspěvek od sirdo »

jedina aktualizacia, ktora to momentalne umoznuje, je hardwarova vymenou za NAVI :D ...

tomval
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 03.03.2014 12:44

Re: Rádio Composition media - aktualizace - dotaz

Příspěvek od tomval »

no, za to mi to nestojí... :-)
určitě se něco objeví...

Uživatelský avatar
buress
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 15.03.2013 21:25

Re: Rádio Composition media - aktualizace - dotaz

Příspěvek od buress »

Co jsem se pídil na internetu tak aktualizaci softwaru umí pouze servis, ale to nepřinese podporu pro video. Přehrávat video a DVD umí až verze s 8" displejem a HDD..
VW GOLF VII 1.2 TSI 77KW Comfortline + mlhovky, PreCrash, multifunkční volant, rádio Composition Media, nově originál tažné WESTFALIA

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Rádio Composition media - aktualizace - dotaz

Příspěvek od sirdo »

pochybujem, ze niekedy spristupnia prehravanie videa na radiach, to ostane domenou NAVI. mne by stacilo keby cez firmware rozsirili paletu audio formatov napr. o FLAC...

tomval
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 03.03.2014 12:44

Re: Rádio Composition media - aktualizace - dotaz

Příspěvek od tomval »

buress píše:Co jsem se pídil na internetu tak aktualizaci softwaru umí pouze servis, ale to nepřinese podporu pro video. Přehrávat video a DVD umí až verze s 8" displejem a HDD..
aktualizace map pro Discovery media jsou taky na netu.... našel jsem je po pár minutách hledání, ale tohle je oříšek.

zkoušel jsem volat do servisu, prý to ještě nikdy nezjišťovali, ale zkusí se prý optat na centrále, tak ještě čekám na odpověď.

Uživatelský avatar
buress
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 15.03.2013 21:25

Re: Rádio Composition media - aktualizace - dotaz

Příspěvek od buress »

Mapy nejsou problém, ale nový firmware neseženeš.. Já mám jedno z prvních aut a firmware rádia stojí za bačkoru - přeskakují MP3 soubory, mažou se mi loga stanic a občas blbne dotykovka. Vše prý řeší nová verze, ale pro ní musím do servisu.
VW GOLF VII 1.2 TSI 77KW Comfortline + mlhovky, PreCrash, multifunkční volant, rádio Composition Media, nově originál tažné WESTFALIA

tomval
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 03.03.2014 12:44

Re: Rádio Composition media - aktualizace - dotaz

Příspěvek od tomval »

no otázkou je, jestli nový firmware bude podporovat přehrávání některých formátů videa, což by se mi občas hodilo... já mám aktuálně verzi softwaru 0421 (jinak s mazáním log stanic, a přeskakováním MP3 problém žádný nemám)

tomval
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 03.03.2014 12:44

Re: Rádio Composition media - aktualizace - dotaz

Příspěvek od tomval »

tak jsem dostal zprávu z importu, prý nová verze aktualizace bude uvolněná během 3-4 měsíců. Prý bude obsahovat, záplaty i nové funkce. Jestli bude obsahovat funkci přehrávání videa nemohou potvrdit, ale ani vyvrátit. Tak bude překvápko :-)

Dado75
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 29.12.2013 22:55

Re: Rádio Composition media - aktualizace - dotaz

Příspěvek od Dado75 »

Na netu jsem našel zajimavou informaci, že video lze u Commposition Media přehrávat přes Ipod, pokud je připojený pomocí
červeného kabelu Media-in Ipod s 30pin (platí pro ty co mají zdířku media-in)
http://www.golfmk7.com/forums/showthread.php?t=3458" onclick="window.open(this.href);return false;

sice nevím jak je to u posledních verzí G7, protože se snad standardně dodávají s USB a media-in je za příplatek (pak ale neni zase USB)

- další možností je to řešit upgradem pomocí Dynavin (cca 17 tis. je dost :negative: )
http://www.audiocom.cz/tovarni-navigace ... wg--4584cz" onclick="window.open(this.href);return false;

- nakonec nejednoduší variantou bude zapnout tablet a zvuk pustit přes Aux-in vstup :good:
objednáno: 1.4 TSI Comfotline, tungsten, mlhovky, park-pilot, Composition media, ergoActive

Honzajs122
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 20.09.2013 21:28

Příspěvek od Honzajs122 »

Jak vám jde přenos fotek kontaktů z telefonu do rádia ? Musel jsem to řešit externí aplikací.
Vlastní zvonění z telefonu to v rádiu nepřehraje ani náhodou, takže se ozvou dvě rozdílné zvonění. Jak u blbejch.

Dado75
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 29.12.2013 22:55

Re: Rádio Composition media - aktualizace - dotaz

Příspěvek od Dado75 »

ještě k tomu upgradu
- celá Evropa schání upgrade od De, A, It, UK, RU..., ale nikde nic není, pouze se čeká, že možná něco časem dorazí
- podle mne to vypadá, že to VW dělá záměrně
- našel jsem jendu zajímavou infromaci, že software z radia Discover Media 5,8" je možno nahrát do Composition Media,
pak jen otázkou zda to konečně bude umět přehrávat i video z SD, USB?
- teď jen najít někoho, kdo to umí nahrát a kdo to dobrovolně zkusí na svém G7 :D
Navigation feature „Discover Media“ (5.8 inch): The radio Composition Media can be upgraded with a navigation module (Discover Media).
objednáno: 1.4 TSI Comfotline, tungsten, mlhovky, park-pilot, Composition media, ergoActive

Honzajs122
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 20.09.2013 21:28

Příspěvek od Honzajs122 »

Composition Media má v menu položku upgrade firmware, takže složitý to nebude. Teď jenom ten nový FW. Aktuální mám 0421, pokud mě hlava neklame.

tomval
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 03.03.2014 12:44

Re:

Příspěvek od tomval »

Přesně tak, jen sehnat FW ... Nikde jsem ho na tetu nenašel ani pro Discovery Media

komar_
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 29.03.2013 15:08

Re: Rádio Composition media - aktualizace - dotaz

Příspěvek od komar_ »

Ty jo kdyby uvolnili firmware s MirrorLinkem (aka mirror navigace z telefonu na displej ... uaaa :twisted: )... no nechme se překvapit, první to asi musí pustit s Novým Polem a pak uvidíme jak dlouho mu ponechají exkluzivitu ;)
Passat B8, TSI 2.0 162kW
exGolf VII, TSI 1.2 77kW

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“