Čím čistit přístrojovou desku?

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Oskar1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 19.11.2014 20:23

Čím čistit přístrojovou desku?

Příspěvek od Oskar1 »

Zdravím všechny, chci se zeptat čím čistíte ten prúhledný plast na tachometru a otáčkoměru. Já jsem se snažil co nejopatrněji ale stejně se vytvořily drobné škrábance :( Čistil jsem to vlhkou microutěrkou ale výsledek nic moc a zaprášené to nechat nechci. Poradíte? Děkuju :)

Uživatelský avatar
Wlashack_cz
Závodník
Závodník
Příspěvky: 509
Registrován: 30.06.2014 23:14

Re: čím čistit přístrojovou desku?

Příspěvek od Wlashack_cz »

Používám švédskou utěrku. Opráším to jen tak nasucho. Tak stejně tu všudypřítomnou klavírní černou.
Golfík VII 1.4 TSI 7°DSG

Uživatelský avatar
iwhy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 273
Registrován: 03.02.2014 10:08
Bydliště: KE, SK

Re: čím čistit přístrojovou desku?

Příspěvek od iwhy »

Ja používam sprej na LCD obrazovky a utierku z mikrovlákna. Ide to dobre čistiť, ale tiež tam mám už jemné škrabance.

Čierny lesklý dekor sa mi tiež najlepšie čistí s tým prípravkom na LCD.

jiri.ryska
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 15.01.2015 17:10

čím čistit přístrojovou desku?

Příspěvek od jiri.ryska »

Já na interiér používám InnerClean od Chemical Guys. Nastříkám na mikrovlálnouvou utěrku a setřu. Plasty, volat, páku, displej. Na ten klavírní lak jsem neměl možnost vyzkoušet, nové auto budu mít zítra :-)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uživatelský avatar
semacik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 12.01.2014 15:53

Re: čím čistit přístrojovou desku?

Příspěvek od semacik »

auto glym interior shampoo a este jeden pripravok od nich na interiet neviem si teraz spomenut na nazov ale ked sa mi minu AG pripravky ktore mam na vsetky casti auta tak presedlavam asi na meguiars....

P.S: tiez mam jemne skrabanceky na tom -- neviem ako pouzivam mikrovlakno na interier .. :( takze dufam ze ked auto pojde v najblizsich tyzdnoch na detailing tak s tym nieco spravia ...

Uživatelský avatar
NeoGenX
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1771
Registrován: 04.01.2008 19:54
Bydliště: Ostravwa

Re: čím čistit přístrojovou desku?

Příspěvek od NeoGenX »

Zrovna jsem objednal čistič interiéru od Meguiars, tak snad to bude stejná kvalita, jako věci na exteriér, které jsou špičkové...
VW Golf Sportsvan 2017; 2.0 TDi 110kW R-Line

Uživatelský avatar
klasek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kaňk
Kontaktovat uživatele:

Re: čím čistit přístrojovou desku?

Příspěvek od klasek »

Na interier používám COYOTE Oživovač plastů a pneu 400ml, objednací kód: AC C5318 . Nastříkám na palubku a setřu houbičkou. Nebo přímo na houbičku a rozetřít. Je sice mastnější, ale dlouho drží lesk a provoní interier.

Uživatelský avatar
svatep
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 06.08.2009 11:46
Bydliště: Praha

Re: čím čistit přístrojovou desku?

Příspěvek od svatep »

Čus, chlapi. Já používám jakýkoliv vlhčené ubrousky na dětské zadky :) Čistí to skvěle a když to neublíží dětský řiti, tak to neublíží ani autu. Používám kolik let vše ok:)

Oskar1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 19.11.2014 20:23

Re: čím čistit přístrojovou desku?

Příspěvek od Oskar1 »

Dnes jsem našel na internetu tento přípravek od firmy Sonax který odstraní škrábance z průhledného plexi na přístrojové desce :) Je to i s videem. http://www.auto-doplnky.com/odstranovac ... 5000-p9054" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: čím čistit přístrojovou desku?

Příspěvek od sirdo »

ja na cistenie plexi na budikoch pouzivam toto https://www.facebook.com/AndrejDetail?fref=ts" onclick="window.open(this.href);return false; :laugh: ...

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“