Sjednocujeme fanoušky VW od roku 1996. Přijeď oslavit dvacetiny klubu na celorepublikový sraz.

20 LET Klubu

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 109 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zeder v GVII.
PříspěvekNapsal: 20.01.2015 18:39 
VWjunior
VWjunior

Hodnost:

VWjunior

13.12.2014

173

Levice-SVK

Wlashack_cz píše:
Takže ta verze s "klaksonem" u pedálů je lepší než to lépe vypadající?

Jináč jsem se ptal dealera na VAM a záruku na auto. Bylo mi řečeno, že pokud tento systém namontuje externí firma, jakože jinak to ani nejde, tak padá záruka na elektroinstalaci. Což je logické. Nicméně záruku na elektro přebírá VAM system. Na jedné straně je lepší mít pořádné zabezpečení, na druhé straně je zase záruka rozdělena mezi 2 firmy...

Neviem aký "klakson" máš namysli :mrgreen: ale verzia pri pedáloch má oproti verzii pod volantom výhodu v dvoch veciach :D 1. je, že ho zamkneš v ktorejkoľvek polohe volantu a 2. je, že elektronicky zabráni štartovaniu v zamknutom stave :wink:

K tej záruke 8) VAM preberá záruku na diely do ktorých zasiahli...neviem ako by to posúdili (vo VW), keby prišlo k situácii s reklamáciou elektroinštalácie a všetkých vecí do nich zapojených...keď sa k tomu VW takto vyjadrilo :roll:

PříspěvekNapsal: 20.01.2015 19:04 
VWsenior
VWsenior

Hodnost:

VWsenior

30.06.2014

491

Je to jak píšeš, do čeho sáhne externí firma, od toho se VW distancuje. Ale chápu to. Je to na zvážení každého.
A ano, klakson je to zařízení u pedálů :laugh:

PříspěvekNapsal: 20.01.2015 19:20 
VWsenior
VWsenior

Hodnost:

VWsenior

22.06.2014

130

Wlashack_cz píše:
Je to jak píšeš, do čeho sáhne externí firma, od toho se VW distancuje. Ale chápu to. Je to na zvážení každého.

No pekne, mne ešte ani neodpisali, ale to bude to isté predpokladám. Takže je to asi tak, ako som už vravel. Obrazne povedané ,buď nechaj zlodejom otvorené dvere alebo si plať všetko sám. Lebo ako ich poznám a ako to už na SK býva, po prípadných problémoch sa na to budú vždy vyhovárať.

PříspěvekNapsal: 20.01.2015 19:25 
VWjunior
VWjunior

Hodnost:

VWjunior

13.12.2014

173

Levice-SVK

Wlashack_cz píše:
A ano, klakson je to zařízení u pedálů :laugh:

No ak je to firma na 1 :wink: čiže firma ktorá má potrebné certifikáty a schválenia na dané výrobky a na montáž čo v prípade VAM a ZEDER tomu tak je, tak áno, je potrebné aby sa zaviazali a prebrali časť záruky na dané zasiahnuté veci pri montáži 8) to je pochopiteľné predsa...ak sa jedná o garážového majstra :) tak tam sa za záruku nezaviaže asi nik :mrgreen: jedine počkať kím padne záruka a potom chodiť ku garážovému, alebo poriadne firmy :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 20.01.2015 19:31 
VWjunior
VWjunior

Hodnost:

VWjunior

13.12.2014

173

Levice-SVK

K tomu ZEDER-u len toľko, že ja osobne by som si vybral variantu pod volant :mrgreen: a že prečo ? No preto, lebo keď za niečo platím a ešte k tomu do nového auta 8) tak nech to aj vyzerá :mrgreen: pre nič iné...to pri pedáloch by mi trocha vadilo, že to nie je zakrytované...funkčnosť je možno lepšia, nakoľko to zamkne volant hocikde a aj vypne štart :) ale tak to by som oželel

PříspěvekNapsal: 20.01.2015 22:04 
VWsenior
VWsenior

Hodnost:

VWsenior

30.06.2014

491

Cirdemanko: Samozřejmě je tu ještě GAP. Takže tu je možnost na zabezpečení proti krádeži se vyprdnout a řešit to právě až po skončení záruky. Taky možnost. A do té doby použít něco méně invazivního jako například ten zámek pedálů. Hmm, těžko říct... :sorry:
Pokud jde o firmu VAM system, pak to samozřejmě budou profíci, žádní garážmajstři. Navíc i ten systém je přímo jejich. Záruku na sebe samozřejmě přebírají, jen aby si tě pak s VW nepřehazovali jako horký brambor.
A ten Zender taky nevypadá zle. Ale fakt jen ta verze pod volantem :D

PříspěvekNapsal: 20.01.2015 23:26 
VWjunior
VWjunior

Hodnost:

VWjunior

13.12.2014

173

Levice-SVK

Aj VAM aj ZEDER sú samozrejme profíci na vysokej úrovni :wink: a to ako by sa v prípade uplatnenia reklamácie zachovali človek nikdy nevie pokial sám nezistí... :roll: ale si myslím že by k tomu pristúpili zodpovedne, kedže majú obe firmy dobré meno ktoré by si nechceli po*rať :mrgreen:

O tom GAP-e som nepočul takmer nič :roll: iba, že to je nejaký druh poistenia, nič viac :roll:

PříspěvekNapsal: 21.01.2015 00:09 
VWsenior
VWsenior

Hodnost:

VWsenior

22.06.2014

130

Wlashack_cz píše:
Cirdemanko: Samozřejmě je tu ještě GAP. Takže tu je možnost na zabezpečení proti krádeži se vyprdnout a řešit to právě až po skončení záruky. Taky možnost. A do té doby použít něco méně invazivního jako například ten zámek pedálů.

To mám presne ja a aj keď sa dá GAP dať až na 4 roky aspoň u Allianz, takže človek o peniaze teoreticky nepríde, no pokial vsetko vybavis a schvalia to tak može prejsť aj rok niekedy aj viac a to nieje pre nňa moc uspokojive. Ale tak čo mi ostava pokial chcem komplet zaruku na jednom mieste.

PříspěvekNapsal: 21.01.2015 11:23 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

1736

he? aky rok, ved GAP si musis vybavit na nove auto este pred kupou. GAP na jednorocnu jazdenku ti nikto neda...

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 21.01.2015 11:48 
VWsenior
VWsenior

Hodnost:

VWsenior

22.06.2014

130

sirdo píše:
he? aky rok, ved GAP si musis vybavit na nove auto este pred kupou. GAP na jednorocnu jazdenku ti nikto neda...

Nie čakať rok na GAP ten mam hned, ale keby mi nahodou ukradli auto tak pokiaľ by mi zaň dali peniaze z poisťovne to by som sa načakal. To sú potom len zbytočné starosti. O to mne ide.

PříspěvekNapsal: 21.01.2015 12:02 
VWjunior
VWjunior

Hodnost:

VWjunior

13.12.2014

173

Levice-SVK

Kde si o tom GAP-e prečítam niečo bližšie ? Aby som presne vedel o čo tam vlastne ide a ako to celé funguje, začína ma to dosť zaujímať :)

PříspěvekNapsal: 21.01.2015 12:03 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

05.07.2008

438

http://bit.ly/1BdAiKi

PříspěvekNapsal: 21.01.2015 12:03 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

26.09.2007

1015

Rumburk/Česká Lípa

třeba tady - http://www.defendinsurance.eu/produkty/pojisteni-gap/

PříspěvekNapsal: 21.01.2015 12:10 
VWjunior
VWjunior

Hodnost:

VWjunior

13.12.2014

173

Levice-SVK

Mirco píše:

:wink: :wink: :wink: je to dobrá vec...

PříspěvekNapsal: 21.01.2015 12:15 
VWjunior
VWjunior

Hodnost:

VWjunior

13.12.2014

173

Levice-SVK

theklf píše:
http://bit.ly/1BdAiKi

Ja som sa kokocinu neopítal, ale ty si zato kokocinou prispel do témy aby si vedel...pán dôležitý...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 109 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]