Držák na telefon

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Uživatelský avatar
skoryl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 16.04.2017 18:00

Re: Držák na telefon

Příspěvek od skoryl »

Taky jsem řešil různé typy držáků na telefon, ale nic mi nevyhovovalo, a za kousek plastu Brodit dávat 500,- se mi příčilo, zvláště pak když k tomu musíte ještě přikoupit další držák na daný typ telefonu. Koupil jsem držák do větrací mřížky, ale zjistil jsem, že bych na to koukal přez volant. Tak jsem v dílně vzal kousek pozinkovanýho plechu, ohnul ho kolem 8mm kulatiny, polepil ho carbon folií, z držáku odstranil zobák s pružinou, a přišrouboval na plech. Výsledek je myslím uspokojivý, a hlavně mám telefon tam, kde mi vyhovuje. Napájení mám zatím kabelem do USB pod rádiem, ale plánuju si ho vyvést do přihrátky na palubovce - nějaký plochý USB kabel, který přivřu pod víko stejně jako ten klech od držáku. A když ho nepotřebuju, tak mi vejde i do přihrádky, a nestraší mi na palubovce.
Přílohy
IMG_20180626_171723.jpg
IMG_20180626_171738.jpg
IMG_20180626_171812.jpg
IMG_20180626_171927.jpg

slamka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 14.03.2018 00:59

Re: Držák na telefon

Příspěvek od slamka »

Tak som sa uchylil k univerzalnemu rieseniu - iOttie Magnetic Vent Mount.
Umiestnil som to na lavy okraj lavej mriezky v strede (t.j. najblizsie k volantu po pravej strane) a vychadza to najlepsie - kabel k telefonu ide tesne popri hrane medzi palubkou a radiom, takze neprekaza v ovladani radia.
Sila udrzania telefonu je dostatocna, zatial spokojnost. :good:

Tento Brodit som odinstaloval, radsej skor ako mi ho niekto odtial odkopne spolu s nejakou odlomenou castou palubky. :negative:
VW Golf VII Variant R-Line Highline 1.4 TSI 110kW DSG

Obrázek

Uživatelský avatar
Bounty
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 222
Registrován: 10.05.2017 20:57
Bydliště: Beskydy

Re: Držák na telefon

Příspěvek od Bounty »

Jo, taky uvažuji o něčem podobném, mít telefon pěkně na očích. Na AE se asi nejvíce prodává toto, je tam i větší samolepka, což je fajn, protože mám trochu obavy, telefon váží 200g...

slamka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 14.03.2018 00:59

Re: Držák na telefon

Příspěvek od slamka »

Tam by som mal obavy ohladom toho nastrkavacieho mechanizmu.
iOttie ma packy ktore drzia tlakom k sebe, cize iOttie sa ventilacnej mriezky v podstate "drzi".
VW Golf VII Variant R-Line Highline 1.4 TSI 110kW DSG

Obrázek

drmla
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 336
Registrován: 30.06.2018 19:49

Re: Držák na telefon

Příspěvek od drmla »

Zatím jsem to nerealizoval, ale já mám v plánu brodit konzoli na mřížku ventilace a na ten brodit nalepit magnetický držák. Bude to to pasovat přímo na auto a přitom to bude univerzální a ne až zase tak drahé.

https://www.brodit.cz/drzak/854889/brod ... stred.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: Držák na telefon

Příspěvek od Shorty »

Mám ten čínskej "Getihu" a funguje suprově a zpracování materiálu je taky bez výhrad (mám ten stříbrný). Magnet udrží telefon i přes silikonový obal. Mám ho v levé části pravé středové mřížky, ale to záleží na velikosti telefonu a taky jaký má kdo rádio.
Přílohy
IMG_20180318_155339.jpg
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

Uživatelský avatar
Bounty
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 222
Registrován: 10.05.2017 20:57
Bydliště: Beskydy

Re: Držák na telefon

Příspěvek od Bounty »

No super. Jak velký máš telefon a kolik váží gramů? Nespadl nikdy, fakt to drží fest?

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: Držák na telefon

Příspěvek od Shorty »

šaolín redmi note 4 a údaje si pls vygoogli :-) Velký jak prase a s kovovým tělem, leč je to asi hliník neb není magnetický, takže bez té podložky se neobejdu. Spadnul jednou, když jsem na něm měl hodně tlustý kryt (a podložku pod ním). Pak jsem dal kapet tenčí silikonový a drží fest. Jen ta podložka občas lehce cestuje pod tím krytem, tak je dobře to lehce přilepit. Pokud nejedeš kryty, tak je pro tebe relevantní asi jen ta první věta.
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

Kulich999
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 22.01.2018 19:58

Re: Držák na telefon

Příspěvek od Kulich999 »

Když jsem koupil Golfa, tak jsem chtěl nějáký držák hned a nechtělo se mi čekat na čínský. Takže jsem koupil tenhle:
https://www.sunnysoft.cz/zbozi/166PCI-1 ... qn=magneti" onclick="window.open(this.href);return false;

A po více než 20 000 km spokojenost. Telefon (Galaxy S7 ege) drží perfektně a nikdy nespadl (většinou ho mám v tlustém gumovém bumperu a perfektně drží i přes to).

Pár čínských magentických držáků jsem kdysi měl, ale jeden se hned rozpad a ze dvou dalších jsem udělal jeden, nicméně nedrží tak dobře jako ten čínský ze SunnySoftu :)
Golf VII Variant ME 1.4 TSI 92 kW '17

preco
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 11.03.2018 22:07

Re: Držák na telefon

Příspěvek od preco »

Dosiel mi ten cinsky Getihu a bez obalu na telefon je to nepouzitelne, magnet je prilis silny. Kedze nemam obal, nalepil som nalepku na zadnu stranu. Ked chcem dat telefon dole, tak vytiahnem aj drziak z mriezky. Ked chcem ten telefon naozaj oddelit, tak pocujem ako lepidlo povoluje a musim to davat dole bocnym tahom aby som nalepku neporusil. Zena ma telefon s obalom, tam to drzi tak akurat. Obal som na telefon nikdy nechcel, tak uvidim ako ten drziak dopadne.

Uživatelský avatar
Bounty
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 222
Registrován: 10.05.2017 20:57
Bydliště: Beskydy

Re: Držák na telefon

Příspěvek od Bounty »

preco píše:magnet je prilis silny
Člověk by čekal opak a podívejme se. Díky za info. Předpokládám, že máš naaplikovanou tu menší samolepku, hm?

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: Držák na telefon

Příspěvek od Shorty »

Je to fakt dost silný. Já používám tu větší (jakoby obdélník) a když jí jen nasucho vložím pod obal, tak s ní ten magnet dokáže hejbat, tak jsem jí musel přilepit oboustankou k tomu krytu a od té doby cajk. Pokud nemáš kryt, tak to je pak horší no
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

Uživatelský avatar
Bounty
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 222
Registrován: 10.05.2017 20:57
Bydliště: Beskydy

Re: Držák na telefon

Příspěvek od Bounty »

Tak ten větší asi bude dost silný, když je určen pro tablety. Bohužel používám flip pouzdro. Zkusím objednat, za tu cenu člověk nic nedá.

preco
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 11.03.2018 22:07

Re: Držák na telefon

Příspěvek od preco »

Bounty píše:Člověk by čekal opak a podívejme se. Díky za info. Předpokládám, že máš naaplikovanou tu menší samolepku, hm?
ano, mam nalepenu tu mensiu nalepku.
Naposledy upravil(a) preco dne 03.08.2018 22:46, celkem upraveno 1 x.
Golf VII Variant Comfortline 1.4 TSI 92kW 2018

preco
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 11.03.2018 22:07

Re: Držák na telefon

Příspěvek od preco »

Bounty píše:Tak ten větší asi bude dost silný, když je určen pro tablety. Bohužel používám flip pouzdro. Zkusím objednat, za tu cenu člověk nic nedá.
Nemyslim si. Predpokladam ze obe nalepky drzia na magnete rovnakou silou, su to iba pliesky, nie magnety. Rozdiel je len v dvoch veciach. Silnejsie drzi na mobile, kedze je tam prilepena vacsia plocha. Skor sa trafis na pliesok ked polozis mobil/tablet, lebo je pliesok vacsi.
Golf VII Variant Comfortline 1.4 TSI 92kW 2018

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“