Držák na telefon

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: Držák na telefon

Příspěvek od Shorty »

Z nouze jsem musel přidělat držák navigace na palubku a musím říct, že to nedopadlo zrovna dobře, jelikož tam zůstal jakoby lesklý obtisk přísavky, který je vidět proti světlu a nejde to vůbec dolů. Už jsem to použil na několika autech předtím a vždy to šlo šetřit, ale ne teď. Takže pozor, povrchová úprava palubky je fakt mizerná!

Nějaký nápad, jak to vyčistit nebo obnovit ten matný film?
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

Uživatelský avatar
kapitanplaneta
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 332
Registrován: 10.08.2017 14:19

Re: Držák na telefon

Příspěvek od kapitanplaneta »

Udělal jsem tu stejnou blbost. Sundal jsem to dolů technickým benzinem. Ale pořád tam to kolečko trošku vidět jde.

Uživatelský avatar
wittmann167
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 343
Registrován: 13.02.2014 22:37
Bydliště: Matrix - ostatně jako každý

Re: Držák na telefon

Příspěvek od wittmann167 »

Bez obav. Časem to zmizí.
VW Golf Sportsvan 1,4 TSI Maraton Edition, bílá Pure
Mio MiVue C330

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: Držák na telefon

Příspěvek od Shorty »

Já to vzal lihobenzínem. Tím žena čistí občas mimino, tak to snad neublíží ani palubce. Pak hadrem a vodou a matnym vlhčeny ubrouskem. Ale už to tam teda lepit nebude

Ale asi taky pořídím držák do mřížky. Zalíbil se mi celkem TENTO. Dám do spíš doprava, jelikož vlevo je čudl Radio a ten používám asi nejčastěji. Vpravo je App (de de facto nefunguje) a Sound (vzácně). navíc vpravo je sedačka furt prázdná neb žena jezdí s klukem zatím furt vzadu.
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

Uživatelský avatar
Mike.03
Člen klubu
Příspěvky: 178
Registrován: 16.10.2011 10:42
Bydliště: Hodice - JihlaVWa

Re: Držák na telefon

Příspěvek od Mike.03 »

Podobný typ jsem měl před magnetickým. Pokud máš telefon velikosti iPhone 7 Plus, tak tě začne pěkně štvát. Vkládat a vyndavat obouma rukama, protože je na něj telefon moc široký. Volil bych spíš pro užší telefony. Ale chválím, že nechceš nějakou velkou krávu, co to kolem rádia akorát hyzdí. Jinak já mám samozřejmě také kryt, ikdyž silikonový, ale magnet s ním nemá problém. GSM ani GPS nijak neruší.
VW Golf IV 1,8T 110kW GTI Exclusive 1999
VW Golf VII Variant 1,4 TSI 110kW Maraton Edition 2017

sergix
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 19.04.2017 22:56

Re: Držák na telefon

Příspěvek od sergix »

No já měl v minulém autě chvíli mobil v mřížce ventilátoru a v zimě nebylo ideální, že jsem na něj pouštěl teplý vzduch z klimy..celkem to ten telefon umělo rozehřát..
Máte někdo nějaké dobré zkušenosti s držáky na bezdrátové nabíjení?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uživatelský avatar
ladaf
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 12.08.2015 08:24

Re: Držák na telefon

Příspěvek od ladaf »

Shorty píše:Já to vzal lihobenzínem. Tím žena čistí občas mimino, tak to snad neublíží ani palubce. Pak hadrem a vodou a matnym vlhčeny ubrouskem. Ale už to tam teda lepit nebude

Ale asi taky pořídím držák do mřížky. Zalíbil se mi celkem TENTO. Dám do spíš doprava, jelikož vlevo je čudl Radio a ten používám asi nejčastěji. Vpravo je App (de de facto nefunguje) a Sound (vzácně). navíc vpravo je sedačka furt prázdná neb žena jezdí s klukem zatím furt vzadu.
Chválím výběr, ne žádný předražený plast ale klasika od Číňanů co splní účel. Zahřívání v zimě se neboj prostě větrák ztlumíš kolečkem co je pod ním. Navíc je krásně skladný tak ho tam nemusíš mít pořád ale kdekoliv schovaný. A mobil do ruky za jízdy nepatří tak sundávání 2 rukama není žádný problém.
Nabíjení vyřešíš krátkým kabelem z přihrádky v tunelu.
PS: proč řešíš tlačítka? Ty ho tam budeš mít na výšku??
Golf VII Variant Highline 1,4 TSI 6G Černá Deep perleť

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: Držák na telefon

Příspěvek od Shorty »

Asi ho budu mít na výšku, aby právě nezacpal celý ten průduch.
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

Uživatelský avatar
r@pid
Pilot
Pilot
Příspěvky: 713
Registrován: 23.01.2016 20:50

Re: Držák na telefon

Příspěvek od r@pid »

Predtym som tiez mal taky zvieraci, nejaku dobu uz fungujem s magnetickym a je to komfortnejsie.

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: Držák na telefon

Příspěvek od Shorty »

Tak mám magnetický držák, ale můj telefon na něm nedrží, jelikož je asi z hliníku :laugh:
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

Uživatelský avatar
pajosII
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 305
Registrován: 09.08.2010 19:34

Re: Držák na telefon

Příspěvek od pajosII »

však k držáku se dodává nalepovací podložka, ta se nalepí třeba i na obal
Golf VII 2.0 TDI, Tungsten

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: Držák na telefon

Příspěvek od Shorty »

Ano, tu jsem dostal s držákem, leč se mi to teda vůbec nelíbí, není mi to příjemný při držení telefonu a na silikonovém obalu to asi nebude držet dobře.

Spíše filosofická otázka - existuje teda nějaký telefon, který je vyroben z magnetického kovu nebo nějaký silný držák, který by dokázal udržet telefon i když se schová ta destička pod kryt?
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

libkr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 24.03.2012 16:13

Držák na telefon

Příspěvek od libkr »

Používám už vice než rok tento magnetický obal na Iphone 6. Zakladnu mam připevnenou přes konzoli v kamionu a do svého Golfa jsem přikoupil magnetický držák v AutoKelly vložený do středové mřížky vývodu klimatizace. Vše funguje a drží k naprosté spokojenosti.
https://www.studioproper.co.uk/?refrr=properUS" onclick="window.open(this.href);return false;
̶G̶I̶V̶ ̶V̶a̶r̶i̶a̶n̶t̶ ̶A̶X̶R̶,̶ ̶M̶o̶o̶n̶l̶i̶g̶h̶t̶ ̶B̶l̶u̶e̶ ̶P̶e̶a̶r̶l̶ ̶L̶C̶5̶M̶,̶ ̶1̶6̶"̶ ̶B̶r̶a̶n̶d̶s̶ ̶H̶a̶t̶c̶h
GVII Variant 2,0TDI DSG7 RLine, Atlantic Blue, Shetland, 17" Madrid

Uživatelský avatar
r@pid
Pilot
Pilot
Příspěvky: 713
Registrován: 23.01.2016 20:50

Re: Držák na telefon

Příspěvek od r@pid »

Mam pod silikonovym obalom ten pliesok a pohoda.

slamka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 14.03.2018 00:59

Re: Fotky našich mazlíků + pokec o sedmičkovejch Golfech

Příspěvek od slamka »

ablorhm píše:Brodit ať už mezi mřížku klimy nebo držák na pravou stranu od rádia k přihrádce spolujezdce se vám nelíbí?
Nakoľko mám dlhoročné skúsenosti s Broditom a bol som s ním maximálne spokojný v každom aute kde som ho mal, neváhal som a do Golfa objednal tiež.
Na Golf sa robia 4 rôzne verzie clipu: Ľavá mriežka má problémy dva - zaberá miesto výduchu a treba ťahať dlhý kábel kade tade v palubke, pričom nakoniec tam ten kábel aj tak iba nejako visí v prípade nepoužitia.
Pravá mriežka tiež zaberá výduch a kábel ide rovno popred rádio.
Univerzálny clip na palubku je podľa mňa už príliš vysoko, telefon potom zaberá veľa miesta v skle a zároveň vôbec nerieši problém s káblom ako má pravá mriežka. V podstate je to skoro to isté riešenie ako pravá mriežka, iba 3x tak drahé (kvôli univerzálnosti).

Najrozumnejšia voľba príde práve č.3, clip na pravú stranu AC panela. Kábel nezavadzia, mobil nezavadzia vo výhľade a zároveň je po ruke. Neviem však ako veľmi zavadzia pri manuálom radení, mám DSG..
Avšak najväčší problém je samotná montáž a princíp držania držiaku na mieste. Clip tlačí na AC panel smerom doľava dosť výraznou silou. Mám strach že časom to AC panel nevydrží a niekde praskne.... Nie som s tým spokojný..

A to nehovorím o nečakanom a neviditeľnom probléme pre vodiča - clip výrazne zasahuje do životného priestora spolujazdca. Často doňho ľavou nohou zavadí a tým iba prispieva k rôznym silám pôsobiacim na AC panel, preto ten strach o jeho výdrž. Sadol som si na miesto spolujazdca a fakt to dosť zavadzia.

Našťastie jazdím veľa sám, ale aj tak uvažujem o demontáži. A hľadám iné uspokojivé riešenie.
VW Golf VII Variant R-Line Highline 1.4 TSI 110kW DSG

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“