Composite Media - CarPlay - App-Connect - Android Auto

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Uživatelský avatar
pajosII
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 305
Registrován: 09.08.2010 19:34

Re: Composite Media - CarPlay - App-Connect - Android Auto

Příspěvek od pajosII »

ahoj, nevíte někdo jestli se dá u Composite Media vypnout vyzvánění u příchozího hovoru, nebo doprogramovat " žádné vyzvánění " aby mi nezvonil tel. i rádio, nechce se mi pořád vypínat a zapínat zvuk u telefonu, díky.
Golf VII 2.0 TDI, Tungsten

kuky.kak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 12.10.2017 15:11

Re: Composite Media - CarPlay - App-Connect - Android Auto

Příspěvek od kuky.kak »

pokud chápu dobře tak týpci umějí dostat komplet android do origo autorádia : https://www.2din.cz/autoradia-android-p ... autoradia/ a tím by se docela dost věcí vyřešilo.. bude ale záviset asi jak moc velkou obrazovku v tom máš.

Ollin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 16.08.2016 14:43

Re: Composite Media - CarPlay - App-Connect - Android Auto

Příspěvek od Ollin »

Ahoj máte s tím někdo zkušenost? Mám rádio RSN315 půjde to na něj? Jde mi o Waze který bude napojený na integrovanou GPS anténu ve voze.
VW Sharan 7N Highline 2011 2.0 TDI CR 140 K/103 KW

Kulich999
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 22.01.2018 19:58

Re: Composite Media - CarPlay - App-Connect - Android Auto

Příspěvek od Kulich999 »

Tohle není pro staré RNS systémy, takže ne.

Jinak tady jsem ty boxíky co asi nabízejí na 2DIN pro MQB MIB našel v Číně (za 250-300 USD cca):

https://ru.aliexpress.com/item/original ... Title=true" onclick="window.open(this.href);return false;

Respektive https://ru.aliexpress.com/item/Free-shi ... Title=true" onclick="window.open(this.href);return false;

Uměl by to někdo namontovat? I když podle všeho by to nemělo být těžké.

Celý Android by byl ve výsledku lepší než mít jenom Android Auto. Z Číny to vychází zhruba stejně jako dodělání VW App Connect pro jednotky, které to podporují (což není můj případ a tohle by to krásně vyřešilo).
Golf VII Variant ME 1.4 TSI 92 kW '17

Uživatelský avatar
skoryl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 16.04.2017 18:00

Re: Composite Media - CarPlay - App-Connect - Android Auto

Příspěvek od skoryl »

Nevypadá to složitě a docela mě to zaujalo, jen se mi ještě nepodařilo zjistit na co jsou ty přepínače na boku, a žádnej manuál kde by to bylo vysvětlený jsem k tomu zatím nenašel. Pokud s tím máte někdo zkušenost, tak prosím o info, a kdyby jste někdo věděl kam se ten box fyzicky umístí, tak prosím napište (mám pocit, že za tou jednotkou s CD moc místa není).

Uživatelský avatar
jkocian
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 28.03.2016 21:20
Bydliště: Kladno

Re: Composite Media - CarPlay - App-Connect - Android Auto

Příspěvek od jkocian »

Za hlavni jednotku se to opravdu nevejde, je docela problem tam napojit i tu kabelaz. To Android rozhrani se musi dat za display, tam je mista dost. Mam to od jineho vyrobce, ale princip zapojeni a fungovani bude podobny


Sent from my iPhone using Tapatalk

Makin86
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 29.08.2018 17:52

Re: Composite Media - CarPlay - App-Connect - Android Auto

Příspěvek od Makin86 »

Ahoj, je ve verzi ME u této varianty Composititon media dodatečně aktivovat APP CONNECT ? děkuji moc
PS: téma jsem pročítal, ale pak jsem se v tom zamotal, děkuji moc...
Přílohy
IMG_1569.JPG

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Composite Media - CarPlay - App-Connect - Android Auto

Příspěvek od tornado1 »

Není vidět číslo dílu
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Makin86
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 29.08.2018 17:52

Re: Composite Media - CarPlay - App-Connect - Android Auto

Příspěvek od Makin86 »

Tak snad správný obrázek :-)
Přílohy
IMG_1639.JPG

Kulich999
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 22.01.2018 19:58

Re: Composite Media - CarPlay - App-Connect - Android Auto

Příspěvek od Kulich999 »

jkocian píše:Za hlavni jednotku se to opravdu nevejde, je docela problem tam napojit i tu kabelaz. To Android rozhrani se musi dat za display, tam je mista dost. Mam to od jineho vyrobce, ale princip zapojeni a fungovani bude podobny
A jak si spokojeny? Co treba kdyz mas pustene radio na hlavni/originalni jednotce a zapnes si tady ten Android, bezi stale to radio z hlavni jednotky nebo se kompletne vse prepne na ten android bazmek?
Golf VII Variant ME 1.4 TSI 92 kW '17

Uživatelský avatar
jkocian
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 28.03.2016 21:20
Bydliště: Kladno

Re: Composite Media - CarPlay - App-Connect - Android Auto

Příspěvek od jkocian »

Prepne se pouze zobrazeni na displayi. Prehravani medii nebo radia bezi stale. Stejne tak zustava funkcni i telefonovani pres BT. Tyto funkce lze zaroven obsluhovat pres MF volant a zobrazit na Maxidotu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uživatelský avatar
skoryl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 16.04.2017 18:00

Re: Composite Media - CarPlay - App-Connect - Android Auto

Příspěvek od skoryl »

Tak to je super, a jak se řeší zvuk když si chceš pustit na androidu video?, musí se ručně přepnout vstup na rádiu na "AUX", nebo jak?

Uživatelský avatar
jkocian
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 28.03.2016 21:20
Bydliště: Kladno

Re: Composite Media - CarPlay - App-Connect - Android Auto

Příspěvek od jkocian »

Je to presne tak, pokud chci prehravat zvuk z Androidu musim prepnout na AUX. Vyjimkou jsou zvukova upozorneni z Waze, Google maps apod, ty jdou primo do leveho ridicova repro. Jde to ale vypnout v nastaveni navigace - mam to trvale vypnuto


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uživatelský avatar
Lukkii
Profík
Profík
Příspěvky: 1021
Registrován: 18.05.2014 11:41
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Composite Media - CarPlay - App-Connect - Android Auto

Příspěvek od Lukkii »

Pokud pouštíš videa/zvuk z android skrz mirrorlink, tak doporučuju z aplikace Floating apps (což u videií ani jinak nejde) ,není důvod pak přepínat na aux, zvuková stopa je společná.
Passat B8 2.0TDI, 110kw,DSG.Webasto,pACC, přestavba facelift Matrix, kapacitní volant/travel assist, Area View 360, PLA3, MIB2.5, RGB ambient 30 barev

Uživatelský avatar
skoryl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 16.04.2017 18:00

Re: Composite Media - CarPlay - App-Connect - Android Auto

Příspěvek od skoryl »

Tak jsem se na 90% rozhodl, že si ten android taky pořídím. Ale až bude teplo :-) (nemám garáž). Vybral jsem typ DZ-218 který má uvedenou i češtinu, a jde dohledat výrobce na netu. Sice je to Schenzen Čína, ale vypají, že dělají spoustu typů, tak to snad nebude nijak ošizený.
https://www.aliexpress.com/item/Car-Mul ... 74585.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.cardvdstereos.com/android-na ... -universal" onclick="window.open(this.href);return false;
Montáž by neměla být problém, už jsem měl venku jednotku s CD, i kastlík na palubovce odkud je přístup zezadu k rádiu, a místa je tam dost. Mám Sportsvan, takže výfuky klimatizace jsou vedle rádia a ne nad ním jako je to u klasického golfa.
Předběžně to plánuju na březen/duben, pokud by byl zájem, tak udělám nějakou fotodokumentaci z montáže. Jestli někoho (nejlépe kdo už to dělal) napadá něco na co bych si měl dát pozor, nebo proč si to raději nechat udělat od profesionálů, tak připomínky uvítám, ale vzhledem k tomu, že to je jen o rozpojení a spojení konektorů, tak předpokládám, že to bude brnkačka :-D.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“