Bugy

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

ablorhm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2678
Registrován: 21.09.2015 20:57
Bydliště: Praha

Re: Bugy

Příspěvek od ablorhm »

Dnes vyzkoušeno a také funguje. Jen po vypnutí fajfky byly stále přední senzory aktivní, ale po vytažení klíčků a znovu nastartování již byly vypnuty (o tom jsem už slyšel někdy dříve, že pro některé změny je nutné vytáhnout klíčky nebo alespoň otočit klíčky ve spínačce).

Popravdě jsem to ale vydržel chvíli s vypnutými senzory a při běžném cestování mi to tak chybělo, že jsem to zase aktivoval zpátky. Přece jenom chci mít přehled o předmětech kolem auta, když už senzory mám. Takže autu prominu i nějaké to pípnutí omylem 8)
VW Golf VII 1.2 TSI 77kw Comfort Edition+ 2015
používám VW Connect Dataplug

x-father
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 313
Registrován: 28.10.2015 19:22

Re: Bugy

Příspěvek od x-father »

x-father píše:Tak jsem teď 2x zaregistroval další novinku.

Radio se nespáruje s telefonem. Když stisknu na radiu tlačítko Phone, tak na LCD nahoře vyroluje hláška "Telefon není dostupný".
Krátké zapnutí/vypnutí radia nepomáhá. Vzpamatuje se to buď po odstavení auta na delší chvíli, nebo dlouhým stiskem tlačítka power na radiu a jeho restartem.
Tak záhada trochu vysvětlena.

Koncem 10 měsíce 2016 jsem dával auto do servisu na nějakou karosářskou opravu a při tom mě aplikovali nějakou SW úpravu asi radia v rámci nějaké akce VW. Toto jsem se dozvěděl až teď.

Zdí se že po této úpravě se hodně zredukovalo zlobení parkovacího asistenta a kamery. Možná některé druhy projevu úplně zmizely.

Nicméně od té doby jsem už 4x potkal tutu hlášku "telefon není dostupný".

Koukal jsem na verzi SW radia a porovnal s tím co jsem měl vyfocené z dřívějška a nevidím tam rozdíl.

x-father
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 313
Registrován: 28.10.2015 19:22

Re: Bugy

Příspěvek od x-father »

Pokud se někomu na Comp. media 6,5" gen2 projevují hlášky níže, či se mu po zařazení zpátečky nestane nic, tak je na to prý nové TPI, které už umí řešit (po dvou letech trochu smutný výkon).

Zřejmě jde o nový SW do radia.

Před úpravou jsem měl SW Train: MST2_EU_VW_ZR_P0245T verze SW: H25.14.78_STD2Plus_EU
Po aktualizaci SW Train:MST2_EU_VW_ZR_P0252T verze SW: H25.14.89_STD2Plus_EU

Brzo poreferuju, zda to pomohlo.
golf.png

x-father
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 313
Registrován: 28.10.2015 19:22

Re: Bugy

Příspěvek od x-father »

Tak nepomohlo.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“