Vrzání, ťukání,... a další zvuky v interiéru

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
fkabl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 341
Registrován: 26.07.2010 13:48

Vrzání, ťukání,... a další zvuky v interiéru

Příspěvek od fkabl »

Vychytávám mouchy nového auta. Tak zjištěna již třetí věc, kterou budu asi chtít reklamovat. Všechny najednou. Na straně spolujezdce slyšet sice slabý, ale častý zvuk...takové lehké klepání. Klidně i na rovné silnici při přidání či ubrání plynu...buď ze středního sloupku nebo to tipuji zámek dveří.
Neřešil to již někdo? Díky.

bedrich666
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 27.10.2008 13:34
Bydliště: ČR

Re: Vrzání, ťukání...a další zvuky v interiéru

Příspěvek od bedrich666 »

No u dveri ne, mne zase neco vychazi z prostoru u predniho sloupku (nebo nekde za budikama) :sorry:

Uživatelský avatar
miro.sk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 05.01.2017 15:51

Re: Vrzání, ťukání...a další zvuky v interiéru

Příspěvek od miro.sk »

Ja mam to iste ako bedrich a obcas aj na spolujazdcovej strane to pocut :( plus jemny klepot odzadu a to mi uz raz tlmice menili vzadu na mojom variante na multilinku ale to je ina tema..
VW Golf VII variant Highline 1,4TSi

Martin L
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 10.11.2016 22:03

Re: Vrzání, ťukání...a další zvuky v interiéru

Příspěvek od Martin L »

Ja sem mel vzadu to same, ale nakonec to byly sedacky. Zkus omotat to oko do ktereho se zacvakavaji sedacky nejakou izolackou, aby to nebylo kov na kov a uvidis, ze bude klid ;-)
VW Golf Variant 2016, 1.4 TSi (92kW), Pacific Blue
Ford Mondeo combi 2001, 1.8 16V (92 kW), silver
Fiat Brava 2001, 1.6 16V (76 kW), night blue

bedrich666
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 27.10.2008 13:34
Bydliště: ČR

Re: Vrzání, ťukání...a další zvuky v interiéru

Příspěvek od bedrich666 »

Ja budu davat auto so servisu a uz vidim, jak mi reknou, ze se “zavada neprojevila”, shrabnou prachy za jednoduchy ukony jako vymena oleje a filtru a ja budu dal pri jizde pres kostky (ne vzdy, ale nekdy proste jo) poslouchat drnceni :sorry:

ablorhm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2678
Registrován: 21.09.2015 20:57
Bydliště: Praha

Re: Vrzání, ťukání...a další zvuky v interiéru

Příspěvek od ablorhm »

Pokud máš auto v záruce, dáš něco reklamovat a vada se neprojeví, nebudeš platit vůbec nic. :wink:
VW Golf VII 1.2 TSI 77kw Comfort Edition+ 2015
používám VW Connect Dataplug

bedrich666
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 27.10.2008 13:34
Bydliště: ČR

Re: Vrzání, ťukání...a další zvuky v interiéru

Příspěvek od bedrich666 »

No to beru za samozrejmost, ze za to nebudu nic platit kdyz to mam v zaruce, chtel jsem jenom vyjadrit moji obavu, ze bud se jim tam ta zavada behem nejaky zkusebni jizdy neprojevi nebo ze si s tim nebudou vedet rady (nebo se jim nebude chtit s tim delat) a mne vrati auto sice po prohlidce (budu tam davat auto na proihlidku po 2 letech, i kdyz teda jezdim a budu jezdit na prohlidky po roce), ale s “drncicimˇ interierem :sorry:

ablorhm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2678
Registrován: 21.09.2015 20:57
Bydliště: Praha

Re: Vrzání, ťukání...a další zvuky v interiéru

Příspěvek od ablorhm »

Takový ty sporadický vady jsou samozřejmě blbě reklamovatelný resp.blbě se simulují. Ideální stav je rozbité, vydávající zvuk pokaždé atd. Možná by bylo dobré pořídit i video, co by to zdokumentovalo.
VW Golf VII 1.2 TSI 77kw Comfort Edition+ 2015
používám VW Connect Dataplug

bedrich666
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 27.10.2008 13:34
Bydliště: ČR

Re: Vrzání, ťukání,... a další zvuky v interiéru

Příspěvek od bedrich666 »

Tak auto by si chteli nechat par dni (tak 2-3), aby na tom odstraneni drnceni mohli pracovat.. Tech par dnu bez auta je v pohode, ale pry budou muset nejspis sundat celou palubni desku a pak to zkoumat, a to teda nevim, zda jsem ochoten akceptovat, bojim se, ze uz by to pak po takovym zasahu zacalo povrzavat i nekde jinde :sorry:

Snownook
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 22.01.2016 11:48

Re: Vrzání, ťukání,... a další zvuky v interiéru

Příspěvek od Snownook »

Ahoj,

taky se potýkám v novém autě s vrzáním, praskáním a vibracemi z přístrojové desky a budíků... mám dojem, že to dělá od té doby, co mi montovali do auta tichý vypínač, kdy museli sundat kus palubky a budíky. Začínám být z toho na prášky. To si takhle krásně jedeš a najednou cvak, z ničeho nic...ani nevím, zda by to reklamovali, bo ne, protože když jsem se ptal na možnost fixace vibrací zpoza rádia, tak mi řekli, že nechtějí palubku sundávat, protože to už nikdy nesesadí tak, aby to bylo jako nové...takže asi to nějak podlepit, odtlumit?
Golf Variant ME - Tornado Red, 1.4TSi 92 kW, r. v. 2018

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“