Construct - garanční prohlídky

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

ablorhm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2678
Registrován: 21.09.2015 20:57
Bydliště: Praha

Re: Construct - garanční prohlídky

Příspěvek od ablorhm »

Ani v origo Construct centru nedělají snad nic pod kůží.
Co jsem viděl, zkouší oběma klíčky zamknutí a odemknutí a teprve až by něco drhlo, by se tím zabývali detailněji. A do otvoru na klíč stříkl WDčko.
Dal mi potvrzení s razítkem a podpisem a na rok je klid.

Jinak je Construct ještě ve Velkém Meziřící.

Jinak zkus dát dotaz sem na někoho, kdo si nechal udělat prohlídku Constructu v rámci prohlídky, kolik za to dal.
VW Golf VII 1.2 TSI 77kw Comfort Edition+ 2015
používám VW Connect Dataplug

Uživatelský avatar
passatb3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 168
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Construct - garanční prohlídky

Příspěvek od passatb3 »

Ztráta času. Pokud funguje, neřešil bych. Mám zkušenost se šesti autma, různého stáří a typů zamykání Construct a nikdy žádnej problém. Razítko snad jedině kvůli pojišťovně ( pokud vyžaduje )

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: Construct - garanční prohlídky

Příspěvek od Shorty »

Tak jsem se nakonec nechal zlákat a taky zajel na garanční prohlídku. Po 2 letech od montáže by mi končila klasická zákonná záruka a emailem mi bylo dáno okno na návštěvu servisu +/- měsíc od výročí montáže. Prý mi prodlouží záruku až na 5 let když tam budu takle co rok jezdit. Jelikož je to zdarma, trvá to pár minut a mám to kousek, tak proč ne.

Personál mi řekl, že pojišťovny (respektive zákazníci) od nich chtějí záruční list a to pro případ odcizení auta a likvidace z havárka.
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

radon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 20.06.2014 23:41

Re: Construct - garanční prohlídky

Příspěvek od radon »

já si nechal Construct namontovat do nové G7, záručák jsem někam odhodil a zapomněl na prodlouženou záruku (dříve se pokazí něco na autě, než jeden blbý zámeček) a pak jednou ráno, cca za 4 roky, chci jet do práce a neodemkl jsem. Zkoušel jsem dlouho, pak odtahovka a jak jsem byl nas4aný, tak jsem řekl v servise ať mně to odříznou (trochu mne děsila představa, že se to stane někde v zahraničí). Teprve pak jsem našel ten záručák, jenže stejně v něm nebyly razítka.

Takže když už ho tam máte, nechte si to orazítkovat. Kupodivu to tak spolehlivé jako celé auto není. A pořízení bych zvážil, mne ta zkušenost odrazuje, ale třeba bych jinak byl zase bez auta ... těžký výběr :-)

ablorhm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2678
Registrován: 21.09.2015 20:57
Bydliště: Praha

Re: Construct - garanční prohlídky

Příspěvek od ablorhm »

A to jsi nejezdil ani na intervalové prohlídky?
V rámci těch by se taky měla dělat kontrola Constuct, minimálně když jim to sdělíš.

Jinak ke koupi auta s montáží jsem dostal Osvědčení o registraci a záruční list k produktům Construct + fakturu (práce a díl) - na všem razítka a podpisy.
Potom každý ten rok, kdy jsem jezdil na prodlouženou záruku přímo do Construct jsem dostal Potvrzení o roční kontrole, kde je též razítko a podpis.

Otázkou je, když by se něco stalo, koho volat. Ale předpokládám, že 3. až 5. rok by to mělo být přímo na linku Construct, první 2 v rámci standardní záruky asi taky linka Construct, případně Volkswagen Assistance.
VW Golf VII 1.2 TSI 77kw Comfort Edition+ 2015
používám VW Connect Dataplug

radon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 20.06.2014 23:41

Re: Construct - garanční prohlídky

Příspěvek od radon »

jezdil, ale zarucak od Construktu jsem neprilozil a servis se po nem neptal. Pri koupi auta jsem mel jine starosti, nez studovat manual od nejakeho zamku. Cert to vem, jsem ted klidnejsi, s opravenym Constructem bych mel stres pri kazde delsi ceste, jestli se to nezopakuje...

ablorhm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2678
Registrován: 21.09.2015 20:57
Bydliště: Praha

Re: Construct - garanční prohlídky

Příspěvek od ablorhm »

Ani nevím, zda má vůbec servis taky tu pravomoc prodloužit onu záruku na 3.až 5.tý rok. Navíc sami, aby mysleli na něco za majitele? Ta prodloužená záruka je dobrovolná, po koupi/pořízení Construct to je napsáno v papírech k tomu - tuším že jedna A4.
Skoro si myslím, že by servis udělal maximálně tak nějakou kontrolu, postříkl otvor WDčkem a tobě nafakturoval kdo ví co a za kolik a záruku stejně nijak na Construct neprodloužil.
Přitom v tom Construct centru to je 3x jednou ročně na 5 minut času a hlavně bezplatně.

Je fakt, že než nějaký Construct je výhodnější lepší pojistka, ideální kombinace obojího.
VW Golf VII 1.2 TSI 77kw Comfort Edition+ 2015
používám VW Connect Dataplug

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“