Mirror link

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Uživatelský avatar
BedaTr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okres Svitavy

Mirror link

Příspěvek od BedaTr »

Ahoj vsem mam dotaz..Mam golf 7 sportsvan r.v.2017..A v radiu nemohu najit Mirror link na propojeni telefonu na displey radia...Mam autoradio bez navigace..S tim jsem pocital ale nevim proc tam neni mirror link... Da se tam nejak dohrat nebo mam smulu... diky vsem..:
Přílohy
3B0A2F4B-38CD-42A8-BF2A-8F0A445CF160.jpeg

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Mirror link

Příspěvek od tornado1 »

nutná výměna jednotky v kastlíku spolujezdce
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
BedaTr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okres Svitavy

Re: Mirror link

Příspěvek od BedaTr »

Aha takze to asi kvuli zaruce neni mozne co?Popripade jak by byla cena?Diky

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Mirror link

Příspěvek od tornado1 »

možné je vše, podívej se v nastavení jaké máš číslo dílu.
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
BedaTr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okres Svitavy

Re: Mirror link

Příspěvek od BedaTr »

Toto?
Přílohy
4581CD27-E2AF-4C01-94D8-AF7DF348C2F5.jpeg
98141367-6EA6-4843-8504-D2D94374A239.jpeg

Uživatelský avatar
Premulus
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 30.01.2011 09:46
Bydliště: Praha

Re: Mirror link

Příspěvek od Premulus »

Ahoj ve spolek, přidám vlastní zkušenost s app connect. Pořídili jsme rok stary Golf 7.5 1.4 r-line s se systémem bez tlačítka app, ale v menu na obrazovce byla ikona funkce appconect a po kliknuti se objevilo app se spouští. Ale dál už nic. Ve dvou servisech mi tvrdili, že je to divný, ale po zakoupení aktivačního kódu by to mělo fungovat. Tak jsem zaplatil cca 6k za aktivační kód, a když to vzali na dilnu, přišli cca za hodinu s tím, že jsem měl starou verzi softwaru, po aktualizaci na poslední verzi ikona zmizela a když se snažili spustit aktivaci, napsalo jim to prý, že tato funkce není pro toto číslo jednotky přístupná. Při pokusu vrátit zakoupený kód mi bylo řečeno, že je rozbalený a proto ho zpět nevezmou. Takže mam 6k v řiti, kod doma k ho***** a mirrorlink nemam. Není nad to, když ani autorizaky nevědí co dělají. Apropo napadá někoho, jak to rozpohybovat. Popřípadě nechcete někdo aktivační kód. Nějak se určitě dohodneme.
2017 Golf 7.5 1.4tsi R-line

Uživatelský avatar
skoryl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 16.04.2017 18:00

Re: Mirror link

Příspěvek od skoryl »

Tak to s tebou pěkně vyj****. Včera jsem si to chtěl taky nechat aktivovat, a nešlo to, tak ten aktivační dokument vrátili a nic jsem neplatil. Zkus to reklamovat. Nekupuješ si aktivační kód, ale aktivaci funkce AppConnect v autě. Takže pokud to v autě nefunguje, tak to reklamuj, a buď ať to zprovozní, nebo vrátí peníze. Musíš být nekompromisní a trvat na tom, aby dodali to, co sis objednal za uvedenou cenu, a pokud nejsou schopni to dodat, tak na to máš jako koncový zákazník dva roky záruku, a pokud to nefunguje, tak mají měsíc na to aby to opravili v rámci záruky, nebo budou muset vrátit peníze. Snad pro to platí stejný pravidla jako když něco koupíš v Alze, ne?.

Uživatelský avatar
kubisz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2875
Registrován: 10.07.2013 10:51
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Mirror link

Příspěvek od kubisz »

zalezi, jak to koupil (firma?)... jinak tornado1 by mohl poradit ;-)

tptlk
ex. Touran 1T2, 1.9TDi, 77kW, BLS, 2007, MQ250
ex. Touran 1T3, 2.0TDi, 103kW, CFHC, 2014, DQ250
Touran 5T1, 2.0TDi, 110kW, DFGA, 2019, DQ381

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: Mirror link

Příspěvek od Shorty »

A jak se teda pozná, jestli to dané auto podporuje a co to vlastně umí? Docela by mě zajímalo rozběhnutí nějakých aplikací z android mobilu, hlavně třeba Waze nebo pak hlasového ovládání. Ale hlavní limit tady je rádio proklatě nízko, takže na něj za jízdy raději moc nekoukám
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

Uživatelský avatar
kubisz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2875
Registrován: 10.07.2013 10:51
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Mirror link

Příspěvek od kubisz »

android auto (AA) je specificke prostredi, ktere umi beh nekterych dalsich aplikaci pro nej, ale neni to zrcadleni obrazovky mobilu! AA umi google mapy, waze, spotify, telefon, kalendar, smsky aj. ale pouze pres jeho vlastni graficke rozhrani (uzpusobeny ovladani v aute)... mel by existovat hack, jak donutit telefon zobrazovat i primo obrazovku telefenu, ale nezkousel jsem... to hlasovy ovladani pro AA je, dokonce by se melo vymenit (pokud je AA zapnute) za bezne hlasove ovladani v aute, pokud je integrovane

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
ex. Touran 1T2, 1.9TDi, 77kW, BLS, 2007, MQ250
ex. Touran 1T3, 2.0TDi, 103kW, CFHC, 2014, DQ250
Touran 5T1, 2.0TDi, 110kW, DFGA, 2019, DQ381

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: Mirror link

Příspěvek od Shorty »

Voice control nemám, ale pokud je v tom App connecte tak to by bylo fajn. Samotné hlasové ovládání mi ale za to nestojí. To spíš ovládání gesty, ale to asi composition media neumí
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

Uživatelský avatar
Lukkii
Profík
Profík
Příspěvky: 1021
Registrován: 18.05.2014 11:41
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Mirror link

Příspěvek od Lukkii »

presne tak. Zrcadlení obrazovky mobilu (vybraných) pouze mirrorlink
kubisz píše:android auto (AA) je specificke prostredi, ktere umi beh nekterych dalsich aplikaci pro nej, ale neni to zrcadleni obrazovky mobilu! AA umi google mapy, waze, spotify, telefon, kalendar, smsky aj. ale pouze pres jeho vlastni graficke rozhrani (uzpusobeny ovladani v aute)... mel by existovat hack, jak donutit telefon zobrazovat i primo obrazovku telefenu, ale nezkousel jsem... to hlasovy ovladani pro AA je, dokonce by se melo vymenit (pokud je AA zapnute) za bezne hlasove ovladani v aute, pokud je integrovane

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
Passat B8 2.0TDI, 110kw,DSG.Webasto,pACC, přestavba facelift Matrix, kapacitní volant/travel assist, Area View 360, PLA3, MIB2.5, RGB ambient 30 barev

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Mirror link

Příspěvek od motorpower »

Premulus píše:Ahoj ve spolek, přidám vlastní zkušenost s app connect. Pořídili jsme rok stary Golf 7.5 1.4 r-line s se systémem bez tlačítka app, ale v menu na obrazovce byla ikona funkce appconect a po kliknuti se objevilo app se spouští. Ale dál už nic. Ve dvou servisech mi tvrdili, že je to divný, ale po zakoupení aktivačního kódu by to mělo fungovat. Tak jsem zaplatil cca 6k za aktivační kód, a když to vzali na dilnu, přišli cca za hodinu s tím, že jsem měl starou verzi softwaru, po aktualizaci na poslední verzi ikona zmizela a když se snažili spustit aktivaci, napsalo jim to prý, že tato funkce není pro toto číslo jednotky přístupná. Při pokusu vrátit zakoupený kód mi bylo řečeno, že je rozbalený a proto ho zpět nevezmou. Takže mam 6k v řiti, kod doma k ho***** a mirrorlink nemam. Není nad to, když ani autorizaky nevědí co dělají. Apropo napadá někoho, jak to rozpohybovat. Popřípadě nechcete někdo aktivační kód. Nějak se určitě dohodneme.
Nejdříve se s tím ještě zastav,
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Uživatelský avatar
Premulus
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 30.01.2011 09:46
Bydliště: Praha

Re: Mirror link

Příspěvek od Premulus »

Tak mám zase chvilku na bádání... Můžete mi někdo poslat čísla z infa o systemu. Jde mi o verzi po fl s jednim slotem na sd a funkcim app? Predem diky
2017 Golf 7.5 1.4tsi R-line

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“