Automatické přepínání hudby z telefonu přes bluetooth

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Spangler
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 08.02.2018 08:07

Automatické přepínání hudby z telefonu přes bluetooth

Příspěvek od Spangler »

Ahoj,

chtěl jsem se zeptat, jestli někdo řeší stejný problém, popř. jestli je možné toto nějak vyřešit - mám Golfa V7.5 (r.v. 2018), Highline se základním radiem. Často používám přehrávání hudby přes bluetooth z iPhonu, nicméně mám problém, ze kterého chytám nerva.

Když se telefon automaticky připojí k radiu, zmáčknu "media", začne automaticky hrát hudba z playlistu v mém iphonu, vše OK. Nicméně pokud chci poslouchat např. hudbu z youtube nebo např. radio přes webový přehrávač, hrozně se to hádá - pustím radio, hraje sekundu, pak se automaticky vypne a uzačne hrát hudba z playlistu, když jí stopnu a dám znovu play na radiu ve webovém přehávači, tak toto se opakuje stále dokola - až po nějaké chvíli se to podaří a hraje jen online rádio - ovšem do doby, než např. vypadne někde signál, v tom momentě začne zase automaticky hrát hudba z telefonu a vše se musí opakovat. O nervy :baseball:

Nevím, jestli je možné nějak zrušit ten "autoplay" nebo je to prostě vlastnost, ze které zešedivím. Jako by se systém v autě nemohl domlubit s telefonem, co má prioritu na přehrávání.

Můžu s tím něco udělat?

Díky!
VW GOLF Variant mk7.5, 1.4 TSI 110 kw

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“