Plynový pedál

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Sebasten
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 05.10.2018 14:02

Plynový pedál

Příspěvek od Sebasten »

Ahoj,

mám dotaz - když zmáčknu naplno plynový pedál, jde ještě v závěrečné poloze promáčknout - udělá to takové cvaknutí. Opravdu se ale musí zmáčknou v konečné poloze ještě více. Máte to také tak ? Slouží to k něčemu ?

libkr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 24.03.2012 16:13

Re: Plynový pedál

Příspěvek od libkr »

Pokud mas DSG, tak to podradi..., treba pri rychlem predjizdeni i o 2 stupne dolu, zalezi na konkretni situaci, nastaveni rezimu (sport, eko) atd.
̶G̶I̶V̶ ̶V̶a̶r̶i̶a̶n̶t̶ ̶A̶X̶R̶,̶ ̶M̶o̶o̶n̶l̶i̶g̶h̶t̶ ̶B̶l̶u̶e̶ ̶P̶e̶a̶r̶l̶ ̶L̶C̶5̶M̶,̶ ̶1̶6̶"̶ ̶B̶r̶a̶n̶d̶s̶ ̶H̶a̶t̶c̶h
GVII Variant 2,0TDI DSG7 RLine, Atlantic Blue, Shetland, 17" Madrid

dakob
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 11.06.2018 20:11
Bydliště: Praha - Kobylisy

Re: Plynový pedál

Příspěvek od dakob »

U manuálu když máš zapnutý omezovač rychlosti, prošlápnutím plynu až na zem lze zrychlit i nad nastavenou rychlost. Řešilo se to tady: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?t=303201" onclick="window.open(this.href);return false;.
Golf VII Variant HL 1,5 TSI EVO 110kW OPF 7DSG (2018)

Sebasten
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 05.10.2018 14:02

Re: Plynový pedál

Příspěvek od Sebasten »

Děkuji za odpovědi, už jsem se dočetl, že to slouží k tomu, aby když je zapnutý omezovač rychlosti, tak se dalo zrychlit i přes jeho zapnutí, a to kvůli bezpečnosti. Dneska jsem potřeboval rychle zrychlit, tak jsem "intuitivně" zašlápl plyn až na podlahu a "cvaklo" to tam, tak jsem se lekl, co to je... :D

Sebasten
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 05.10.2018 14:02

Re: Plynový pedál

Příspěvek od Sebasten »

libkr píše:Pokud mas DSG, tak to podradi..., treba pri rychlem predjizdeni i o 2 stupne dolu, zalezi na konkretni situaci, nastaveni rezimu (sport, eko) atd.
nene, mám manuál

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“