Vrzající plasty a kaz na displeji

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
darecekkk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 01.03.2018 21:27

Vrzající plasty a kaz na displeji

Příspěvek od darecekkk »

Ahoj,
Většinou tady jen pročítám, ale musím něco napsat.
Mám G7 2018, v provozu cca 8 měsíců, najeto 30 tisíc, a objednávám se na garančku.
Jsem docela mrzutý, po 20tis. začaly vrzat plasty, hlavně na straně spolujezdce. Ze začátku jen když jsem trochu přidal hudbu. Ted už když přejedu přes nějaký výmol, které otřese autem a už to pak vrže celou dobu. U řiiče občas, pomůže dobře mířená rána na tu lištu.
Minulý týden se mi objevil kaz na hlavním displeji. Nemám fotku, ale je to podobná čára jako když vám odchází monitor. Kolem čáry je jiný odstín a jde to vidět.

Při objednávání jsem nic neříkal, ale tohle vše je na reklamaci ne?

Je to moje 3 auto od novoty, O2fl, i30(2016) a ted golf, od kterého jsem čekal asi nejvíce. Jsem zvyklý že na auto první 2 roky nemusím vůbec šahat. Ale ted jsem trochu naštvaný :D
Asi páteční model :negative: :laugh:

Jinak v pohodě auto. Možná že to moc řeším a prostě se to stává, mě jen spíše zajímá co budou na to říkat v VW...? :)

Díky,
L.

Uživatelský avatar
passatb3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 168
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Vrzající plasty + kaz na displeji.

Příspěvek od passatb3 »

Tak já osobně bych se s tím určitě nesmířil u auta za půl míče, pokud to dělá pravidelně. Reklamace rozhodně ano. Taky zrovna řeším jemné klepání v Asloupku. Nejdřív se reklamační technik kroutil, že nic neslyší. Tak jsem ho nutil jezdit tak dlouho, dokud to neuznal :D Nenech se odbýt.

Snownook
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 22.01.2016 11:48

Re: Vrzající plasty + kaz na displeji.

Příspěvek od Snownook »

Přesně - otravovat, otravovat, otravovat. Já jsem měl problém s vrzáním plastů dekoru - fixnuto. Problém s vibrováním lišt dekoru ve dveřích - fixnuto. Problém s vrzání oken - fixnuto. Zítra zase jedu pro změnu kvůli tomu, že mi praskl nějaký úchyt na krytce zadních světel, co jsou na pátých dveří, a plandá jedna strana.

Občas se mi ozve, že při přejetí nerovnosti v autě kdesi praskne, ale to už řešit nehodlám, protože by se z toho jeden pos*al :good:
Golf Variant ME - Tornado Red, 1.4TSi 92 kW, r. v. 2018

Uživatelský avatar
passatb3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 168
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Vrzající plasty + kaz na displeji.

Příspěvek od passatb3 »

Snownook: To je děs... :?

JirkaVys
Profík
Profík
Příspěvky: 1110
Registrován: 11.09.2016 14:37

Re: Vrzající plasty + kaz na displeji.

Příspěvek od JirkaVys »

Příště nekupovat Golfa kde od VI šla kvalita hodně dolů, ale podívat se po něčem jiným. Je mi jasné že takový Passat přijde klidně na 1,5 mil Kč, což mohu potvrdit, ale pokud se zvolí nižší výbava, už to tak hrozné není. Popř 2 roky zajete a cena je také někde jinde a pořád v lepším stavu a zpracování, než Golf VII, protože to je fakt katastrofa. Jeden teda nepřímo v rodině a 2x jsem ho měl jako náhradní vozidlo, pokaždé na cca 1 měsíc, no vždy jsem se těšil až sednu do jednoho z Passatů a musím říct že i můj nejstarší 9 let starý je úplně jinde jak G7, ač ani Passat není perfektní, je to nebe a dudy, Passat B8 je oproti G7 vůbec úplně jinde, kor když to tu člověk čte ty témata o úplně hloupých problémech atd.
Nevím proč, jestli se šetří na všem možném, ale oni za to nemůžou, co chce zákazník za málo peněz, za 500tis, to vyrobí no ;-)

darecekkk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 01.03.2018 21:27

Re: Vrzající plasty + kaz na displeji.

Příspěvek od darecekkk »

Bez daně za 340 tisíc po slevách, výbava maraton edition.
Jakože jsem se koukal po všech značkách ve stejné třídě(kolem 500tisíc), ale golf mi pocitově docela seděl. A za ty peníze mi všude dávali docela holobyty. Všude se mi něco nelíbilo a u golfu jsem nenašel nic takže jsem subjektivně vybral. Navíc se mi libí. Nenápadné a má to každý :lol:
V práci jezdím v Jeep GCH. 2017 a X5 2017, takže vím jak vypadají kvalitní auta(i když v některých věcech člověk kouká co dostane za 2 míče...)
Jenže to jsou služebáky ale pro osobní účely jsme měl jen takové možnosti. Kdybych měl prachy tak bych samozřejmě šel do něčeho lepšího. Ale určitý standart by to mít mělo.

Ten displej beru, asi vadný kus, a vrzající plasty. Taky mi hudba nehraje nejtišeji a rezonance udělá své :laugh:
Ale v hnujdaji jsem najezdil taky 50 tisíc a tam nebyl ani jeden problém. Korejec mě překvapil. Byl v plné výbavě. Jenže, já nejsem ten typ co jezdí v jednom autě celý život. Po golfu určitě vyberu něco jiného.

darecekkk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 01.03.2018 21:27

Re: Vrzající plasty + kaz na displeji.

Příspěvek od darecekkk »

vada na displeji. Je to pod tím sklem. Takže na omak nejde cítit nic. Prostě se to tam objevilo : - )
Přílohy
20181207_070123.jpg

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4757
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: Vrzající plasty + kaz na displeji.

Příspěvek od srotty »

Jasná reklamace.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“