Výměna sedaček - aktivace vyhřívání

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Kopruss
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 14.01.2019 13:29

Výměna sedaček - aktivace vyhřívání

Příspěvek od Kopruss »

Ahoj sháním radu jak aktivovat u vyměněných sedaček vyhřívání.
Mám Golf 7 po fl. 1.4 150k ve výbavě comfortline. Nebyl jsem schopen akceptovat vyšší výbavu za neskutečnou cenu, tak jsem si různé věci dodělal a dokoupil originál bokem. Mám nyní sedačky s výhřevem a tyto jsem zapojil ,ale kontrolka se rozsvítí a za chvilinku zhasne a sedačky nehřejí....Není to třeba jen aktivovat či nakódovat? Pokud mi někdo poradí budu vděčný!!!
Hejty o tom,že jsem si měl koupit rovnou sedačky co jsem chtěl neberu,dané auto s motorem nebylo skladem ..a rozdíl ceny za předváděčku a na objednání byla enormních 80.000.....
Dííííky všem :)

Uživatelský avatar
SandrikGVI
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2239
Registrován: 18.01.2011 20:20
Bydliště: Středočechy :D

Re: VÝMĚNA SEDAČEK - AKTIVACE VYHŘÍVANÍ ....

Příspěvek od SandrikGVI »

Taky jsem si to takle dodelaval sice na golf 6 ale nevadi... jde dodelat kde co :)

Menil jsi tedy jak sedacky tak i panel klimatroniku? Kontaktuj clena Ergo http://www.vw-club.cz/memberlist.php?mo ... ile&u=1109" onclick="window.open(this.href);return false; poradi ti co a jak... On mi to vse zapojoval i nastavoval tak bude vedet ;) myslim ze se musi nastavit neco i diagnostikou aby to fungovalo :good:

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: VÝMĚNA SEDAČEK - AKTIVACE VYHŘÍVANÍ ....

Příspěvek od tornado1 »

ano musí se dodělat kabeláž a nakodovat, už jsme v kontaktu
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941


Kopruss
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 14.01.2019 13:29

Re: VÝMĚNA SEDAČEK - AKTIVACE VYHŘÍVANÍ ....

Příspěvek od Kopruss »

Díky chlapci... Už jsme skoro domluveni ...díky moc všem :-)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“