Výměna xenonu za DLA xenony

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Mickey77
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 12.04.2017 22:39

Výměna xenonu za DLA xenony

Příspěvek od Mickey77 »

Čau chlapci, chci vyměnit světla z 7 GTI za ty z 7 Rka, jelikož mají hezčí dvojité denní svícení a led blinkr. Mám světla z Rka, které podporují funkci DLA (dynamic light assist), ale moje GTI tuto funkci nemá. Když ty světla napojíme, tak vše funguje až na dálkové, které nejdou zapnout. V autech s podporou DLA se tato funkce dá vypnout v DiscoveryPro, ale já tam tu možnost nemám. Zkoušeli jsme to vypnout přímo v VCDS, ale nic jsme tam nenašli a strýček google vyhodil nějaký návody na dodělání DLA, kde se pak ve VDCS zprovoznila ta funkce v DiscoveryPro, ale na to bych potřeboval A5 jednotku nějakého toho senzoru/kamery což taky nemám. Prostě past vedle pasti :-? Nezkoušeli jste někdo něco podobného? Díky
Golf VII GTI

ferda25
Pilot
Pilot
Příspěvky: 745
Registrován: 25.12.2011 09:36

Re: Výměna xenonu za DLA xenony

Příspěvek od ferda25 »

Jednotka A5 je nutné jen pro finále = pro to zaclonění, pro dálkové je nutné správně nastavit jednotka AFS + musí být správný typ, pokud tam byly jen základní xenony.

Mickey77
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 12.04.2017 22:39

Re: Výměna xenonu za DLA xenony

Příspěvek od Mickey77 »

Sehnal jsem nové světla i s jednotkama, takže světla mají správné jednotky, ale jak správně je nastavit, aby se to DLA vyplo, to je otázka za všechny koně :laugh:
Golf VII GTI

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“