Problém s řazením

Opravy a neduhy

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
dandyho
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 31.07.2017 12:03

Problém s řazením

Příspěvek od dandyho »

Ahoj všem,
mám nového Varianta a moc se mi nezdá řazení. Byl jsem teď v Rakousku a stávalo se mi, že jsem měl problém zařadit šestku. Prostě tam nešla zařadit. Pak se mi ještě stává u čtyřky, že řadička tak zvláštně vibruje. Musím s ní během zařazené rychlosti trochu pohnout dopředu příp. dozadu. Neřešíte někdo podobný problém? Díky :-)
VW Golf VII 1.4TSI 92kW Maraton Edition 2017

detailista
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 09.06.2016 13:49

Re: Problém s řazením

Příspěvek od detailista »

Já mám podobný problém s opačnou stranou kulisy (občas musím zařadit jedničku nadvakrát :pleasantry: ) ale už jsem si na to zvykl a beru to spíš jako vlastnost nového auta, než se ty kvalty zajedou. Co se týče té šestky - neměl jsi náhodou doteď jen auta s pětikvaltem? Člověk pak nemá ten správný cit to tam zarazit, ale vše je jen o zvyku ;)

Tomasxxx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 17.08.2016 19:22

Re: Problém s řazením

Příspěvek od Tomasxxx »

Pratele chtěl jsem se zeptat, jelikož nemam s cim to porovnat.

Když mate čtverku, nebo neutral a chcete zaradit trojku, slyšíte v kulise takove klapnuti na konci , nebo jak to nazvat .. Me to pripada jako, ze doraz kulisy, ale cekal bych ze by to mohlo byt tlumenejsi. Je to takovej zvuk jak když na miste si zkusite radit.

Není to zadna traga, jen mi jde o to , jestli to mate stejne , nebo to mate v naprosto tlumene při jizde . Něco podobného jsem slysel v Hyundai Accent tak mozna je to standart :D

Nahrane to nemam a nez s tim pujdu do servisu tak sbiram info.

Mozna to priste zkusim nahrat.


Dik za info

boas4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 13.07.2009 10:15

Re: Problém s řazením

Příspěvek od boas4 »

Ahoj mám problém zařadit jedničku při nastartovaném motoru , pokud je vypnutý tak to jde , golf variant 2015 /95000km, dnes ráno nejde řadit už nic
seřízení lanek nepomohlo , objednal jsem spojkový válec tak snad to bude ono,

Uživatelský avatar
Pitrsman747
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 350
Registrován: 02.02.2012 22:29

Re: Problém s řazením

Příspěvek od Pitrsman747 »

Všichni co si stěžujete na špatné řazení, zajeďte si do autorizáku ať vám poštelují táhla, vedení k páce, mělo by to pomoct. U Fábie jsem měl podobnej problém a vždy se to tímto vyřešilo. :wink:
VW Golf 7.5 1.4 TSI 110kW Maraton Edition (r.v. 2018)

Odpovědět

Zpět na „Závady a servis“