Activo info display se nevypne

Opravy a neduhy

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Golfpaul
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 06.01.2018 13:28

Activo info display se nevypne

Příspěvek od Golfpaul »

Zdravim,
jiz 2x se mi stalo ze po vypnuti motoru a vytazeni klicku, jsem chvili zustal sedet v aute az se vypnula obrazovka, ale jak jsem pak otevrel dvere tak naskocili budiky jako bych otocil klickem a kdyz jsem nasledne zabouchl a zamknul tak budiky zustaly a nevyply by se. Musel jsem znovu odemknout, otocit klickem, vypnout a zamknout dvere.
Druhy problem byl ze po vypnuti motoru zustalo svitit zadni cervene svetlo, jen na jedne strane. Opet jsem musel otocit klickem, vypnout a zakmnout.

A treti problem bylo aktivovani front assyst varovani pri jizde na dalnici v noci, kdy predemnou nic nebylo.

Toto vse v poslednim mesici, obavam se nejakeho pocinajiciho se problemu s elektronikou.

Nekdo podobne potize?

drmla
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 336
Registrován: 30.06.2018 19:49

Re: 1.4 TSi - trhanie pri nízkych otáčkach

Příspěvek od drmla »

Front assist mi několikrát i šlápl na brzdu, bezdůvodně. A vím, že se to stalo více lidem. Je zbytku ale nic nemám.

Uživatelský avatar
Dark_cze
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 06.01.2019 08:47

Re: Activo info display se nevypne

Příspěvek od Dark_cze »

Budíky mi dělají to stejné. Pokud zůstanu dlouho v autě tak se vypnou a při otevření a zavření dveří se zapnou. myslim si že je to normalní funkce protože auto "neví" (ale mohlo by vědět z jiných senzorů) jestli nastupuješ, nebo vystupujes a má v programu přehrát uvodní animaci a přivítat tě v autě. Několikrát jsem od takovéhoto auta odešel a rozhodně ráno nic nesvítilo. Dokonce předpokládám že zhasnou za stejnou dobu jako když jsem předtím seděl v autě, tj.15min (odhadem?).
BMW e46 320d 100kW -> Audi A4 B6 2,5 TDI 132kW -> Audi A4 B8 3,0TDI 176kW -> Polo GTI AW 147kW

mxm1919
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 462
Registrován: 21.04.2011 16:10
Bydliště: Hodonín (JMK)

Re: Activo info display se nevypne

Příspěvek od mxm1919 »

Včera u obchodu jsem parkoval vedle nového Passatu, v autě ani u auta dlouho nikdo a budíky svítily... Taky jsem na to čuměl, ale asi to je fakt normální funkce.
Golf VII 1.4 TSI CHPA (mpower 123kW) HL http://bit.do/Golfik
Passat 3C 2.0 TDi BKP (103kW) HL
OI 1.9 TDi ALH (TDIFun 94kW) RIDER
Fabia I 2.0i AZL (85kW) ELEG,KŮŽE,XEN
OII 1.9 TDi BXE (77kW) ELEG

Uživatelský avatar
Dark_cze
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 06.01.2019 08:47

Re: Activo info display se nevypne

Příspěvek od Dark_cze »

Jako by to bylo pro VW hrozně složity přidat podmínku: zapnout budik? zavřít dveře řidiče + zatížit sedačku řidiče :laugh:
BMW e46 320d 100kW -> Audi A4 B6 2,5 TDI 132kW -> Audi A4 B8 3,0TDI 176kW -> Polo GTI AW 147kW

drmla
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 336
Registrován: 30.06.2018 19:49

Re: Activo info display se nevypne

Příspěvek od drmla »

To by se zase našla spousta lidí, kterým by to vadilo. Je problem svítící budík? Žere to nějak zásadně baterku? Je to lcd nebo Amoled vlastně?

Uživatelský avatar
Dark_cze
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 06.01.2019 08:47

Re: Activo info display se nevypne

Příspěvek od Dark_cze »

LCD x Amoled - netuším, černá mi přijde jako černá tak asi amoled. Nevím proč by to lidem vadilo :D stejne budiky potrebuji jen kdyz chteji odjet ve chvíli když odcházi od auta tak už je uplně nepotřebují :D
BMW e46 320d 100kW -> Audi A4 B6 2,5 TDI 132kW -> Audi A4 B8 3,0TDI 176kW -> Polo GTI AW 147kW

drmla
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 336
Registrován: 30.06.2018 19:49

Re: Activo info display se nevypne

Příspěvek od drmla »

Když se auto zamkne, tak by vypnout mohly, ale podmínka se zatížením sedačky řidiče by vadila i mně, čím víc podmínek, tím víc situací, kdy to bude na překážku.

Odpovědět

Zpět na „Závady a servis“