Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Reklamace neuplné výbavy
PříspěvekNapsal: 06.03.2013 20:51 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.12.2012

23

Boskovice

Tak dnes jsem byl reklamovat výbavu auta.
Jednou z položek výbavového paketu světlo a výhled je i osvětlení prostoru pro nohy.
Což mají být dvě ledkové světla nedno nad pedály a druhé pod přihrádkou spolujezdce
ale u mého Golfíka na tohle nějak zapomněly. Dnes jsem to byl reklamovat a i podle Vin kódu tam tato výbava není. Takže se bude zjišťovat přes importéra do výroby kde se stala chyba. Každopádně podle předběžného zjištění to asi dodělat nepůjde. a bude mě vrácena část ceny.
proto se chci zeptat jestli vy kteří máte paket světlo a výhled, jestli toto osvětlení máte?
Možná půjde prý o hromadný problém.

Předmět příspěvku: Re: Reklamace neuplné výbavy
PříspěvekNapsal: 06.03.2013 21:32 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

22.12.2012

463

Tak to máš teda pech. Já jsem měl navíc ergo sicny a zatmavení oken a naštěstí to tam bylo. Bez jednoho nebo druhýho bych to nebral. U těch světel bych to asi překous, ale sralo by mě to.

PříspěvekNapsal: 06.03.2013 22:54 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

03.07.2011

467

myslím, že dodělat to jde ....., každopádně bych trval na tom, co jsem si objednal

PříspěvekNapsal: 07.03.2013 01:00 
Člen klubu

Hodnost:

Člen klubu

04.11.2009

12846

Humpolec

dodělat to jde bez problémů, dělal jsem několikrát

VW Touareg 2008 R5 + chip
Mitsubishi Colt 1999 1.6 16V 66kw

chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, originál HF, MF volantů, výměny palubních přístrojů pal.pc - maxidot atd, PIN, IMMO, dojezdy km, dojezdy oken - i SAG!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510, zobrazení parkovacích senzoru na navi, mapy atd.. tel 776200941, ODBLOK OBRAZU RNS

Zobrazit autorovy stránky  ICQ  

PříspěvekNapsal: 07.03.2013 01:05 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

17.02.2013

216

jar_da píše:
myslím, že dodělat to jde ....., každopádně bych trval na tom, co jsem si objednal

dorobit? neni az take jednoduche! mozno pri nohach sa da, ale pri dverach / pri kluckach + tu 35cm-u ciaru, liniu / neni az teke jednoduche.

PříspěvekNapsal: 27.03.2013 19:17 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.12.2012

23

Boskovice

tak už je to skoro měsíc a stále není nic vyřešeno. kromě opakované nabídky slevy na originální příslušenství.
což je pro mě nepřijatelné. 1. žádné příslušenství nepotřebuji a za druhé nechci.
Takže dnes jsem opakovaně telefonicky požadoval uvedení auta do stavu odpovídající kupní smlouvě.
nebo finanční kompenzaci. a nechám si to dodělat od místního experta od kterého na to mám nabídku.
nechápu proč mě stále tvrdí že to dodělat nejde. spíše dle mě se jim do toho nechce. :baseball:

PříspěvekNapsal: 27.03.2013 23:23 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

03.07.2011

467

pokud to nevyřeší do 30 dnů, tak jim můžeš auto vrátit :D

PříspěvekNapsal: 01.05.2013 14:44 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

01.12.2009

618

Zkusil si to řešit přímo s IVG jaký je jejich postoj k situaci?

PříspěvekNapsal: 18.07.2013 12:48 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

09.12.2009

585

Tak řeším podobnou situaci. V kupní smlouvě mám napsáno, že auto má paket zrcátka, což má zahrnovat elektrické sklápění a osvětlení okolí a v autě to prostě není. To: armagedon2 jak jsi na tom s reklamací? Asi to není nic proč bych auto vracel, nicméně zaplatit 4.800,- Kč za nic mě trochu vadí. Neexistuje nějaká stránka kam by se napsal VIN a kde by se ukázalo jakou výbavu auto má?

PříspěvekNapsal: 18.07.2013 13:01 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

1960

Vrchlabí - Jilemnice

Here: http://igorweb.org/equidec/ , opiš kody ze štítku takto: 3FA;1N3;4X3;4A3;8RM;7Q2;QN2;3L3 (příklad!) a měl by jsi se vše dozvědět. :wink:

PříspěvekNapsal: 18.07.2013 15:14 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.12.2012

23

Boskovice

Thorwards píše:
Tak řeším podobnou situaci. V kupní smlouvě mám napsáno, že auto má paket zrcátka, což má zahrnovat elektrické sklápění a osvětlení okolí a v autě to prostě není. To: armagedon2 jak jsi na tom s reklamací? Asi to není nic proč bych auto vracel, nicméně zaplatit 4.800,- Kč za nic mě trochu vadí. Neexistuje nějaká stránka kam by se napsal VIN a kde by se ukázalo jakou výbavu auto má?

Reklamace ještě stále není vyřešená. ale světla už jsou doinstalovány. ale ještě nejsou aktivovány v jednotce. jednou neměly nějaký kód jednotky. podruhé se jim nepovedlo napíchnout auto na diagnostiku (prý nový firmware v diagnostice)
tet mám další schůzku kdyby už to mělo jet.

Každopádně trvat na tom že to chceš dodělat. že jsi si koupil auto poskládané přesně tak jak jsi chtěl a že tím pro tebe auto strašně ztrácí na hodnotě. aby jsi to celou dobu toleroval a štvalo tě to. že to je prostě pro tebe nepřijatelné. že to prostě chceš dodělat nebo nové auto. ad si to prodají jako předváděčku to tě již nemusí zajímat. na finanční kompenzaci nepřistupuj. (to je jen tvoje dobrá vůle) však oni ti to dodělají:-)
než aby ti nechaly dělat nové auto.
každopádně hned při první návštěvě nech vystavit a potvrdit zápis o přijetí reklamace. a ten první měsíc na ně netlač. po měsíci je máš na lopatkách protože to je jejich zákonná lhůta na odstranění závady. pak máš právo odstoupit od kupní smlouvy a požadovat vrácení peněz nebo výměnu..

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]