Reklamace neuplné výbavy

Opravy a neduhy

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
armagedon2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 24.12.2012 14:21
Bydliště: Boskovice

Reklamace neuplné výbavy

Příspěvek od armagedon2 »

Tak dnes jsem byl reklamovat výbavu auta.
Jednou z položek výbavového paketu světlo a výhled je i osvětlení prostoru pro nohy.
Což mají být dvě ledkové světla nedno nad pedály a druhé pod přihrádkou spolujezdce
ale u mého Golfíka na tohle nějak zapomněly. Dnes jsem to byl reklamovat a i podle Vin kódu tam tato výbava není. Takže se bude zjišťovat přes importéra do výroby kde se stala chyba. Každopádně podle předběžného zjištění to asi dodělat nepůjde. a bude mě vrácena část ceny.
proto se chci zeptat jestli vy kteří máte paket světlo a výhled, jestli toto osvětlení máte?
Možná půjde prý o hromadný problém.

Uživatelský avatar
jirkaa64
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 22.12.2012 10:58

Re: Reklamace neuplné výbavy

Příspěvek od jirkaa64 »

Tak to máš teda pech. Já jsem měl navíc ergo sicny a zatmavení oken a naštěstí to tam bylo. Bez jednoho nebo druhýho bych to nebral. U těch světel bych to asi překous, ale sralo by mě to.
G7 bílá Pure 1,2 63kw ergoActiv SunSet

Uživatelský avatar
jar_da
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 467
Registrován: 03.07.2011 07:37

Re: Reklamace neuplné výbavy

Příspěvek od jar_da »

myslím, že dodělat to jde ....., každopádně bych trval na tom, co jsem si objednal
CAXA

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Reklamace neuplné výbavy

Příspěvek od tornado1 »

dodělat to jde bez problémů, dělal jsem několikrát
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
photoart
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 216
Registrován: 17.02.2013 19:03

Re: Reklamace neuplné výbavy

Příspěvek od photoart »

jar_da píše:myslím, že dodělat to jde ....., každopádně bych trval na tom, co jsem si objednal
dorobit? neni az take jednoduche! mozno pri nohach sa da, ale pri dverach / pri kluckach + tu 35cm-u ciaru, liniu / neni az teke jednoduche.
G7 1.4 TSI highline DSG ,black magic
ex. G5 1,6 slovakia sport ver.
G2 1,8 GT

armagedon2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 24.12.2012 14:21
Bydliště: Boskovice

Re: Reklamace neuplné výbavy

Příspěvek od armagedon2 »

tak už je to skoro měsíc a stále není nic vyřešeno. kromě opakované nabídky slevy na originální příslušenství.
což je pro mě nepřijatelné. 1. žádné příslušenství nepotřebuji a za druhé nechci.
Takže dnes jsem opakovaně telefonicky požadoval uvedení auta do stavu odpovídající kupní smlouvě.
nebo finanční kompenzaci. a nechám si to dodělat od místního experta od kterého na to mám nabídku.
nechápu proč mě stále tvrdí že to dodělat nejde. spíše dle mě se jim do toho nechce. :baseball:

Uživatelský avatar
jar_da
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 467
Registrován: 03.07.2011 07:37

Re: Reklamace neuplné výbavy

Příspěvek od jar_da »

pokud to nevyřeší do 30 dnů, tak jim můžeš auto vrátit :D
CAXA

Uživatelský avatar
valchaaa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 618
Registrován: 01.12.2009 20:04

Re: Reklamace neuplné výbavy

Příspěvek od valchaaa »

Zkusil si to řešit přímo s IVG jaký je jejich postoj k situaci?

Uživatelský avatar
Thorwards
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 09.12.2009 22:32

Re: Reklamace neuplné výbavy

Příspěvek od Thorwards »

Tak řeším podobnou situaci. V kupní smlouvě mám napsáno, že auto má paket zrcátka, což má zahrnovat elektrické sklápění a osvětlení okolí a v autě to prostě není. To: armagedon2 jak jsi na tom s reklamací? Asi to není nic proč bych auto vracel, nicméně zaplatit 4.800,- Kč za nic mě trochu vadí. Neexistuje nějaká stránka kam by se napsal VIN a kde by se ukázalo jakou výbavu auto má?

Uživatelský avatar
areka
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1960
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vrchlabí - Jilemnice

Re: Reklamace neuplné výbavy

Příspěvek od areka »

Here: http://igorweb.org/equidec/" onclick="window.open(this.href);return false; , opiš kody ze štítku takto: 3FA;1N3;4X3;4A3;8RM;7Q2;QN2;3L3 (příklad!) a měl by jsi se vše dozvědět. :wink:

armagedon2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 24.12.2012 14:21
Bydliště: Boskovice

Re: Reklamace neuplné výbavy

Příspěvek od armagedon2 »

Thorwards píše:Tak řeším podobnou situaci. V kupní smlouvě mám napsáno, že auto má paket zrcátka, což má zahrnovat elektrické sklápění a osvětlení okolí a v autě to prostě není. To: armagedon2 jak jsi na tom s reklamací? Asi to není nic proč bych auto vracel, nicméně zaplatit 4.800,- Kč za nic mě trochu vadí. Neexistuje nějaká stránka kam by se napsal VIN a kde by se ukázalo jakou výbavu auto má?
Reklamace ještě stále není vyřešená. ale světla už jsou doinstalovány. ale ještě nejsou aktivovány v jednotce. jednou neměly nějaký kód jednotky. podruhé se jim nepovedlo napíchnout auto na diagnostiku (prý nový firmware v diagnostice)
tet mám další schůzku kdyby už to mělo jet.

Každopádně trvat na tom že to chceš dodělat. že jsi si koupil auto poskládané přesně tak jak jsi chtěl a že tím pro tebe auto strašně ztrácí na hodnotě. aby jsi to celou dobu toleroval a štvalo tě to. že to je prostě pro tebe nepřijatelné. že to prostě chceš dodělat nebo nové auto. ad si to prodají jako předváděčku to tě již nemusí zajímat. na finanční kompenzaci nepřistupuj. (to je jen tvoje dobrá vůle) však oni ti to dodělají:-)
než aby ti nechaly dělat nové auto.
každopádně hned při první návštěvě nech vystavit a potvrdit zápis o přijetí reklamace. a ten první měsíc na ně netlač. po měsíci je máš na lopatkách protože to je jejich zákonná lhůta na odstranění závady. pak máš právo odstoupit od kupní smlouvy a požadovat vrácení peněz nebo výměnu..

Odpovědět

Zpět na „Závady a servis“