Zatékání do Golfa

Opravy a neduhy

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Uživatelský avatar
ladaf
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 12.08.2015 08:24

Re: Zatékání do Golfa

Příspěvek od ladaf »

To je sila :)

Jak to ze jsi platil 7000,to poradne prselo az po vyprseni zaruky?
Golf VII Variant Highline 1,4 TSI 6G Černá Deep perleť

umbr4ge_
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 01.09.2018 19:08

Re: Zatékání do Golfa

Příspěvek od umbr4ge_ »

Asi zajíc v pytli :good:
Naposledy upravil(a) umbr4ge_ dne 11.01.2019 05:06, celkem upraveno 3 x.
VW Golf VII Variant 2.0 TDI 110kW Highline DSG

umbr4ge_
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 01.09.2018 19:08

Re: Zatékání do Golfa

Příspěvek od umbr4ge_ »

Ale abych neodbočil od tématu, má někdo zkušenosti s přeťesňováním panoramatického okna?

:wink:
VW Golf VII Variant 2.0 TDI 110kW Highline DSG

wheeler
Řidič
Řidič
Příspěvky: 151
Registrován: 27.12.2012 15:46

Re: Zatékání do Golfa

Příspěvek od wheeler »

dneska při dešti sem měl málem infarkt... stojím si na semaforu a najednou koukám, že se mi mlží skla.. koukám, vlhké těsnění kolem dveří a při delší chvilce kdy sem si myslel, že to bylo od nastoupení dveří (ikdyž po 15km jízdě) mi opravdu začala kapat voda.. opravdu lituju, že sem si opět koupil VW, místo bmw po kterém sem toužil.. vw je prostě sračka, nekvalitní předražená..
G7R 3/2014

čili, řešil někdo kapání vody mezi dveřma a střechou řidiče? Pomůže výměna těsnění?
FullSizeRender 9.jpg
EDIT: po příjezdu domu jsem koukal jestli nemám mokro na zadních dveří jako ostatní... tak samozřejmě že mám!! bych se z toho auta už fakt posral, jezdím asi za 14/100l a to jezdím jak hlemejžď, teď do tý mrdky ještě začne chcát... 5let starý auto!!
mam fakt chuť to auto na protest před továrnou vw buď zapálit, nebo roztřískat... :budo:
Naposledy upravil(a) wheeler dne 30.04.2019 00:46, celkem upraveno 1 x.
Servis+Diagnostika+Kódování+Detailing+Dovoz
u Kladna
Servis se zápisem do elektronické servisky :good:
Odjíždíš na dovolenou a potřebuješ rychle vyměnit brzdy/olej/filtry ? Po domluvě klidně i o půlnoci :smoke:

Uživatelský avatar
dream7000
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1446
Registrován: 16.01.2008 18:29
Bydliště: Námestovo, Orava

Re: Zatékání do Golfa

Příspěvek od dream7000 »

no pekne, co ma to s tym R caka......... :blush:

mxm1919
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 462
Registrován: 21.04.2011 16:10
Bydliště: Hodonín (JMK)

Re: Zatékání do Golfa

Příspěvek od mxm1919 »

Na mém MR2014 mám vzadu taky vodu na plastových nášlapech, někdy nateče i dovnitř.
Mám v autě jiné repro (Gladen) přes MDF vpředu a přes plastové O kroužky vzadu,...
Vše oblepeno bitumenem (s odklonem, aby steklo ze dveří okolo repro) a kolem otvoru mám daný tmel.
Stejně mi tam teče, takže mám spíš obavu, že to jde jinama... že to jde po straně dveří a pak to zatočí na ten plast.
Jinak si to moc nedokážu vysvětlit, ale spodek tapecu i repro bývá suchý a přesto je tam voda.
Golf VII 1.4 TSI CHPA (mpower 123kW) HL http://bit.do/Golfik
Passat 3C 2.0 TDi BKP (103kW) HL
OI 1.9 TDi ALH (TDIFun 94kW) RIDER
Fabia I 2.0i AZL (85kW) ELEG,KŮŽE,XEN
OII 1.9 TDi BXE (77kW) ELEG

wheeler
Řidič
Řidič
Příspěvky: 151
Registrován: 27.12.2012 15:46

Re: Zatékání do Golfa

Příspěvek od wheeler »

já sem to dneska rozebral, levé repro bylo rozlámané, právé cajk a pod obouma bylo vidět, že teče voda... tak sem to zaspároval silikonem a uvidíme... krom toho sem vysušil komplet těsnění ve dveřích vzadu.. přední asi budu muset koupit novou gumu celou, neví někdo co to stojí? a můžete se podívat, jestli část co je u střechy máte tu těsnící gumu na všech místech stejně pevnou, řidičové dveře... já cca od zrcátka nahoru je pevná, pak změkne více a pak zase je tužší, tak si řikám že by to asi mohlo mít souvislost .. :)
Servis+Diagnostika+Kódování+Detailing+Dovoz
u Kladna
Servis se zápisem do elektronické servisky :good:
Odjíždíš na dovolenou a potřebuješ rychle vyměnit brzdy/olej/filtry ? Po domluvě klidně i o půlnoci :smoke:

Hrom
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 07.04.2018 11:49

Re: Zatékání do Golfa

Příspěvek od Hrom »

Mám stejný problém G7 2015 1.2 81kW. Hnilobný zápach interiéru, kdy jsem 2x čistil klimu přímo u výparníku, včetně výměny filtrů a všech výdechů, až narazil na tohle zděšení. Přikládám fotky z jiného fóra, které jsou 1:1 s mým golfem. Rez na spodní gumě je z gumového profilu těsnění. Tesnění má kovový profil.

Video na závěr kudy tak trošku teče voda. Zmiňuje, že stačí vyměnit zničené těsnění u okna a problém vyřešen. Jdu hledat těsnění.

https://www.youtube.com/watch?v=vIFYVUGMXTI" onclick="window.open(this.href);return false;
Přílohy
2.jpg
8.jpg
7.jpg
TpeM1E9.jpg
6.jpg

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4744
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: Zatékání do Golfa

Příspěvek od srotty »

Vypadá to ,jako by voda vytékala přímo ze dveří tzn.známý problém,kdy protíká voda kolem reproduktorů. Už se to tady řešilo.

Hrom
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 07.04.2018 11:49

Re: Zatékání do Golfa

Příspěvek od Hrom »

To vim, ze se to tady resi ale jen pretesnit reprak nestaci. Vody tam tece prilis. Toto + pristup k tomuto problemu VW servisu se resi na forech Golfu celosvetove. Zatim nikdo nenabidl reseni. Zkusim si s tim pohrat a pokud na neco prijdu, hodim foto.

Uživatelský avatar
Rendy_HK
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 22.01.2018 21:29

Re: Zatékání do Golfa

Příspěvek od Rendy_HK »

Řešil někdo zatékání do kapsy v kufru?

Mám s tím v poslední době problém. Strop je na omak suchý, ale na zadní roletcce jsou kapky vody a zadní levá kapsa úplně mokrá. Variant 2014, panorama..

Obrázek
Golf VII Variant Highline 2.0 TDi DSG 2014
DCC, Panorama, Dynaudio, DLA Xenon, Sport paket, Discover Pro + Telefon Bussines

wheeler
Řidič
Řidič
Příspěvky: 151
Registrován: 27.12.2012 15:46

Re: Zatékání do Golfa

Příspěvek od wheeler »

to je k posrání tvle... kdyby to byla aspoň 20let stará auta, ale tohle je tak na zlynčování vw... nezkoumal si zadní sloupek kufru, jestli třeba neteče nějak přes 5. dveře?
Servis+Diagnostika+Kódování+Detailing+Dovoz
u Kladna
Servis se zápisem do elektronické servisky :good:
Odjíždíš na dovolenou a potřebuješ rychle vyměnit brzdy/olej/filtry ? Po domluvě klidně i o půlnoci :smoke:

Uživatelský avatar
Rendy_HK
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 22.01.2018 21:29

Re: Zatékání do Golfa

Příspěvek od Rendy_HK »

Buď střešák nebo zadní dveře.. popisovanej problém s repro ve dveřích vylučuji. Bohužel strop, sloupky a paté dveře vše na omak suché.. asi nezbude než rozebrat čalounění, zavřít se do kufru a sledovat, kde to prosakuje.. :/ Přišel jsem na to náhodou, že jsem tam měl po dovolený hozený nějaký oblečení a když jsem to vyndával z auta, tak nasáknutý vodou jak z pračky.

Jj, nový auta a takové blbé problémy.
Golf VII Variant Highline 2.0 TDi DSG 2014
DCC, Panorama, Dynaudio, DLA Xenon, Sport paket, Discover Pro + Telefon Bussines

Uživatelský avatar
Rendy_HK
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 22.01.2018 21:29

Re: Zatékání do Golfa

Příspěvek od Rendy_HK »

Tak jde to střešním oknem.. nepopsal by někdo prosím, kde vytékají ty odtoky panoramy? Jsou pouze přední nebo i zadní?
Golf VII Variant Highline 2.0 TDi DSG 2014
DCC, Panorama, Dynaudio, DLA Xenon, Sport paket, Discover Pro + Telefon Bussines

umbr4ge_
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 01.09.2018 19:08

Re: Zatékání do Golfa

Příspěvek od umbr4ge_ »

Odtokové kanálky jsou v každém rohu jak vzadu tak vepředu. Přičemž k zadním je obtížný přístup. Leda zevnitř sundat tapec a mrknout zda nemáš odpojenou hadici z odtokového kanálku. Přesně tento problém jsem měl vepředu.
Pro jistotu zkus postavit auto z kopce nalej vodu do járku a kontroluj zda odtékají oba zadní kanály. Vývod by měl být zespodu auta. Pokud neodtéká, tak je to buď ucpaný, nebo odpojená hadice.... obecně problém vw nedostatečné spojky, které se neustále rozpojují ..... dej vědět jak jsi dopadl.
VW Golf VII Variant 2.0 TDI 110kW Highline DSG

Odpovědět

Zpět na „Závady a servis“