Vŕzganie v zadnej časti nápravy

Opravy a neduhy

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Uživatelský avatar
wittmann167
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 343
Registrován: 13.02.2014 22:37
Bydliště: Matrix - ostatně jako každý

Re: Vrzganie v zadnej casti napravy

Příspěvek od wittmann167 »

Tak jsem to prubnul a tam kde to tlouklo jak krá.., tak teď je z pravé strany ticho. Bohužel jsem tím poznamenán a při jízdě teď pořád poslouchám, jestli zase někde něco..... :baseball:
VW Golf Sportsvan 1,4 TSI Maraton Edition, bílá Pure
Mio MiVue C330

slezacekm
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 15.04.2014 19:29

Re: Vrzganie v zadnej casti napravy

Příspěvek od slezacekm »

Tak to je fajn zprava, ze uz je to v pohode. "Staci" tedy vymenit tlumic.

potech
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 09.12.2014 10:52

Re: Vrzganie v zadnej casti napravy

Příspěvek od potech »

Tak vyhodil som ltmiče po jednom, najprv pravá strana a potom ľavá (nemohol som naraz lebo bez tlmiča to skáče ako koza ale príjemne makké. Robia to tlmiče. Jazda bez pravého ani tuk. Iba podskakovalo koleso pri vedšej rýchlosti. Dal som tlmič z Pola fakt skoro pasuje a pre mňa lepšie -( máličko komfortnejšie, stabilitu som horšiu nepocítil a búchanie ustalo).
GOLF VII 1.4 tsi 122

Uživatelský avatar
wittmann167
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 343
Registrován: 13.02.2014 22:37
Bydliště: Matrix - ostatně jako každý

Re: Vrzganie v zadnej casti napravy

Příspěvek od wittmann167 »

Dámy a pánové, potěšení a neutuchající radost z mého vozu pokračuje!!! Protože mi vyměnili pouze pravý zadní tlumič (levý nebylo potřeba), tak teď se pro změnu začíná ozývat ten levý :baseball: :baseball: :baseball: To auto nemělo dostat titul Auto roku, ale Eurosračka desetiletí. Až teď pojedu do servisu, budou se dělat tři věci najednou (lakování, padající otáčky a levý tlumič). Počítám že se vyřeší akorát tak to lakování (doufám že se nespletou a necáknou to na červeno s tím, že se spletli).
VW Golf Sportsvan 1,4 TSI Maraton Edition, bílá Pure
Mio MiVue C330

slezacekm
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 15.04.2014 19:29

Re: Vrzganie v zadnej casti napravy

Příspěvek od slezacekm »

No to je bezva! postupně ti budou vyměňovat jednotlivé díly tak dlouho, až nakonec auto neprojde technickou :) Potřeboval bych se svézt s někým, komu to ty zvuky dělá, abych mohl začít u nás v servise taky tlačit. respektive jak je donutit vyměnit tlumiče, když mi minule řekli, že neví čím to může být a že jim nikdo nedovolí vyměňovat tlumič jen tak

PourMi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 12.03.2012 23:06

Re: Vrzganie v zadnej casti napravy

Příspěvek od PourMi »

Zdravím vás, řešil někdo v poslední tento problém v servisu?Mění tedy ty tlumiče?
Nevím jestli je to možné, ale přijde mi, že ten zvuk slyším i když bouchnu zadními dveřmi jak vlevo, tak vpravo.

hcrevize
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 15.06.2013 21:24

Re: Vrzganie v zadnej casti napravy

Příspěvek od hcrevize »

Pokud jde o zvuk od zadní nápravy tak na to je
TPI2034188/7 takže už je 7 verze toho TPI
Mě na toto TPI vymnili oba zadní tlumiče.........
Bohužel zvuk mi jde od přední nápravy takže žádná změna.
Zkusím ještě vyměnit přední tlumiče, protože pravý pžední teče, v servisu mi řekli že lehké rosení je v pořádku a podložili to číslem TPI: TPI2026853/3
:baseball: :adr: :adr:
Takže už na to nemám nervy a vyměním je za své a originály to rozhodně nebudou, dám nějaké kvalitnější které po 25000 km nevytečou.....
Sakra kde je ta kvalita????? v prdeli :|
GVII 1,4TSI 90kW Higline

Odpovědět

Zpět na „Závady a servis“