Servořízení

Opravy a neduhy

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sochy007
Řidič
Řidič
Příspěvky: 103
Registrován: 14.06.2011 20:00
Bydliště: Malibu Hills

Servořízení

Příspěvek od Sochy007 »

pocituji při delši ceste..(20km a vic) při zatáčení do leva, tak volant při točení jakoby malinko přisekne,(nejní čiste otočení jako vždy) pišu malinko, nejni to tolik ale nedělalo to a dela to jen občas. a cca jednou tydne při vypnuti motoru volant cca 2s zavibruje(zacuka cca 2-3mm).. co je v prdely? muze to být třeba čep? nechci hned jet do servisu..neda se to jen tak prokazat,aby mě uveřily.. najeto 18tis km..normální ježdění,žádné divočení
G7 1.4 TSI 90kw highline,white pure,bi-xenon

nuru
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 26.03.2013 13:03

Re: servořízení?

Příspěvek od nuru »

Problém hledej v elektronice, čidlech atd. Se řízením jako takovým nic není.

Nespokojenec
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 12.01.2014 10:35

Posilovač řízení u GOLFU 7

Příspěvek od Nespokojenec »

Při rychlosti kdy už posilovač není účinný řízení ztuhne ale tak, že ovládání je ztíženo korekcemi, což způsobuje aktivaci únavy na displeji. V servisu sice problém po zkušební jízdě (i dalšího srovnatelného vozidla) uznali, ale označili shodně s importerem za komfortní a přestali komunikovat. Máte-li podobnou zkušenost informujte servis, ať je nás víc a něco s tím udělají. Nejde o problém, ale závažnou chybu v softwaru posilovače řízení, což mě tajně potvrdili.

Uživatelský avatar
MazyFM
Řidič
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: 19.11.2013 21:03

Re: Posilovač řízení u GOLFU 7

Příspěvek od MazyFM »

Přesně nevím jak to myslíš, ale... Při cestě z Prahy cca po 3h na dálnici mi blikl kávový hrnek prosím pauzu. Tempomat byl nastaven na 150km/h. Pak jsem chvíli sledoval proč to, když nebylo možné abych řídil bez zásahu do řízení :-D
Bylo to ale jen jednou takže nevím do jaké míry by to mohla být závada.
VW Golf VII Variant 1,6 TDI 7DSG Highline

Odpovědět

Zpět na „Závady a servis“