Servisní prohlídky - ceny, frekvence, obsah

Opravy a neduhy

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Uživatelský avatar
GTI4
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 213
Registrován: 15.04.2009 01:59

Re: Servisní prohlídky - ceny, frekvence, obsah

Příspěvek od GTI4 »

marian86 píše: Baryduke V tom AutoHeller Ostrava, to je brutal cena, to tam maji litr oleje za 1200? A jinak ze servisem jsi byl spokojeny?

GTI4 mel jsi vlastni olej? Taky stejna otazka, byl jsi spokojeny se servisem?

Nevite jak to vychazi v AutoHeller Opava?
Ne, olej byl jejich, podle faktury Helix Ultra 5W40.
Spokojenost? Asi jo, zřejmě udělali co měli, dostal jsem potvrzení o prohlídce (elektronická serviska).
Auto ti umyjou a vyčistí i uvnitř, já to ale odmítám. Na auto jsem čekal, dostaneš kafe / vodu, trvalo to 2,5 hodiny, ale ono to uteče když máš co okukovat

https://www.google.com/search?q=ar+cars ... erState=ga" onclick="window.open(this.href);return false;
F59E2D45-0F69-4097-A768-EE2F7679ED9F.jpeg
VW Golf VII FL Variant 1,4 TSI R-line HL
VW Golf VII Variant 1,4 TGI
VW Golf VI 1,2 TSI
VW Golf VI Variant 1,6 TDI
VW Golf IV 1,8T GTI

Uživatelský avatar
Kocek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Servisní prohlídky - ceny, frekvence, obsah

Příspěvek od Kocek »

Auto Podbabská, odkud mám auto, má na webu přímo ceník servisu. Litr long life oleje pro dvojkovou fabii 820 korun, já si ho včera koupil za 960 / 5 l. Myslim, že tim je řečeno vše...

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: Servisní prohlídky - ceny, frekvence, obsah

Příspěvek od Shorty »

Hele a zrovna vocaď by mě zajímala reference. Jezdil jsem tam kdysi dávno s feldou a to bylo celkem dobrý
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

Baryduke
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 14.07.2017 13:25

Re: Servisní prohlídky - ceny, frekvence, obsah

Příspěvek od Baryduke »

Ta cena co tam je vidět je bez dph.
Jinak co dodat.
Mohli auto alespoň umýt za ty prachy.
Přílohy
20190207_151330.jpg
Golf VII 2.0 R Variant 2017 292kw

Uživatelský avatar
marian86
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 246
Registrován: 13.01.2019 20:26

Re: Servisní prohlídky - ceny, frekvence, obsah

Příspěvek od marian86 »

Aha, ty tam mas 5.7 litru oleje. 1.4TSI ma 4 litry oleje. Ale stejne je to predrazene.

Uživatelský avatar
skoryl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 16.04.2017 18:00

Re: Servisní prohlídky - ceny, frekvence, obsah

Příspěvek od skoryl »

Dnes jsem se chtěl objednat na garančku u ROSe na Poříčí (Brno), a povídám, že si zase donesu svůj olej na výměnu jako loni (měnil jsem po roce). No a technik mi oznámil, že to mají nějakým interním příkazem z vedení (pochopil jsem pro všechny autorizované servisy) od nového roku zakázáno, a že výměna jedině s jejich olejem. Víte o tom někdo něco bližšího?, nebo to jsou jen kecy aby vydělali?

Uživatelský avatar
marian86
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 246
Registrován: 13.01.2019 20:26

Re: Servisní prohlídky - ceny, frekvence, obsah

Příspěvek od marian86 »

Spis myslel vedeni toho servisu. Poptej se jinde, urcite se domluvis.

Uživatelský avatar
GTI4
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 213
Registrován: 15.04.2009 01:59

Re: Servisní prohlídky - ceny, frekvence, obsah

Příspěvek od GTI4 »

Baryduke píše:Ta cena co tam je vidět je bez dph.
Jinak co dodat.
Mohli auto alespoň umýt za ty prachy.
Zajímavé srovnání cen Hellera a ARCars
Hodina práce Heller 639,- vs. ARCars 510,-
Šroub 110 vs. 71
možná je to rozdílem mezi 2,0l a 1,4l, ale stejná chladící kapalina 414 vs. 376 za litr.
Ono to pak naskáče.
VW Golf VII FL Variant 1,4 TSI R-line HL
VW Golf VII Variant 1,4 TGI
VW Golf VI 1,2 TSI
VW Golf VI Variant 1,6 TDI
VW Golf IV 1,8T GTI

Rypicong
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 17.10.2017 20:35

Re: Servisní prohlídky - ceny, frekvence, obsah

Příspěvek od Rypicong »

teď jsem řešil výměnu oleje a 1 garančku.
Napsal jsem do 10 servisů a měl jsem dvě otázky.
1. jestli si můžu vzít svůj olej
2. jestli mi to udělají na počkání.

Dostal jsem odpověď pouze od dvou. Louda Praha kde jsem auto koupil mi odpověděl pouze na olej a že neakceptují. Pak Porsche Praha Prosek že v pohodě a že mám zavolat jednomu kolegovi, že on má dovolenou. Už po telefonu dobrý jednání.

Když jsem tam přijel tak fakt super jednání a sám se ptal jestli vyměnit stěrače, kabinový filtr a dolít kapaliny. Samozřejmě že nic jsem nechtěl, protože si tyhle prkotiny doma udělám za 1/4 ceny.

Čekal jsem asi hodinu a čtvrt, dostal jsem pití, nějaký toust a wi-fi ( kterou jsem nepotřeboval ).
Už jak se zaměstnanci chovali mezi sebou bylo vidět jiný přístup.

Platil jsem za 1. garančku a výměnu oleje 2027Kč + vlastní olej Castrol 5W30 LL 930Kč
Takže za mě cajk.
Volkswagen Golf Variant, 1.4TSI 92kW, Marathon edition, žlutá kurkuma.

mates1909
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 26.11.2017 08:13
Bydliště: Č.Budějovice

Re: Servisní prohlídky - ceny, frekvence, obsah

Příspěvek od mates1909 »

Zdravím přikládám mojí dnešní fakturu za 2 prohlídku u PorscheCB.Olej vlastní Millers Oils 5W40 zbytek dílů od servisu.Cena je myslím slušná.Na autě mám nastaven pevný interval.S jednáním servisního technika maximální spokojenost.Dostal jsem i výpis z el servisky a zápis do papírové servisky.Jediné mínus bylo zamítnutí reklamace na volant s čím sem tak nějak počítal.VW zamítlo z důvodů mech.poškození-proříznutí.Servisní technik se vyjádřil ať to neřeším je to ve spodní části volantu není to vidět a je to mimo úchop ničemu to nevadí.Dostal jsem i nabídku na nový volant ale 20 tisíc dávat nebudu.Jinak maximální spokojenost a doporučení PorscheCB.Malé zpestření dnešní prohlídky byla návštěva vedle ve Škodě kde pracuje můj kamarád jako prodejce tak jsem si projel KodiaqRS a OctaviaRS.
Přílohy
IMG_20190322_155758.jpg
IMG_20190322_142853.jpg
IMG_20190322_143246.jpg
VW Golf VII Variant 1,4TSI 110KW Highline FL bílá pure
VW UP 1,0MPI 55KW Move bílá pure

Sebasten
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 05.10.2018 14:02

Re: Servisní prohlídky - ceny, frekvence, obsah

Příspěvek od Sebasten »

Ahoj, zkoušel někdo uplatnit tento kupon již ? :)

https://www.volkswagen.cz/servis-a-pris ... jte-500-kc" onclick="window.open(this.href);return false;

Kola skladuji i přezouvám u VW, tak by se hodilo. Jen jestli v tom není háček, protože za 500,- mi to zaplatí uskladnění na celou sezonu.. :D

ablorhm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2678
Registrován: 21.09.2015 20:57
Bydliště: Praha

Re: Servisní prohlídky - ceny, frekvence, obsah

Příspěvek od ablorhm »

Pokud si koupíš sadu pneumatik u VW, tak jde uplatnit 500 Kč (do 21.6.2019) na:
- montáž pneumatik na vozidlo
- uskladnění pneumatik nebo kompletních kol
- nákup pneumatik nebo kompletních kol
VW Golf VII 1.2 TSI 77kw Comfort Edition+ 2015
používám VW Connect Dataplug

Sebasten
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 05.10.2018 14:02

Re: Servisní prohlídky - ceny, frekvence, obsah

Příspěvek od Sebasten »

Z tohoto odkazu to není patrné, resp. pochopil jsem, že to nemusí být pouze po koupi pneumatik, ale tady už je to patrnější: http://vw-service.cz/jarni-servis-2019-segment-1/" onclick="window.open(this.href);return false;

marpie
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 24.03.2017 22:22
Bydliště: Ostravwa

Re: Servisní prohlídky - ceny, frekvence, obsah

Příspěvek od marpie »

Já teď absolvoval první garančku u Auto Heller Ostrava. Prodejce mi při prodeji chybně účtoval bonus za výkup starého auta a o 5 tis mě ošidil já se přihlásil a reklamoval to tak mi řekl že si to můžu vybrat na příslušenství. Já nic nevybral (zrcadlení telefonu na displeji v autě mi nepodporuje jednotka rádia) a nic jiného jsem nechtěl. A co ano jsem pořídil jinde výýýýrazně levněji (guma do kufru a stínítka na okna). Tak nakonec prodejce povolil že to můžu uplatnit na servis (nejdřív zkoušel že by mi dal za těch 5tis 5l oleje a to jsem odmítl). Po skoro dvou letech jsem se šel prodejci nějak si to nepamatoval tak jsem mu musel ukázat maily kde jsme to psali, tak ne moc ochotně svolil že teda na servis. Zapsal si datum mé garančky a že to vyřídí. Já přijel na garančku ale přivezl jsem vlastní olej. To jsem věděl že umožňují za poplatek 500,-. Vzal jsem i origo vzduchový a kabinový filtr protože jsem věděl že ho na první garančce nemění a domluvil jsem se s přijímacím technikem ať vymění i brzdovku protože na štítku v autě byl termín výměny brzdovky 9/2019 tak ať v to září nemusím znova. A technikovi jsem řekl že mám domluvený ten bonus u prodejce. Když jsem pro auto přišel tak mi technik sdělil že prodejce jim řekl že měl být zdarma olej a filtr, ale když jsem teda měl olej vlastní tak mám zdarma všechno ostatní takže jsem neplatil nic. Nedostal jsem ale fakturu tu že teda dají k úhradě tomu prodejci. Nevím jestli komplet práce, olejový filtr a brzdová kapalina vyšla na 5tis ale určitě to bylo lepší než kdybych měl zdarma jen olej a filtr a platil práci a brzdovku. Ještě mi říkal že upravili software ruční brzdy v rámci svolávačky. Dostal jsem jen záznam z prohlídky a test baterie a mám to zaznačeno v servisce. Kdybych od prodejce vzal 5l oleje před dvěma lety tak bych teď ještě platil 500 za vlastní olej. Olej jsem zkusil na kapesníčku po odjezdu ze servisu a byl čisťounký. Jinak dvě výměny oleje jsem absolvoval před garančkou mimo origo servis bez záznamu, byl tam originální stříbrný filtr (z výroby byl černý) a na garančce to vůbec neřešili. Další servis mám podle palubáku za rok nebo 30tis a výměnu oleje za dva roky nebo 30tis.
VW Golf Variant VII 1,4TSi, Maraton Edition, Limestone grey

Uživatelský avatar
r@pid
Pilot
Pilot
Příspěvky: 713
Registrován: 23.01.2016 20:50

Re: Servisní prohlídky - ceny, frekvence, obsah

Příspěvek od r@pid »

40 000 km / 3 roky za nami.
40006km.jpg

Odpovědět

Zpět na „Závady a servis“