Servisní prohlídky - ceny, frekvence, obsah

Opravy a neduhy

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Ivoch
Řidič
Řidič
Příspěvky: 103
Registrován: 22.05.2015 18:08

Re: cena servisních prohlídek ?

Příspěvek od Ivoch »

Kde?

bouky2
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 322
Registrován: 25.01.2014 19:57

Re: cena servisních prohlídek ?

Příspěvek od bouky2 »

Podbaba

bedrich666
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 27.10.2008 13:34
Bydliště: ČR

Re: cena servisních prohlídek ?

Příspěvek od bedrich666 »

A tos vedel, ze v Podbabe s tim neni zadnej problem nebo jsi vyuzil me "rady" z 07.08.2015 08:57 (strana 8 tohohle vlakna)? :D

bouky2
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 322
Registrován: 25.01.2014 19:57

Re: cena servisních prohlídek ?

Příspěvek od bouky2 »

já to psal hlavně kvůli té ceně :) ... podle mě v 99% "normálních" autorizáků Ti olej povolí... Babu jsem vzal protože jsem je chtěl vyzkoušet, jestli družstvo se chová trochu jinak než s.r.o. např.

zzbysekk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 29.01.2014 16:52

Re: cena servisních prohlídek ?

Příspěvek od zzbysekk »

Ivoch píše:Moje řeč. I já to tak plánuju.

nuff85 píše:Až budu řešit drahou opravu v řádu desetitisíců, tak ji nebudu řešit v autorizovaném servisu.

Mě v autorizáku uvidí maximálně 3x - 30 - 60 - 90t km. V poločasech výměna oleje a dalších prvků, na které jsou nesmyslně uvedeny dlouhé intervaly, mimo VW servis.

Ja to neresim ve 120 tisich to prodam a koupim novy. At si drahy opravy resi nekdo jinej. Na tomto se mi libi BMW, na X6 jsem nedal za servis ani korunu - mam servis allinclusive vcetne spotrebaku. Golf stal proti tomu na udrzby majlant :-D.

Koupil jsem golfa aby zakaznici nemrceli, ze kdyz knim prijedu tak si vozim pr**l v BMW. Tad uz na to prdim, at se kazdej klidne podela.
BMW X6 40d 2013, BMW individual Pyritbrown
VW Golf VII Variant 2.0TDI Highline, Black magic
BMW 320i 2008
Ex. Renault Megane Coupe GT-Line 1.4Tce 2010

zzbysekk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 29.01.2014 16:52

Re: cena servisních prohlídek ?

Příspěvek od zzbysekk »

NeoGenX píše:To že mám auto za více jak půl mega neznamená, že budu přeci platit pokaždé několik set procent navíc za něco, co si úplně to samé mohu koupit vedle o 1/5 ceny ne? Kdyby ta přirážka byla vyšší o pár %, tak neřeknu ani slovo, ale dělat z lidí maxi blbce, to je trochu moc. a tak je to v tomhle státě se vším... jak si nedáš pozor a nezajímáš se, tak se tě snaží každý leda oškubat, obrat a podvést...

Presne proto jsme, kde jsme klasickej cechacek si to vse patla jak se da. Ty bys neco delal za marzi par % ? Ja teda ne, standardni marze i venku je min 30%. Snazim se taky stlacovat ceny toho co nakupuju co nejniz... na X6 jsem mel slevu skoro 600 tisic. Ale mam dost zdravyho rozumu abych nechal ty chudaky aspon na necem vydelat.


Tim ze budeme vsichni delat zadarmo to fakt daleko nedotahnem :-)

Prosím, neplácat páté přes deváté ;)
Pokud mi u nás ve "standardním servisu" vymění 4 litry oleje komplet za 1000,- (Cena i s olejem Castrol!!!) a pak přijedu do autorizáku, kde samozřejmě pracují vzdělaní a zkušení lidé :pleasantry: , a tam mi naúčtují v lepším případě 3500,-, pak mi tady něco nehraje.
Je mi jasné, že svůj názor si ponecháš, vzhledem k tomu, že podle výčtu tebou vlastněných vozů v podpisu nebudeš patřit mezi lidi, kteří mají hluboko do kapsy. Ale zkus alespoň přemýšlet nad tím, co píšeš a nazývej věci pravými jmény. Je ti prostě jedno, kolik to stojí. Ale pokud víš o autorizovaném servise, kde mají na oleji 30%, prosím o kontakt. Bude tam jezdit půlka republiky :rofl:
Vis kolik autorizak plati VW?, Skoleni, standardy, prostory, lidi atd. To se neda srovavat s ubozakama v garazich. Proto ty ceny... Ty asi nepodnikas co?
BMW X6 40d 2013, BMW individual Pyritbrown
VW Golf VII Variant 2.0TDI Highline, Black magic
BMW 320i 2008
Ex. Renault Megane Coupe GT-Line 1.4Tce 2010

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: cena servisních prohlídek ?

Příspěvek od Mirco »

Zbysku to uz jsem psal... Ale je to jak hazet hrach na zeď :lol: Cena dvoudenniho skoleni se pohybuje v radu tisicu a provoz celyho baraku taky neni za korunu

Libor007
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 16.07.2015 19:19

Re: cena servisních prohlídek ?

Příspěvek od Libor007 »

1,6 TDi (77kw) servis v 25000 km
Auto Klokočka
Cena 5329,- Kč
olej 5l
prohlídka vozidla
dolití kapalin (ostřikovače, chladící kapalina)
výměna žárovky (na stropě zadních sedadel)
nějaké to umytí a vyluxovaní

Myslím, že je to stejně raketa, pět táců za takové drobnosti.
Naposledy upravil(a) Libor007 dne 11.11.2015 15:42, celkem upraveno 1 x.

Igmaus
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 29.07.2015 13:59
Bydliště: Slovensko

Re: cena servisních prohlídek ?

Příspěvek od Igmaus »

Myslite ze by servise robili problemy s tym ked si na vymenu oleja donesiem vlastny olej? Chcel by som tam davat Millers oil nehrozi mi tym padom strata zaruky?
VW Polo 1.2 TSI DSG 2014
VW Golf GTD DSG 2015

bedrich666
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 27.10.2008 13:34
Bydliště: ČR

Re: cena servisních prohlídek ?

Příspěvek od bedrich666 »

Jsou servisy, kde jim vlastni olej nevadi. Jde o to, aby ten olej od Millers splnoval VW specifikaci.

zzbysekk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 29.01.2014 16:52

Re: cena servisních prohlídek ?

Příspěvek od zzbysekk »

Mirco píše:Zbysku to uz jsem psal... Ale je to jak hazet hrach na zeď :lol: Cena dvoudenniho skoleni se pohybuje v radu tisicu a provoz celyho baraku taky neni za korunu
Jde videt ze jsi normalni zamestanec, sorry za ty slova... dle mych cen 10 tacu letenky, 10 tacu ubytko na 2 dny 20 tacu informace tohle vse 4x rocne - ale pokud jsi normalni zamesnanec tak chapu, nevdecni s iq 10 :-) proste no comment :-) treba si nekdy zarobis na to, aby jsi si mohl poridit auto a ne strep :-) BMW rullez :-)
BMW X6 40d 2013, BMW individual Pyritbrown
VW Golf VII Variant 2.0TDI Highline, Black magic
BMW 320i 2008
Ex. Renault Megane Coupe GT-Line 1.4Tce 2010

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: cena servisních prohlídek ?

Příspěvek od skacel99 »

Jo,BMW je super,ale konkrétně teda x6 je za mě absolutně zbytečný auto. Drahý,hnusný,zvenku velký,vevnitř malý.

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: cena servisních prohlídek ?

Příspěvek od sirdo »

Igmaus píše:Myslite ze by servise robili problemy s tym ked si na vymenu oleja donesiem vlastny olej? Chcel by som tam davat Millers oil nehrozi mi tym padom strata zaruky?
problemy a strata zaruky ti nehrozia (ak ten olej bude splnat VW normu), len ti zapisu do "papierov", ze olej bol dodany zakaznikom. jediny problem, ktory ti realne hrozi je, ze koli tomu, ze nezoberies olej od nich tak ti nepotvrdia zaruku mobility, lemo nemozu "garantovat" kvalitu tebou dodaneho oleja (napr. ze nejde o nejaky FAKE) :mrgreen: ...

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: cena servisních prohlídek ?

Příspěvek od sirdo »

zzbysekk píše:
Mirco píše:Zbysku to uz jsem psal... Ale je to jak hazet hrach na zeď :lol: Cena dvoudenniho skoleni se pohybuje v radu tisicu a provoz celyho baraku taky neni za korunu
Jde videt ze jsi normalni zamestanec, sorry za ty slova... dle mych cen 10 tacu letenky, 10 tacu ubytko na 2 dny 20 tacu informace tohle vse 4x rocne - ale pokud jsi normalni zamesnanec tak chapu, nevdecni s iq 10 :-) proste no comment :-) treba si nekdy zarobis na to, aby jsi si mohl poridit auto a ne strep :-) BMW rullez :-)
tie letenky by som nevidel az tak ruzovo, prepokladam, ze z CR do DE chodia na skolenia autami :laugh: ...

bedrich666
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 27.10.2008 13:34
Bydliště: ČR

Re: cena servisních prohlídek ?

Příspěvek od bedrich666 »

zzbysekk píše:treba si nekdy zarobis na to, aby jsi si mohl poridit auto a ne strep :-) BMW rullez :-)
Hlavne ze tam je "aby jsi si" :lol:

Odpovědět

Zpět na „Závady a servis“