Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Pazvuky v interiéru
PříspěvekNapsal: 12.03.2018 13:30 
VWsenior
VWsenior

Hodnost:

VWsenior

22.01.2016

97

Ahoj Golfisti,

taky se vám u Variantu po FL ozývají občasné pazvuky v interiéru v podobě - prasknutí, loupnutí, zavrzání, bouchnutí? Např.: když občas jedu přes nějakou nerovnost, tak mi s odpružením vozidla loupne v přístrojovce. Jak to máte vy? Děkuji za reakce.

Honza

Motor 1.4 TSi, 92 kW, výbava ME.

Předmět příspěvku: Re: Pazvuky v interiéru
PříspěvekNapsal: 13.03.2018 06:14 
Jezdec
Jezdec

Hodnost:

Jezdec

26.11.2017

42

Č.Budějovice

Ahoj tak já žádné pazvuky nemám mám najeto 12300km a jsem s kvalitou interiéru zpracováním a odhlučněním maximálně spokojený.

PříspěvekNapsal: 13.03.2018 07:22 
VWsenior
VWsenior

Hodnost:

VWsenior

22.01.2016

97

Tak to si mne moc nepotěšil. Já mám najeto přesně 11 tis km, dneska to tam skočilo. Tak to musím navštívit kluky ve VW, aby s tím něco udělali. Měl jsem část interiéru rozebranou - montovali mi bezpečnostní čip (v orig VW servisu), což kdybych věděl, kolik toho rozeberou, tak jim to v životě nepovolím.

PříspěvekNapsal: 13.03.2018 13:16 
Pilot
Pilot

Hodnost:

Pilot

10.05.2017

126

Beskydy

Tak sis vlastně sám odpověděl. Jednou se to rozloží, tak to napodruhé stejné jako z továrny nebude, bohužel.

PříspěvekNapsal: 13.03.2018 13:51 
Jezdec
Jezdec

Hodnost:

Jezdec

26.11.2017

42

Č.Budějovice

Přesně jak píšeš.Pokud by to nebylo nutné tak bych nedovolil aby cokoliv rozebírali z interiéru auta.

PříspěvekNapsal: 15.03.2018 07:26 
VWsenior
VWsenior

Hodnost:

VWsenior

22.01.2016

97

No a co se týče těch dekorů, protože z 99% praskaj ony? Ty nejdou nějak přepasovat, vyměnit? No řeknu Vám, že jsem po 5ti měsících vlastnění Golfa dost vyléčenej, nejradši bych to prodal...a to jsme měli v rodině 12 let Golfa Plus, který v interiéru ani neheknul.

PříspěvekNapsal: 15.03.2018 08:51 
VWsenior
VWsenior

Hodnost:

VWsenior

21.09.2015

1122

Mi dodnes něco mírně drnčí ve dveřích spolujezdce. Stačí však o milimetřík zmáčknout tlačítko okna a je po zvuku. Už se to rozebíralo, promazávalo, ale stejně to drnčí dál. Není to však naštěstí nic hrozného. :laugh:

Ta palubka by mohl být větší oříšek :|

5.-6.7.2018 Wolfsburg - více ZDE

Kde se můžeme setkat?
25.8.2018 Volkswagen fest Hosín u ČB
sraz Praha a okolí - OC Šestka - více ZDE

PříspěvekNapsal: 15.03.2018 10:37 
VWsenior
VWsenior

Hodnost:

VWsenior

22.01.2016

97

Jak bych to popsal přesně...je to prostě lupnutí plastů, třeba u ventilace, když se ohřeje, tak tepelná roztažnost zapůsobí a loupne to.

Jinak k té palubce - prý bylo rozebraný: Výdech levé ventilace, boční plast u ventilace (strana k dveřím) budíky a plasty kolem volantu. Takže se opravdu jedná převážně o dekor - což by neměl být problém zafixovat...teda alespoň myslím.

Každopádně včera se mi objevilo nějaké bouchání - nejspíš od sedačky...začínám si hrát s myšlenkou, že to auto pošlu se srázu :rofl: ...no ještě že mám 5 let záruku na všechno, takže si se mnou v tom servisu nejspíš užijou.

PříspěvekNapsal: 15.03.2018 11:06 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.05.2010

1997

Praha

Mě teda štve, jak se furt otevírá (pouze lehce) polystyrenová krabice s vercajkem. Když pak zavírám jakékoliv levé dveře plus víko kufru, tak to lehce bouchne. Uložení v zadním blatníku a přitažení gumovou páskou se nezdá být úplně dobře vymyšlený. Asi to budu holt muset něčím vycpat - třeba párem rukavic :-)

A souhlasím, že kvalita interiéru šla opět dolů :negative:

ex: Škoda Felicia Combi 1.6

PříspěvekNapsal: 15.03.2018 11:58 
VWsenior
VWsenior

Hodnost:

VWsenior

22.01.2016

97

Mne štve, když přejedu nerovnost, že se mi rozcvakne celý auto...už jsem psal jeden email v pondělí, dneska jim tam zavolám. U auta za takovou cenovku by neměly vrzat plasty jak u nějaké Dacie, s tím se prostě nesrovnám. Kupoval jsem VW záměrně kvůli kvalitě, ale asi jsem šlápl vedl..a to je moje auto vyrobené v úterý, takže žádné pondělí, žádný pátek :(!

PříspěvekNapsal: 16.03.2018 07:41 
VWsenior
VWsenior

Hodnost:

VWsenior

22.01.2016

97

mates1909 píše:
Bounty píše:
Tak sis vlastně sám odpověděl. Jednou se to rozloží, tak to napodruhé stejné jako z továrny nebude, bohužel.

Přesně jak píšeš.Pokud by to nebylo nutné tak bych nedovolil aby cokoliv rozebírali z interiéru auta.

No, ale bohužel k instalaci tichého vypínače to nutné bohužel bylo. :| ...

Každopádně jsem objednán na servis, řekl jsem jim co a jak, tak snad to nějak dají trochu do kupy. Zároveň se mi něco rozcvakalo ještě na místě spolujezdce, ale mám nahrávku, takže paráda. No tož veselý to mám :rofl:

PříspěvekNapsal: 24.03.2018 03:21 
VWexpert
VWexpert

Hodnost:

VWexpert

24.08.2015

107

Asi to nebude ten prípad čo tu spomínate, no ja som riešil nejaké cvakanie alebo klepanie, ktoré som počul niekde od spolujazdca. Myslel som, že dvere, alebo niekde oblasť A stĺpika. Nakoniec to boli iba slnečné okuliare v schránke pri osvetlení. Stačilo ich trocha posunúť, otočiť, zložiť a je ticho.
Niekedy sa zvuky šíria tak, že človek hľadá na zlom mieste a pritom je to iba nejaká drobnosť.

PříspěvekNapsal: 26.03.2018 23:05 
VWjunior
VWjunior

Hodnost:

VWjunior

20.05.2016

10

U mě se zase po půl roce rozezněla jedna plastová část v kufru. Chvíli mi trvalo, než jsem přišel, odkud se ten zvuk bere. Většinou se projeví při přejezdu retardéru nebo drobných výtluků na vozovce (kostky aj...) nebo při zavření pravých zadních dveří jde slyšet takový doprovodný zvuk z kufru.
Při poklepu rezonuje, druhá strana tohle nedělá. Vypadá to, že tam bude nějaká vůle. Zkoušel jsem to s větším/menším úspechem vypodložit kusem papíru (vypadalo to fakt oslovsky) a stejně to nebylo úplně ono.
Tak si pohrávám s myšlenkou, že to odvezu do servisu, ať se na to mrknout. Myslím, že by to snad mohli udělat v rámci záruky. Jen mi není moc jasné, co by se s tím dalo dělat (demnotovat apod..), jeslti to jde nějak demenotovat a pokud ano, jeslti by neposrali
něco jiného :D

Přílohy:
Výstřižek.PNG
Výstřižek.PNG (756.51 KiB) Zobrazeno 723 krát

PříspěvekNapsal: 09.04.2018 09:38 
VWsenior
VWsenior

Hodnost:

VWsenior

22.01.2016

97

Ahoj kluci,

tak pazvuky vyřešeny přelícováním plastů dekorů v servisu VW (na záruku) - levá ventilace, budíky a středový plast přes rádio. Teď je v autě klid jak nikdy :)! ...samozřejmě při nízkých teplotách, když se auto vytápí, tak v plastech občasně loupne, ale to je prostě tepelná roztažnost materiálu a s tím se nikdy nic neudělá :). Dělá to i pravý výdech ventilace, co je zasunutej přímo do palubky.

Ptal jsem se, jak se dělala montáž tichého čipu a prý se pouze právě demontovaly plasty dekorů a na levá straně u A sloupu se palubka musela trochu přizvednout na protažení kabelu, jinak do celku, jako takového, zasahováno nebylo. Teď už jsem konečně zase spokojen a v autě je božský klid :)!

Jen takový trochu Off Topic - nějaký nápad, jak zahladit čouhající vlákénka ze stropnice? Já debil debilní se zachytil sucháčem, když jsem dával do auta tašku a jak to škublo, tak mi ten sucháč trochu vzal na jednom místě textilii stropnice. Díky za reakce.

PříspěvekNapsal: 09.04.2018 09:58 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.05.2010

1997

Praha

Taky se mi už párá stropnice podél rámu dveří od nastupování v úzké garáži. Je to tam hodně měkké, jak je za tím hlavový airbag. Musel jsem to na férovku zašít nití, aby se to dále netřepilo. Estetiku v tomdle autě házím naštěstí za hlavu kvůli dítěti, jinak bych z toho mizerně zpracovanýho interiéru zešílel.

ex: Škoda Felicia Combi 1.6

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]