GTI - bouchání přední nápravy

Opravy a neduhy

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Uživatelský avatar
deRek
Člen klubu
Příspěvky: 806
Registrován: 06.02.2008 21:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Bouchání přední náprava GTI

Příspěvek od deRek »

mam od stredy najeto jen 500 km, jak po Praze tak statovky a D1 a nastesti se mi zatim nic podobnyho nezvalo a to sem se ve meste snazil dostat do situaci gdyby se zvuky mely vyskytnout
teda sem popravde rad a doufam, ze to tak i zustane
ze by chlapci ve VW neco uz udelali jinak?
nebo a toho se desim, si negde neco "sedne" a budu f tom taky 8O
budu sledovat a informovat..
VW Golf VII GTI APR Stage 1 - 300+hp 95oct - http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=291&t=288469" onclick="window.open(this.href);return false;

Mikinesko
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 200
Registrován: 04.01.2013 13:14

Bouchání přední náprava GTI

Příspěvek od Mikinesko »

No mne sa to zacalo ozivať po 20 000km. Alebo som si to začal všímať.

Jirbor
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 24.02.2014 18:43

Re: Bouchání přední náprava GTI

Příspěvek od Jirbor »

Tak u mě beze změny spíš naopak s letníma gumama je to spíše horší...

Uživatelský avatar
deRek
Člen klubu
Příspěvky: 806
Registrován: 06.02.2008 21:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Bouchání přední náprava GTI

Příspěvek od deRek »

tak jak..
jaxe to chova, neco novyho?
hele, rad bych se s tebou sesel, pokecame, vokouknem a proberem nase krasavce, udelame naky fotky, ale trosku se bojim, ze zacnu ten zvuk slyset i u sebe :wink:
doted u me dobry 8)
VW Golf VII GTI APR Stage 1 - 300+hp 95oct - http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=291&t=288469" onclick="window.open(this.href);return false;

Jirbor
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 24.02.2014 18:43

Re: Bouchání přední náprava GTI

Příspěvek od Jirbor »

Ahoj,
U me beze zmeny. Urcite se domluvime napisu SZ

Milan Richter
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 21.12.2013 09:01

Re: Bouchání přední náprava GTI

Příspěvek od Milan Richter »

Tak Vám napíšu, co mi minulý týden odpověděli na bouchání a praskání na zadní nápravě z Porsche Brno, poté co tam nejprve závadu potvrdili a uznali, pak zkusili řešit a pak čekali na TPI (celkem otevřená reklamace tak asi pět měsíců)..."Dobrý den pane Richter, Váš problém s hluky ze zadní části vozu byl individuálně řešen s výrobcem. Pro tento typ vozu není k dispozici žádný inovovaný díl. Jedná se o stav techniky. V případě dotazu jsem Vám k dispozici".
Potěšující zpráva co.... :-(

Uživatelský avatar
deRek
Člen klubu
Příspěvky: 806
Registrován: 06.02.2008 21:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Bouchání přední náprava GTI

Příspěvek od deRek »

8O
"Jedna se o stav techniky" :fool:
zakazniku co chces? proste to tak je, taxe s tim smir, zvyknes si.. chjo!
ja to zatim nepozoruju, ale rek bych ze mi to Jirbor ukaze a budu jeden z vas keryho to taky s.re :?
co by clovech taky vlastne chtel za 800tis
zatim me s.re jenom ten pristup
VW Golf VII GTI APR Stage 1 - 300+hp 95oct - http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=291&t=288469" onclick="window.open(this.href);return false;

marcello2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 19.06.2012 07:46

Re: Bouchání přední náprava GTI

Příspěvek od marcello2 »

Mne to zacalo okolo 10-11000km ako vacsine.
Pekne ma s tim VW vytaca, nie je mozne aby po 3/4 roku nemali na to riesenie uz.

Az nam padne zaruka vsetkim a maju pokoj....

Je tu vobec niekdo, komu by to uz vyriesili vymenou niecoho?
Golf Variant VII 2.0TDI DSG Highline

Parikp1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 13.04.2013 00:08

Re: Bouchání přední náprava GTI

Příspěvek od Parikp1 »

Jirbor píše:Zdravím pánové ,
mám problém s boucháním či klepáním vycházejícím z levé přední části (zvuky podobné špatnému uložení tlumiče nebo něco tak) 3x reklamováno dle posledního vyjádření importu je to v podstatě vlastnost vozu.. Pravdou je že se to projevuje jen někdy a na určitých místech. Máte někdo s něčím podobným zkšenost?? Dík

jinak jedná se o GTi benzín manuál a aadapt. podv.

Snad ti to pomuze
Přílohy
S22C-6e14070116040_0001.jpg
S22C-6e14070116040_0002.jpg

medical
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 24.06.2014 00:30
Bydliště: Praha

Re: Bouchání přední náprava GTI

Příspěvek od medical »

Chlapi, mam podobny problem u Varianta na zadni naprave. Slysim tez bouchani pri prejezdu nerovnosti pri pomale jizde. Pozorujete nekdo stejny problem u kombika?

Parikp1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 13.04.2013 00:08

Re: Bouchání přední náprava GTI

Příspěvek od Parikp1 »

Jestli mate zadniviceprvkovou napravu pak jsou to tlumice viz muj prispevek v jenem vlaknu
Ahoj Golferi
tady je pozitivni zprava od me Mam klid v aute po 13 mesicich!!!!
tady pribeh:
zavada byla slysitelna od prebrani vozu 2.4.2013
rachtani ktere se projevovalo tak do 50km/h na prejezdech nerovnosti zvuk vule jako kdyz jsou u stareho auta vymlacene cepy predni napravy jenom ze tento zvuk sel od zadu
uz me to fakt tocilo takze jsem kazdy dva mesice zaplatil 6€ na hodinovy pristup do erWInu a svete div se 08/2013 jsem tam nasel TPI kde vsak byla identifikovana zavada ale s poznamkou odlozte opravau oprava neni znama vyckete na informaci vyrobce vsechny pokusy o opravu vam budou uctovany zpet takze zase nic a znova se cekalo
zacal jsem "otravovat" primo vw zakaznickou linku v nemecku pak vysel clanek v Autobildu a uz jsem vedel ze maji byt k dispozici nove tlumice. obeslal jsem vsechny prodejce v Praze a Importera od vsech az na jednoho prisla stejna odpoved zadna takova oprava pro vas vuz neni k dispozici az pak prisla odpoved z Auto Jarov
vami zminovane tlumice nelze v CR objednat po komunikaci s Importerem jsme vam sadu vcetne luzek zajistili primo z DE
v patek jsem auto pristavil a odpoledne odvezl cely vikend jezdil a musim rict ze je ticho
ted to nejdulezitejsi, neopsal jsem cislo dilu stareho tlumice ale nove cislo mam takze tady je
5Q0 513 029 EG prosim vsechny postizene timto !nesvarem o porovnani cisla protoze jestli tam nekdo tyto tlumice ma a rachta to tak muzu cekat ze se to vrati no uvidim ale kazdopadne ted mam v aute a dusi klid
auto bylo vyrobeno v Moselu 2. tyden v unoru 2013 1,4TSI highline 103KW se sportovnim podvozkem

medical
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 24.06.2014 00:30
Bydliště: Praha

Re: Bouchání přední náprava GTI

Příspěvek od medical »

Kamo diky za reakci, vydava mi to presne stejne zvuky na Variantu. Lezu pod auto a zjistim cislo dilu vecer. Dam info. Moje auto bylo objednane 20.dubna a predane 3.cervence 2014. Uvidime.

Jirbor
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 24.02.2014 18:43

Re: Bouchání přední náprava GTI

Příspěvek od Jirbor »

Parikp 1

díky za info vyzkouším to. jsem z toho už naprosto zoufalý. Na jarově jsem byl 5x a chlapci nemají naprosto zájem cokoli řešit pro ně je to uzavřená věc. Za tu dobu co jsem měl auta všech značek jsem nazažil takové chování nejhorší zkušenost. Vytisknu to a pokusím se jinde.

pak dám vědět

Uživatelský avatar
Honza_L
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 30.09.2007 22:15

Re: Bouchání přední náprava GTI

Příspěvek od Honza_L »

Tak se přidám do klubu. Přední náprava mi také bouchá. Je to slyšet od kola řidiče při přejezdu série nerovností (např. zvlněná vozovka). Prý je to vlastnost - kombinace nízkoprofilových pneu a dcc podvozku v comfortním režimu :drinks:

Uživatelský avatar
deRek
Člen klubu
Příspěvky: 806
Registrován: 06.02.2008 21:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Bouchání přední náprava GTI

Příspěvek od deRek »

@Parikp1 velmi dobra prace :good:

nechci vas sr.t, jen ze u me nastesti stale nic, este neboucham a doufam nebudu :good:
GTI/DCC/18" 04/2014 najeto cca: 5000km
VW Golf VII GTI APR Stage 1 - 300+hp 95oct - http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=291&t=288469" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Závady a servis“