Klepání v přístrojové desce

Opravy a neduhy

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
jezekVW
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 13.03.2014 19:24

Klepání v přístrojové desce

Příspěvek od jezekVW »

Ahoj všem,
má nebo měl někdo podobný problém - po najetí asi 1500km se začalo ozývat takové kovové klepání-rachtání někde z prostoru výdechu ventilace ve středu nebo níže u rádia. Mohl by to být nějaký uvolněný šroub...nevím. U VW bych toto nečekal a docela to na našich dokonalých silnicích obtěžuje, protože zvuk je dost hlasitý a stále častější.
Mám VW Variant Comfortline, 1,4i, 90kW, manuál a jinak zatím spokojenost.
Díky za každou reakci.

Uživatelský avatar
Bofors
Pilot
Pilot
Příspěvky: 707
Registrován: 24.12.2012 23:54
Bydliště: Ostravwa

Re: Klepání v přístrojové desce

Příspěvek od Bofors »

posuň tictacy v kastlíku :mrgreen: ne vážně, taky jsem se lekl, že mi v autě něco klepe a byly to blbě daný brejle v kastlíku pod střechou.
VW Golf VII 1,4 TSI

jezekVW
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 13.03.2014 19:24

Re: Klepání v přístrojové desce

Příspěvek od jezekVW »

přesně tak to zní, jako poslední tic tac v krabičce. problém je v tom, že půlku jízdy to dá pokoj a pak to začne. na servis to asi není, protože kde hledat?? uvolněný šroub, kabel nebo nějaký plast?? jo a brýle to nejsou 8)

Mikino
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 19.01.2013 18:27

Re: Klepání v přístrojové desce

Příspěvek od Mikino »

Tento problem som postrehol aj ja. Mam najazdenych cca 26 000 a po prvy krat sa to objavilo asi dva mesiace dozadu. Neviem ci som mal presne to iste co myslis aj ty. Musel by som to pocut. No od nervov som jebol presne do stredu palubovky a od vtedy to nerobi.
VW GOLF VII 1.4 TSI 90KW Comfortline ( vergel ) - Predane ! ! ! / kvalita skoncila u golfa IV.

Uživatelský avatar
Bofors
Pilot
Pilot
Příspěvky: 707
Registrován: 24.12.2012 23:54
Bydliště: Ostravwa

Re: Klepání v přístrojové desce

Příspěvek od Bofors »

nechceš k tomu vydat TPI? :lol:
VW Golf VII 1,4 TSI

Mikino
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 19.01.2013 18:27

Re: Klepání v přístrojové desce

Příspěvek od Mikino »

:laugh: :rofl:
VW GOLF VII 1.4 TSI 90KW Comfortline ( vergel ) - Predane ! ! ! / kvalita skoncila u golfa IV.

Odpovědět

Zpět na „Závady a servis“