Hučení palivového čerpadla

Opravy a neduhy

Moderátor: Olaf87

rasto4444
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 06.01.2011 22:34

Re: Hučení palivového čerpadla

Příspěvek od rasto4444 »

Mne tiez zacalo hucat cerpadlo na volnobehu. :( Bol som v servise na aktualizaciu radia a odvtedy mi cerpadlo huci.. Este pred tym som absolvoval servisnu prehliadku kde mi tiez prehravali software elektronickej brdy, ale nevsimol som si ziadne hucanie az ked mi v servise aktualizovali radio. Vravel som to technikovi, ten povedal ze je to normalne.. ze pokial nepisti nejak silno ze s tym nic.. ale zaujimave ze doteraz bolo v aute uplne ticho. Skusim to este raz reklamovat a ked nic tak vyskusam iny servis.
Golf 7 1.6 Comfortline+"Comfort,Winter"paket,"Rear Assist",nastavenie jazdného profilu, PC "Premium", "Composition Media" s CD, športové sedadlá

JohnMetsn
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 08.05.2013 10:51

Re: Hučení palivového čerpadla

Příspěvek od JohnMetsn »

Jak to zni? Popravde s tim nemam zkusenosti. Me subjektivne auto v posledni dobe vice "duni", coz je ale pro mne spise libivy zvuk :mrgreen:
G7 1.4 DSG

Uživatelský avatar
x-t.y.n.a
Profík
Profík
Příspěvky: 1102
Registrován: 25.11.2010 14:23
Bydliště: Louny

Re: Hučení palivového čerpadla

Příspěvek od x-t.y.n.a »

rasto4444: přesně jak uvádíš ty od té doby, co se mi vrtaly v softweru, tak mi to čerpadlo začalo vydávat ty zvuky.
JohnMetsn: jak to zní? mě se to tedy děje jen když startuji, zapnu klíček a začíná nabíhání čerpadla...každé čerpadlo vydává zvuky, když nabíhá, ale běžně si toho nevšimneš, no a když je něco v pr... tak při zapnutí klíču vydává hodně hučivý zvuk až pazvuk, že si řekneš sakra, tady není něco v pořádku...těžko se to popisuje. Když jsem to reklamovala poprvé, dali mi nové čerpadlo, že ty zvuky byly opravdu divné, podruhé jsem to reklamovala a najednou byly ty zvuky normální... :fool: no zatím jezdím, chtělo by to více reklamací tohoto charakteru, aby s tím VW začal něco dělat
IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=191333" onclick="window.open(this.href);return false; - prodáno
VII http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=291&t=262427" onclick="window.open(this.href);return false; - prodáno
I Cabrio http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=157&t=291875" onclick="window.open(this.href);return false;

rasto4444
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 06.01.2011 22:34

Re: Hučení palivového čerpadla

Příspěvek od rasto4444 »

x.t.y.n.a: No je to v prdeli ze zmenou softweru uplne inej veci sa zacne prejavovat takyto problem. Inak ten zvuk neviem ani ja poriadne definovat.. Najviac mi to huci uz ked vypnem zapalovanie a par sekund este potom. Je to ako keby som mal v aute vcelu, ktora tam bzuci.. tak asi nejak by som to popisal :? Zacinam mat pomaly strach lebo vo februari mi konci zaruka a uz mam tu neprijemnu skusenost ze som sa natahoval so servisom aby mi vymenili auto.. Tak dufam ze v servise ma neodbiju a opravia/ vymenia to.
Golf 7 1.6 Comfortline+"Comfort,Winter"paket,"Rear Assist",nastavenie jazdného profilu, PC "Premium", "Composition Media" s CD, športové sedadlá

hcrevize
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 15.06.2013 21:24

Re: Hučení palivového čerpadla

Příspěvek od hcrevize »

Tak palivové čerpadlo vyměněno za nové.
Ale musím tedy říct že je to skoro stejný :evil:
možná o něco méně hlučné ale ne o moc....
No uvidíme třeba si to po čase sedne už nemám nervy s tím něco dělat..........
GVII 1,4TSI 90kW Higline

Uživatelský avatar
theklf
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 441
Registrován: 05.07.2008 23:56

Re: Hučení palivového čerpadla

Příspěvek od theklf »

Bol si pritom ako ho menili?

hcrevize
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 15.06.2013 21:24

Re: Hučení palivového čerpadla

Příspěvek od hcrevize »

co je to za otázky jasně že ne auto tam bylo 2 dny, měněný asi je v kabině smrdí benzín
GVII 1,4TSI 90kW Higline

Uživatelský avatar
x-t.y.n.a
Profík
Profík
Příspěvky: 1102
Registrován: 25.11.2010 14:23
Bydliště: Louny

Re: Hučení palivového čerpadla

Příspěvek od x-t.y.n.a »

hcrevize píše:Tak palivové čerpadlo vyměněno za nové.
Ale musím tedy říct že je to skoro stejný :evil:
možná o něco méně hlučné ale ne o moc....
No uvidíme třeba si to po čase sedne už nemám nervy s tím něco dělat..........
tak držím palce, aby se zadařilo a měl jsi klid.
IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=191333" onclick="window.open(this.href);return false; - prodáno
VII http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=291&t=262427" onclick="window.open(this.href);return false; - prodáno
I Cabrio http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=157&t=291875" onclick="window.open(this.href);return false;

hcrevize
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 15.06.2013 21:24

Re: Hučení palivového čerpadla

Příspěvek od hcrevize »

Tak dnes sem to znovu zkoumal a je to o dost lepší s tím novým čerpadlem........asi už to člověk moc pozoruje.
GVII 1,4TSI 90kW Higline

Boban88
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 20.01.2014 17:22

Re: Hučení palivového čerpadla

Příspěvek od Boban88 »

Taky mi začíná čerpadlo vydávat nějaký divný zvuk......najeto cca.10 000km :? :? :?
Golf Variant VII 1,4 110kW ME
Golf Variant VII 1.2 TSI 77kw Comfort Edition 2014-prodáno

Uživatelský avatar
semacik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 12.01.2014 15:53

Hučení palivového čerpadla

Příspěvek od semacik »

Mne to robí od nová kašlem na to neriešim dokym ide

Morys47
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 19.02.2016 14:52

Re: Hučení palivového čerpadla

Příspěvek od Morys47 »

Ahoj, poslední týden začínám na svémn passatu b6 rok výroby 2009 pozorovat také hučení čerpadla. Nicméně mě to začne hučet vždy až po chvilce jízdy v software se nikdo nehrabal min 1 rok, takže si myslím, že tím to být nemůže. Po jízdě jsem si otevřel kapotu s nastartovaným motorem a to čerpoadlo bylo dost slyšet a myslím si, že to jde od něj. Napadlo mě zda to nemůže souviset s palivovým filtrem co?

Uživatelský avatar
db_user
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 03.08.2018 12:11

Re: Hučení palivového čerpadla

Příspěvek od db_user »

V poslední době taky pozoruji, takové hučení na vyšší frekvenci. Někdo ho neslyší, pokud mu o tom neřeknete a nepopíšete :) (viz video)
Get the Flash Player to see this player.
Přílohy
VID_20190405_180804_xvid.avi
(4.7 MiB) Staženo 253 x
VW GOLF VII Variant 2015 1.6 TDI 77kW

dany01
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 10.02.2020 18:54

Re: Hučení palivového čerpadla

Příspěvek od dany01 »

je to tam počuť, ale stojí na zlej strane - pri pravých zadných dverách je to viac počuť, alebo sa zohnúť ku podbehu a tam je to najhlučnejšie

fb_jozef4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 19.09.2020 09:19

Re: Hučení palivového čerpadla

Příspěvek od fb_jozef4 »

Ahojte, ako ste napokon zvuk palivoveho cerpadla v nadrzi riesili, taktiez mam problem s tym ze ho pocujem az prilis. Pomoze vymena ?

Odpovědět

Zpět na „Závady a servis“