Materiály v interiéru

Opravy a neduhy

Moderátor: Olaf87

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: materiály interiéru

Příspěvek od skacel99 »

Interiéry škodovek byly vždycky o třídu níž

dave3658
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 05.11.2010 18:15

Re: materiály interiéru

Příspěvek od dave3658 »

ha ha, kto povie alebo napiše že 6ka je facelift 5ky nevie o com pise a hovori...mal som obe generacie a urcite to nie su len nejake retuše...ine su na 6ke plechy hlavne bočne dvere, o kvalite a vizáži interieru a o odhlučnení radšej ani nepíšem...potom aj 7ka je facelift a modernizacia 6ky s tým že je tam ina podvozkova platforma...a podvozok sa mimochodom v nových generáciach vobec nemusi menit vid kia ceed napr....ale možeš si to naďalej mysliet, neberiem ti to...sirdo

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: materiály interiéru

Příspěvek od sirdo »

dave mysli si co chces, ale priznal to aj samotny VW, ze pri 6tke dostali od sefa krute financne obmedzenia a museli "nakupovat" aj u patky...

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: materiály interiéru

Příspěvek od skacel99 »

Sedmička je úplně jiný auto,oproti Šestce.

dave3658
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 05.11.2010 18:15

Re: materiály interiéru

Příspěvek od dave3658 »

....šef vw ...myslim si, že prd do toho vidíme...píšem o tom čo je facelift a čo nie je....facelift podstupilo nedavno napr.vw polo

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: materiály interiéru

Příspěvek od sirdo »

tak urcite nikto z nas nesedel na pracovnej porade vo VW ked padlo to rozhodnutie, ale pisalo sa o tom dost v motoristickych periodikach, takze to nebude len "jedna pani povedala". vyraz facelift som pouzil ako zvelicenie. samozrejme, ze G6 bol prezentovany ako uplne nove auto, ale ako som spomenul dost "nakupil" u patky a to nemyslim len platformu PQ35...

fkabl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 341
Registrován: 26.07.2010 13:48

Re: materiály interiéru

Příspěvek od fkabl »

V oblasti techniky je změna mezi G7 a G6 asi o něco málo větší než byla mezi G6 a G5. Ovšem v oblasti změny designu byla ta změna větší mezi G6 a G5, než je mezi G7 a G6. Ostatně na to již narážela řada testů a rezencí G7. V oblasti "skrytého a maskovaného šetření" je na tom bohužel poslední generace hůř než obě předchozí. To potvrdí i každý nezaujatý prodejce VW nebo Škodovek. To je bohužel trend a důsledek tlaku trhu na ceny.
Musím se smát některým nekritickým názorům a klapkám na očích některých majitelů G7. Já nemám problém přiznat bolesti a mouchy, která měla a má G6. Taky jsem již jich řadu musel řešit. Upřímně si přeji, aby jich měla generace G7 méně. A opravdu v to doufám. Bohužel ten mezigenerační pokrok není pro mě natolik velký, aby mi stálo za to vyměnit G6 za G7, i když jsem o tom původně uvažoval a G7 vyhlížel. Počkám na G8. Všem majitelům upřímně přeji, aby jejich G7 bylo výborné auto i bez nutnosti mít nekritické růžové brýle. Stejně jako sobě a dalším majitelů G6 přeji, aby kromě těch již známých mušek a pih na kráse, nepřibyly další.

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: materiály interiéru

Příspěvek od sirdo »

tak nech sa ti tvoje prianie splni :good: ...

Uživatelský avatar
jirkaa64
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 22.12.2012 10:58

Re: materiály interiéru

Příspěvek od jirkaa64 »

Já třeba růžové brýle určitě nemám, to že se na něm šetřilo je taky na některých věcech vidět, ale za 13 měsíců provozu, jsem na něm neměl závadu, když neberu tu vadnou kontrolku airbagu hned po dvou týdnech, což jsem tady psal. Za mě super sedadla, rádio, el. ručka s autoholdem a spotřeba. Sere mě startstop. (nezvykl jsem si na něho)
G7 bílá Pure 1,2 63kw ergoActiv SunSet

efreeti
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 31.07.2013 14:05

Re: materiály interiéru

Příspěvek od efreeti »

Každopádně kritika vzhledu interiéru, potažmo kvality plastů není na místě. Pokud vynecháme prémiové značky(A,1,A3), tak v nižší střední je interiér nejlepší a to již od základních provedení.
VW Golf VII 1.4TSI 103kW Highline MY2013

Honzajs122
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 20.09.2013 21:28

Příspěvek od Honzajs122 »

Po dvou měsících a 10000 km mohu zatím jenom konstatovat, že všechny pazvuky byly typu pet flaška ve dveřích, škrabka na sníh v přihrádce a brejle v kastlíku..
Ovšem faktem je, že předchozí Ford Focus nevzal ani po 360000 km. No uvidíme

Odpovědět

Zpět na „Závady a servis“