Přístup autorizovaných servisů k reklamacím

Opravy a neduhy

Moderátor: Olaf87

Zett
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 30.04.2014 12:27

Re: přístup autoriz.servisů k reklamacím

Příspěvek od Zett »

Trochu mimo téma...

To je těžká pohoda najezdit 8000 km za rok, to se s tím autem snad ani nemůžeš sžít...
Já mám auto od 10.6. dnes je 9.9. tj. skoro přesně 3 měsíce a mám najeto 7000 km :D

Z.
od 10.6.2014: VW Golf VII Variant 2.0 TDI Highline, tacho 65000 km, prům. spotřeba 5.47 l/100km.

Uživatelský avatar
x-t.y.n.a
Profík
Profík
Příspěvky: 1102
Registrován: 25.11.2010 14:23
Bydliště: Louny

Re: přístup autoriz.servisů k reklamacím

Příspěvek od x-t.y.n.a »

sžitá s autem jsem moc dobře si myslím, jen prostě mám více povozů (motorku, MK1 Cabrio), tak nejezdím jen sedmičkou.
Teď mám auto více než rok a půl a najeto necelých 12tis. :D
IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=191333" onclick="window.open(this.href);return false; - prodáno
VII http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=291&t=262427" onclick="window.open(this.href);return false; - prodáno
I Cabrio http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=157&t=291875" onclick="window.open(this.href);return false;

Howard
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 24.02.2013 11:33

Re: přístup autoriz.servisů k reklamacím

Příspěvek od Howard »

Mne stacilo kdyz jsem se pokusil reklamovat sterac (stary, znamy problem smouhy u ridice)... to bylo kecu o spatnych gumickach, na ktere se nevztahuje reklamace a mastnem sklu. Kdyz tzv, technik zjistil, ze to sklem ani gumickou neni, byl v p.deli a nemel tuseni co ma delat. Vzdal jsem to a s odevzdanym vyrazem odesel. Kez by servis mel stejnou uroven jako prodej.

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: přístup autoriz.servisů k reklamacím

Příspěvek od Mirco »

x-t.y.n.a píše:ne rok od koupi auta :D (moc toho nenajezdím).
tak záruka na čerpadlo je ještě další rok i když skončí záruka na auto jako taková :wink:

Honzajendabenda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 17.02.2014 11:09

Re: přístup autoriz.servisů k reklamacím

Příspěvek od Honzajendabenda »

Včera jsem reklamoval ACC + parksystém - nefunkčnost.

Servis ŠMUCLER Plzeň. Auto sem u nich nekupoval, nemají prodej VW, ale servis dělají.

Vše vyřízeno, přehraný software.
Za sebe musím říct z přístupu jsem nadšený, u přímacího technika káva, odvoz do kanceláře, odpoledne auto umyté z venku i zevnitř + vyluxované a to vše v rámci záruky. Auto se leskne jako z fabriky.
Přístup technika výborný.
Cena 0, s úsměvem děkujeme přijďte zas.

Velká pochvala

Uživatelský avatar
Peťas
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2867
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Re: přístup autoriz.servisů k reklamacím

Příspěvek od Peťas »

Mirco píše:
x-t.y.n.a píše:ne rok od koupi auta :D (moc toho nenajezdím).
tak záruka na čerpadlo je ještě další rok i když skončí záruka na auto jako taková :wink:
A na tohle jsi přišel jak? Na díl vyměněný v záruce se nevztahuje žádná dalsi extra záruka. Když by to čerpadlo bylo zaplacené zákazníkem, potom by na něho záruka 2 roky platila.
Obrázek - VW Golf I Cabrio 1.8 SportLine
Obrázek - VW Golf V 2.0 GTI Pirelli DSG
Obrázek - VW Lupo 1.4 FSI
Obrázek - VW Touran 5T1 2.0 TDI DSG

Auto musi smrdět benzínem (přimhouřím oko i nad naftou) jinak to není auto.

Odpovědět

Zpět na „Závady a servis“