Drnčí PP repro

Opravy a neduhy

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
mulenek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 18.11.2014 23:29
Bydliště: Olomouc

Drnčí PP repro

Příspěvek od mulenek »

Ahoj chapi,

je tady podobné téma, ale netýká se repro. Po 2t km mi začal drnčet pravý přední reprák, postupně to zesiluje. Nemusí být zvuk ani moc zesílen, normální poslech.

Máte někdo zkušenost, dá se do toho rozumně vlízt?

Díky, m.
Golf VII Variant Highline Blue Pacific 1.4 TSI 103 kW DSG + páčky, BI-xenon s LED, ACC, Park Assist + Parkpilot, Kamera, Colour DOT, ErgoActive, Blind Spot Senzor

Uživatelský avatar
theklf
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 441
Registrován: 05.07.2008 23:56

Re: Drnčí PP repro

Příspěvek od theklf »

Záruka? Prečo by si si to mal sám opravovať, keď je to v záruke ešte?
________________________________________________________________
Golf VII R-Line |Über Highline | 1.4 TSI ACT DSG 7 BMT @ 110kW | 150 PS | @ 250 Nm
Obrázek

Uživatelský avatar
NeoGenX
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1771
Registrován: 04.01.2008 19:54
Bydliště: Ostravwa

Re: Drnčí PP repro

Příspěvek od NeoGenX »

Přesně tak ... v záruce hned do servisu ... může to být třeba jen špatně uchycený konektor, který se zezadu opírá o membránu repráku ... ale jen hádám. Servis, 20 minut, kafe (v tom lepším :-D ) a odjíždím ...
VW Golf Sportsvan 2017; 2.0 TDi 110kW R-Line

mulenek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 18.11.2014 23:29
Bydliště: Olomouc

Re: Drnčí PP repro

Příspěvek od mulenek »

Na záruku už by to šlo, kdybych auto nekupoval u dealera, kde pracuje kámoš ze školy a je to 60 km. Nechtěl jsem to dávat do servisu tady v Olomouci.

No ale dneska jsem naložil do auta kámošku a ta mi tvrdila, že to jde od řidiče. Nakonec to byly brýle v přihrádce nahoře u lampiček. :fool: No jsem trouba, ale bylo to divné, protože se to postupně zhoršovalo a měla na to vliv i hlasitost rádia.

Každpopádně díky. :pleasantry:
Golf VII Variant Highline Blue Pacific 1.4 TSI 103 kW DSG + páčky, BI-xenon s LED, ACC, Park Assist + Parkpilot, Kamera, Colour DOT, ErgoActive, Blind Spot Senzor

Uživatelský avatar
theklf
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 441
Registrován: 05.07.2008 23:56

Re: Drnčí PP repro

Příspěvek od theklf »

Tak vidíš, sme ti to opravili gratis a takmer na počkanie 8)
________________________________________________________________
Golf VII R-Line |Über Highline | 1.4 TSI ACT DSG 7 BMT @ 110kW | 150 PS | @ 250 Nm
Obrázek

Uživatelský avatar
iwhy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 273
Registrován: 03.02.2014 10:08
Bydliště: KE, SK

Re: Drnčí PP repro

Příspěvek od iwhy »

S tým som mal tiež problém :lol: Zdalo sa mi, že drnčí niečo v predných pravých dverách kym si neprisadla manželka a ona to počula už z tej schránky na okuliare...asi sa ten zvuk nejak divne odráža v interiéry.

Odpovědět

Zpět na „Závady a servis“