Cvaknutí od přední nápravy

Opravy a neduhy

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Oskar1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 19.11.2014 20:23

Cvaknutí od přední nápravy

Příspěvek od Oskar1 »

Zdravím všechny, chci se vás zeptat na jednu věc. Zhruba po najetí 5OOO km se mi při popojíždění třeba při couvání a přibrždění ozve takové nepříjemné cvaknutí s přední nápravy. Nemáte s tím někdo zkušenost? Mám 1.2 tsi 77kw manual. Díky moc.

honzamik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 10.07.2014 11:14

Re: cvaknutí od přední nápravy

Příspěvek od honzamik »

Ahoj!

Ano, mám stejný "problém", stejnou motorizaci, golf variant. V rámci reklamace pánové v Porsche Brno prohlédli přední nápravu a na nic nepřišli. Vzhledem k tomu, že v brzké době pojedu asi opět reklamovat, tak to znovu zmíním. Jakmile budu něco vědět, napíšu.

Honza

Uživatelský avatar
semacik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 12.01.2014 15:53

cvaknutí od přední nápravy

Příspěvek od semacik »

Aj mne to robí . Zvykol som si . Vo Vw samozrejme nič nezistili .

Oskar1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 19.11.2014 20:23

Re: cvaknutí od přední nápravy

Příspěvek od Oskar1 »

Zitra jedu na Auto Jarov a necham to prohlednout. Napadla me napravnice nebo povoleny silenblok to jsem mel u Octavie 2 a u Fabie mi cvakaly povolene polosy tak uvidime.

misodk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 106
Registrován: 21.09.2012 17:15

Příspěvek od misodk »

na g6 to bolo bezne a podla vw ok. nieco s brzdami... ale mne to urobi len pri cuvani.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Golf 6, Rabbit 1.2tsi

Oskar1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 19.11.2014 20:23

Re: cvaknutí od přední nápravy

Příspěvek od Oskar1 »

Tak jsem dnes navštívil Auto Jarov... Kromě toho že jsem potřeboval vyřešit tento problém a pár drobných jako např. zalepení pneu tak chtěli auto na tři dny!!! Samozřejmě že je nezajímalo že nemá moje rodina čim jezdit a měl jsem si na vlastní náklady zapujčit jejich náhradní vůz! A to jsem u nich auto koupil jako nové!! A bylo mi řečeno že je to problém brzd. Bez přetažení šroubů nápravnice atd. Jinými slovy je to můj problém. Ještě že jsou jiné servisy s o 100% jiným přístupem a myslím že se problém vyřeší :D

mira19
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 16.02.2015 19:53

Re: cvaknutí od přední nápravy

Příspěvek od mira19 »

to same mi delalo i na f1 a sou to asi brzdy u g7 to dela taky ne vzdy a jen pri couvani u f1 sem stim najel 150000km a po 8letech vse funguje jak ma.

Odpovědět

Zpět na „Závady a servis“