Golf mi nevypíná automaticky blinkry

Opravy a neduhy

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
efreeti
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 31.07.2013 14:05

Golf mi nevypíná automaticky blinkry

Příspěvek od efreeti »

Zdar,

kdysi davno uz sem to zminil...na garancce na nic neprisli, protoze se zavada v tu chvili neprojevila...nekdy to funguje, nekdy ne,ale o to vic me to sere...problem je nasledujici:

Zapnete blinkr, otocite volantem, kdyz volant srovnate, blinkr se automacky malym cvaknutim na volantu vypne....no a tohle mi obcas nefunguje.
Kdyz to nefungovalo naposled, tak sem schalne zastavil na parkovisti a zkousel otacet volantem na plny rejd a proste to blinkry nevypinalo - na obe strany. Vypnu motor a kdyz pak vyjedu smer servis, tak to zas fungovalo. Dneska sem jel do prace a zase nic.

Mate nejaky tip v cem by mohl byt problem?
(predpokladam, ze je to spatne nastavena vule v tom prerusovaci na volantu...proste nejaky mechanicky problem?)
VW Golf VII 1.4TSI 103kW Highline MY2013

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Golf mi nevypína automaticky blinkry

Příspěvek od KJirka »

no něco je špatně v tom věnci na kterým je ovladač blinkrů. Trvej na tom, ať ti ho vymění, pokud to je v záruce. Já jsem takovej salámista, že se nechám vždycky ukecat, že věc je o.k. a pak samozřejmě věci řeším už za svoje.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Pantani
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 27.10.2009 22:32

Re: Golf mi nevypína automaticky blinkry

Příspěvek od Pantani »

Osvědčená metoda: až se ti to zase bude někde projevovat, natoč si to včas na mobil, pak to už neokecají.
Golf VI 1.4 TSI 90 kW DSG Highline / Golf 7.5 GTI Performance DSG by @Motorpower 215 kW/450 Nm.

efreeti
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 31.07.2013 14:05

Re: Golf mi nevypína automaticky blinkry

Příspěvek od efreeti »

Jak už to tak bývá... když sem přijel do servisu tak se závada neprojevila...takže se v tom samozřejmě odmítli vrtat.
Natočit video by mohlo pomoct..to mě nenapadlo.
VW Golf VII 1.4TSI 103kW Highline MY2013

Odpovědět

Zpět na „Závady a servis“