1.2 TSi 81 kW - pazvuk z motoru

Opravy a neduhy

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
armen
Řidič
Řidič
Příspěvky: 88
Registrován: 14.10.2015 15:07

1.2 TSi 81 kW - pazvuk z motoru

Příspěvek od armen »

Ahoj,

mam motor 1.2 TSI 81 kW a uz jsem s nim najel okolo 6000 km a v poslední době pozoruji z motoru jakési divné pazvuky. Nejprve jsem si myslel, ze to dělá větrák topení/klimatizace, ale když jsem větraní vypul na off, tak jsem to stále slyšel. Ve výskytu pazvuku není moc pravidelnost, někdy to dělá, jindy ne. Všiml jsem si toho vetšinou, když jsem přijel domu z práce (cca 12 km) a parkoval auto a ještě jsem chvíli poslouchal zvuk motoru. Děla to zahřátý motor a myslím, že i studený - myslím, ze jsem tento zvuk slyšel někdy i po nastartovaní. Zvuk je nahraný v příoze. Je to jako zvuk na pozadí a má periodu cca 2 sekundy a zni to jak kdyby bylo něco uvolněné, či co.
Do servisu jsem s tim ještě nešel, ... bo potřebuji s autem jezdit a určite by to dlouze analyzovali a bůh ví jestli by na něco přisli :)

Co si o tom myslíte ? Zvuk jsem nahrál a je v přiloze. Nemá někdo podobnou zkušenost / nápad ?

Díky moc.

Lukáš
zvuk.mp3
(371.63 KiB) Staženo 472 x

ALPHO
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 30.05.2015 12:08

Re: Pazvuk z motoru 1.2 TSI 81 kW

Příspěvek od ALPHO »

jestli je to v zaruce, bez do servisu a zadej nech to napravi, tohle neni vubec zdravi...asi to bude pohybliva cast motoru,predpokladam :(

Odpovědět

Zpět na „Závady a servis“