1.4 TSi - spojka/převodovka

Opravy a neduhy

Moderátor: Olaf87

Uživatelský avatar
pava
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Spojka/Prevodovka

Příspěvek od pava »

Měl jsem to samé na Octavii III 1.4 TSi 103kW. Dělá to spojková lamela (poddimenzovaná, slabé pružiny, bez dvouhmotového setrvačníku) Lamelu koncern kompletně předělal, zesílil a upravil. Vyměnit a je po problému. Všichni dealeři jsou s tímto seznámeni, nenechat se odbýt. Mě v záruce vyměnili kompletní spojku. Od té doby klid.

gabogabo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 08.12.2013 19:57

Re: Spojka/Prevodovka

Příspěvek od gabogabo »

Dakujem za odpoveď bohužiaľ pristup servisu je taký že tí nepovedia že takýto problém je u viacerých áut a zatlkaju kým sa dá pomôžu len ochotni ľudia na fóre

Odoslané z HTC Desire X pomocou Tapatalku

gabogabo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 08.12.2013 19:57

Re: Spojka/Prevodovka

Příspěvek od gabogabo »

pava píše:Měl jsem to samé na Octavii III 1.4 TSi 103kW. Dělá to spojková lamela (poddimenzovaná, slabé pružiny, bez dvouhmotového setrvačníku) Lamelu koncern kompletně předělal, zesílil a upravil. Vyměnit a je po problému. Všichni dealeři jsou s tímto seznámeni, nenechat se odbýt. Mě v záruce vyměnili kompletní spojku. Od té doby klid.
aky mas rok vyroby? nevies ako prestne zistili ze je to ta lamela ? povedali ti to hned alebo az potom co rozobrali spojku ?

Uživatelský avatar
pava
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Spojka/Prevodovka

Příspěvek od pava »

2014, poslali nahrávku zvuku s hlášením do škodovky a přišlo, výměna kompletní spojky

gabogabo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 08.12.2013 19:57

Re: Spojka/Prevodovka

Příspěvek od gabogabo »

Celu spojku myslis lamelu , pritl. Tanier .... vsetko ??

gabogabo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 08.12.2013 19:57

Re: Spojka/Prevodovka

Příspěvek od gabogabo »

Tak po tuhom boji mi nakoniec vymenili spojkovu lamelu. Bolo to v ramci zaruky, bol to hore popisovany problem .Zatial to vypada dobre, uvidime ci to tak aj ostane.spojkovy pedal je jemne mäksi ako bol.
Dakujem za rady velmi mi to pomohlo.

Odpovědět

Zpět na „Závady a servis“