Cvrlikavý zvuk za jazdy

Opravy a neduhy

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
gabogabo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 08.12.2013 19:57

Cvrlikavý zvuk za jazdy

Příspěvek od gabogabo »

Vypada to tak ze vozim so sebou nacierno kapelu crckov alebo cikad. Tezn zvuk je pocut aj pri zatvorenom okne.
Mate niekto podobnu kapelu? Neviete ako ich zrusit ?

https://youtu.be/3JEOacw2kws" onclick="window.open(this.href);return false;

yogi83
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 29.01.2016 09:47

Re: Cvrlikavy zvuk za jazdy

Příspěvek od yogi83 »

Gumy si pozrel? Ja som tak raz mal zapichnutú skrutku v kolese :)

gabogabo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 08.12.2013 19:57

Re: Cvrlikavy zvuk za jazdy

Příspěvek od gabogabo »

Nazdar pozrel, ale ten zvuk nie je synchronny sotacanim kolesa, ked spomalim tak prestane ,ked zrychlim tak tiez, jeden den je ticho druhy to robi

Pantani
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 27.10.2009 22:32

Re: Cvrlikavy zvuk za jazdy

Příspěvek od Pantani »

Mně to dělá něco příbuznýho, ale rozhodně ne stejnýho. Dělá to po přezutí na zimní, takže jsou zimní gumy asi k.o. (6 zim, kilometráž nevím, Pirelli Sottozero II), takže už se těším na pondělí až půjdou. Nechával jsem kvůli tomu při garančce zkontrolovat ložiska a vycentrovat nápravy - je to teďka trošku jiný, ale nepomohlo to. Jo a jestli za to můžou gumy (v pondělí uvidím), tak to rozhodně není zvuk nějak synchronní s otáčením kol.
Řešení mýho problému: trošku zesílit rádio, ono to přestane! ;-)
Golf VI 1.4 TSI 90 kW DSG Highline / Golf 7.5 GTI Performance DSG by @Motorpower 215 kW/450 Nm.

gabogabo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 08.12.2013 19:57

Re: Cvrlikavy zvuk za jazdy

Příspěvek od gabogabo »

Super, rádio vyrieši vsetky zvuky :),mne to prestalo uz tyzden je ticho uvidíme čo bude ďalej, každopádne ak bude zase nejaky koncert podelim sa o kultúrny zážitok s vw servisom

Odoslané z HTC Desire X pomocou Tapatalku

gabogabo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 08.12.2013 19:57

Re: Cvrlikavy zvuk za jazdy

Příspěvek od gabogabo »

Ak máš daj nahrávku

Odoslané z HTC Desire X pomocou Tapatalku

Pantani
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 27.10.2009 22:32

Re: Cvrlikavy zvuk za jazdy

Příspěvek od Pantani »

Nahrávku nemám a nemá žádnej smysl ji pořizovat, protože ten zvuk stejně nikomu nic neřekne - ono by se to těžko nahrávalo, tvůj zvuk je takovej výraznější. A ukazovat to v servisu opravdu smysl nemá, protože s tím nic dělat nebudou. Místní autorizovaný servisy jsou pohými přehrávači softwaru řídících jednotek a skvělými diagnostiky z VAGíny, řka, že co tam není, je OK - vždyť přece auto je plný čidel a ono by si řeklo. A jelikož se to na VAGíně neprojeví, nemá to cenu řešit jiným způsobem, než že si pomůžeš sám: zaměstnáš spolujezdce, kterej ti (možná) pomůže odhalit odkud to řádově jde, necháš je zkontrolovat konkrétní díly, nebo se zeptáš tady nebo u nich, ale čekat od nich řešení nelze. Shrnuto autorizovanej servis je tu od toho, aby sis pomoh sám! :-D
Se svým problémem se jim svěřovat zatím rozhodně nebudu, zkusím ty gumy, pak nechám někomu rozebrat ložiska, zkontrolovat ráfky, nebo nevím co. Nebo můžu ještě doufat, že se rychle něco rozbije nebo upadne a pak se to projeví (můžu doufat, že ne fyzickou zkázou mojí nebo někoho dalšího) a autorizovanej servis to pak milostivě opraví.
Golf VI 1.4 TSI 90 kW DSG Highline / Golf 7.5 GTI Performance DSG by @Motorpower 215 kW/450 Nm.

gabogabo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 08.12.2013 19:57

Re: Cvrlikavy zvuk za jazdy

Příspěvek od gabogabo »

No ja mam zimne gumy druhu sezonu , je to conti ts850 tam by problem nemal byt, mne to prislo ako nieco vrzgajuce od napravy , par dni to auto predtym stalo tak tam nieco mozno vyschlo. Ak mas auto v zaruke tak nech sa pani zo servisu potrapia :).UVIDIS KED PREZUJES . Ja sa chystam tiez coskoro.

Pantani
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 27.10.2009 22:32

Re: Cvrlikavy zvuk za jazdy

Příspěvek od Pantani »

gabogabo píše:UVIDIS KED PREZUJES
Přezul jsem a ... ... je ticho. Jako v kostele! :-D Gumy jsem nechal zlikvidovat. Kdyby to někoho zajímalo, tak to byly Pirelli Sottozero Winter II, najeto 33700 km, zbývalo aspoň 4 mm vzorku, 5 let fungovaly normálně ale 6. zimu jsem nadával na brutální hučení a klouzavost za vyšších teplot a zároveň mokra. Budiž jim gumové nebe lehké, fungovaly celkově moc dobře a budu na ně v dobrým vzpomínat.
Golf VI 1.4 TSI 90 kW DSG Highline / Golf 7.5 GTI Performance DSG by @Motorpower 215 kW/450 Nm.

Odpovědět

Zpět na „Závady a servis“