Vnitřní cirkulace vzduchu

Opravy a neduhy

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
MartinK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 22.05.2008 12:03
Bydliště: Trutnov

Vnitřní cirkulace vzduchu

Příspěvek od MartinK »

ahoj,chci se zeptat jestli vám to dělá taky. když teď jezdim do práce kolem skládky,pustim si vnitřní cirkulaci vzduchu a ona se mi asi za deset sekund sama vypne,když ji pustim podruhe,tak už drží,ale za chvili se začnou potit okna. V letě to nedělalo,to jsem pustil a držela zapnutá,teď jak je zima,kolem nuly,tak to takhle zlobí.tak nevim jestli to má dělat nebo ne.Co vy na to?

highendforum
Řidič
Řidič
Příspěvky: 165
Registrován: 28.04.2013 11:34
Bydliště: Ostrava

Re: dotaz Vnitřní cirkulace vzduch

Příspěvek od highendforum »

Zkusím se na to zítra zaměřit, ale co jsem kdy použil, tak to bylo zapnuté, tak jak jsem chtěl já. Nemůže tam být nějaké čidlo, které to po čase vypne právě když hrozí pocení oken?
Známý má v Tiguanu tzv. "auto" vnitřní cirkulaci, mělo by to fungovat tak, že nějaké čidlo vyhodnotí, že je venku znečištěný vzduch, tak automaticky přepne na vnitřní cirkulaci a zase ji po vyhodnocení čistého ovzduší vypne. Alespoň mi to tak bylo řečeno, nevím přesně.
VW Golf VII. Highline 2.0 TDI

Uživatelský avatar
Bofors
Pilot
Pilot
Příspěvky: 707
Registrován: 24.12.2012 23:54
Bydliště: Ostravwa

Re: dotaz Vnitřní cirkulace vzduch

Příspěvek od Bofors »

jj, tak nějak to bude.
VW Golf VII 1,4 TSI

marcello2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 19.06.2012 07:46

Re: dotaz Vnitřní cirkulace vzduch

Příspěvek od marcello2 »

Takze som si to uz viackrat vsimol, tiez ked dam vnutornu cirkulaciu tak sa po ca. 10s vypne, ked ju zapnem znova ostava uz zapnuta.
Vyskusal som to niekolko dni po sebe. Mam 2 zonovy climatronic a nema na to vplyv ani automaticke zapnutie a vypnutie, nastavenie v menu.
Tiez som vcera tankoval a prvykrat nesli mi hned otvorit dvierka na nadrzi, doteraz to fungovalo. Som to musel trosku tahat za hranu. To tu uz tiez niekdo pisal, tam sa s tim co robi vymienaju nieco? Tiez stale mi vrzda a klepe podvozok, mne sa zda ze odpredu ale to som tu uz pisal v inom vlakne, vzdy ked prsi a je vela vody je to ticho. Najradsej by som to nechal v servise a nech vsetko poriesia ale zda sa, ze zatial nevedia co.
dik
Golf Variant VII 2.0TDI DSG Highline

Uživatelský avatar
Bofors
Pilot
Pilot
Příspěvky: 707
Registrován: 24.12.2012 23:54
Bydliště: Ostravwa

Re: dotaz Vnitřní cirkulace vzduch

Příspěvek od Bofors »

to vypínání vnitřního okruhu bude nastavený algoritmus, ne závada a ten zbytek přes reklamaci.
VW Golf VII 1,4 TSI

Mikinesko
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 200
Registrován: 04.01.2013 13:14

dotaz Vnitřní cirkulace vzduch

Příspěvek od Mikinesko »

marcello2 píše:Takze som si to uz viackrat vsimol, tiez ked dam vnutornu cirkulaciu tak sa po ca. 10s vypne, ked ju zapnem znova ostava uz zapnuta.
Vyskusal som to niekolko dni po sebe. Mam 2 zonovy climatronic a nema na to vplyv ani automaticke zapnutie a vypnutie, nastavenie v menu.
Tiez som vcera tankoval a prvykrat nesli mi hned otvorit dvierka na nadrzi, doteraz to fungovalo. Som to musel trosku tahat za hranu. To tu uz tiez niekdo pisal, tam sa s tim co robi vymienaju nieco? Tiez stale mi vrzda a klepe podvozok, mne sa zda ze odpredu ale to som tu uz pisal v inom vlakne, vzdy ked prsi a je vela vody je to ticho. Najradsej by som to nechal v servise a nech vsetko poriesia ale zda sa, ze zatial nevedia co.
dik
To iste mam aj ja tie dvierka aj to buchanie na naprave. Mam tiez pocit ze to ide z predu. Mozno v utorok zajdem do VW a nech sa na to pozru lebo ma to rozculuje.

Ischemias
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 17.10.2013 11:51

Re: dotaz Vnitřní cirkulace vzduch

Příspěvek od Ischemias »

mi to dělá to samý - ale jenom někdy - vnitřní cirkulaci zapínám vždy ve stejnou dobu - jízda do práce kolem kafilerky a někdy se stanem, že se po cca 10 sek vypne a někdy ne. Současně s tím mne štve, že se s automatickou cirkulací automaticky zapne i klimatizace. V tomhle počasí (cca 8°C) to opravdu není třeba startovat na 20 sekund - nevíte někdo jak se to dá deaktivovat - v nastavení jsme to nenašel.

ablorhm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2678
Registrován: 21.09.2015 20:57
Bydliště: Praha

Re: dotaz Vnitřní cirkulace vzduch

Příspěvek od ablorhm »

Nevím, jestli to je ještě aktuální, ale toto menu myslíš?

Stačí dát tlačítko MENU / Nastavení
Přílohy
20151012_155251.jpg
20151012_155202.jpg
VW Golf VII 1.2 TSI 77kw Comfort Edition+ 2015
používám VW Connect Dataplug

Odpovědět

Zpět na „Závady a servis“