Composition Media

Opravy a neduhy

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
engy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 03.09.2010 15:46

Composition Media

Příspěvek od engy »

Zdravím,
narazil jsem na nějaké problémy na rádiu Composition Media (2016), které sice nevadí běžnému provozu, ale vadí mi.
- jednou za měsíc se mi objeví, že ParkPilot je momentálně nedostupný (nejde kamera ani senzory), stačí vypnout/zapnout motor
- rádio si občas nezapamatuje pozici přehrávané MP3 v době vypnutí motoru a začne od první
- samovolně se mi aktivuje "Upozornění: Nezapomeňte mobilní telefon", upozornění vypnu, nějakou dobu je klid a pak se zase zapne.
- Když odemknu auto, nezastrčím klíček a zapnu rádio, ukazuje špatný čas. Na budících je správný čas. Když otočím klíček, čas se synchronizuje, ale za hodinu když zapnu rádio bez klíčku je zase špatně. Mohl by to někdo vyzkoušet, jestli je to vada jenom u mě nebo vlastnost u všech?

Servis se k tomu zatím staví tak, že neví, co s tím.

Díky.

efreeti
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 31.07.2013 14:05

Re: Composition Media

Příspěvek od efreeti »

- rádio si občas nezapamatuje pozici přehrávané MP3 v době vypnutí motoru a začne od první

Tuhle chybu pozoruji taky, ale jen při přehrávání mp3 z USB flash disku. Před cca měsícem sem začal přehrávat z SD karty a od té doby bez problému.
VW Golf VII 1.4TSI 103kW Highline MY2013

engy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 03.09.2010 15:46

Re: Composition Media

Příspěvek od engy »

efreeti píše:- rádio si občas nezapamatuje pozici přehrávané MP3 v době vypnutí motoru a začne od první

Tuhle chybu pozoruji taky, ale jen při přehrávání mp3 z USB flash disku. Před cca měsícem sem začal přehrávat z SD karty a od té doby bez problému.
To jsem si myslel taky, že je to tím USB, tak jsem všechno přehrál na 64GB SD kartu a problém přetrvává.

juro111
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 24.08.2015 00:28

Re: Composition Media

Příspěvek od juro111 »

MP3 mi tiež občas začne prehrávať od prvej pesničky a vypne aj náhodný výber pesničiek. Hudbu prehrávam z SD karty.

Čas na rádiu bez zapnutého kľúča mám tiež iný ako je reálny. Po zapnutí kľúča sa upraví na správny. Neviem, či sa dá nastaviť nejako čas bez zasunutého kľúča, neskúšal som. Aj tak v aute bez zapnutého kľúča v podstate ani nie som, tak som to neriešil.

engy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 03.09.2010 15:46

Re: Composition Media

Příspěvek od engy »

No my jsme si po nákupu koupili něco k jídlu, vlezli do auto, zapnuli rádio a koukáme, kolik už je hodin. A ona to nebyla pravda.

zbyna5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 26.11.2012 21:59

Re: Composition Media

Příspěvek od zbyna5 »

Chtěl bych se zeptat jestli někdo nemá stejný problém : při hraní rádia se to chová jako při přehrávání poškrábané desky- opakují se slova.Ta stanice tady má dva vysílače, může to být tim?

Odesláno z mého Redmi Note 4X pomocí Tapatalk

engy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 03.09.2010 15:46

Re: Composition Media

Příspěvek od engy »

Podle mě ano, rádio se zkouší přeladit na silnější vysílač a ten může mít jiný distribuční kanál a zpožděný signál. Mně se několikrát stalo, že mi začala hrát úplně jiná stanice, ale rádio na to přišlo a vrátilo se zpět.

zbyna5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 26.11.2012 21:59

Re: Composition Media

Příspěvek od zbyna5 »

Tak jsem zkusil dát AF Off a vypadá to že to pomohlo, když jezdím "kolem komína".

Odesláno z mého Redmi Note 4X pomocí Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Závady a servis“