Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Servisní knížka - autorizovaný servis
PříspěvekNapsal: 19.08.2016 11:54 
Profík
Profík

Hodnost:

Profík

19.06.2016

13

Zdravím klubáci!

To co se mi včera stalo v autorizovaném servise VW v Brně, to snad ani nikdo neuvěří. Mám nového Golfíka VII 1.4TSI Maraton Edition, od 12.5.2016, k dnešnímu dni najeto 9.000 km. Včera jsem zavezl auto na "svolávací akci" - kontrola dětských pojistek v zadních dveří a aktualizace rádia... při předání vozu jsem předal servisku a klíče, vůz byl odfocen a odvezen dozadu na plochu... po 2 hodinách mi volali ze servisu, že je vše hotovo, akorát prý ztratili servisní knížku...

To snad ani není možné... prostě novou servisní knížku prý omylem ztratili - zkusí ji najít a případně mi do týdne vystaví novou... ovšem bez původní nálepky na přední straně s VIN atd... už se Vám toto někdy stalo? Případně jak mi radíte toto řešit?

Jedná se o mého prvního fungláče - nového Golfíka, předtím jsem měl vždy jetinu...a prostě při první návštěvě autorizáku mě takhle podělají... příjde mi to, jak kdyby to někdo vyloženě ukradl (mechanici na dílně... )

Co Vy na to?

PM

Předmět příspěvku: Re: Servisní knížka - autorizovaný servis
PříspěvekNapsal: 19.08.2016 12:20 
VWjunior
VWjunior

Hodnost:

VWjunior

17.09.2015

185

Ostrava

No to je síla, jak se může "ztratit"?? Jak píšeš, asi se někomu hodila nová originál... No v každém případě bych po nich chtěl, aby mi dali originál i se štítkem, ať si to pořeší, kde chtějí...

Jinak svolávačka byla hlášena kdy? Nic o tom nevím...

PříspěvekNapsal: 19.08.2016 12:26 
Profík
Profík

Hodnost:

Profík

19.06.2016

13

No jasný, to taky udělám. A jestli mi nevyhoví, tak si nechám zavolat nadřízeného daného příjímacího technika. Ať si to pořeší, jak chtějí. Nevím, jak dál to pak řešit?

Svolávací akce dopisem na adresu mého bydliště... zavolal jsem, hned to viděli elektronicky... pár dní zpět mi rádio jednou seklo - fotnul jsem a chtěl jsem udělat s bezp.pojistkama a dokonce i rádio již bylo u mého kousku v systému jako svolávací akce... výsledek takový, že pojistky jsou v pohodě a na rádiu udělali "flash"... takže jsem zvědav...

Dnes jsem volal do autorizáku v Ostravě a technik mi sdělil, že serviska se občas může ztratit (stejně důležitější je prý ta elektronická), ... ale je to přímo v odpovědnosti daného servisu a že není problém vystavit novou - já v ní do teď nic neměl, ale sere mě to i tak. Prostě za káru dám v hotovosti 440 a oni mi při prvním triviálním servise ztratí servisku...

PříspěvekNapsal: 19.08.2016 12:51 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

29.01.2012

1528

Zlín

Hosi co se tomu tak divite?! :roll:
No tak se ztratila a dostanes novou...jen s tim stitkem je u VW bohuzel problem ho objednat (u Skodovky to jde v pohode), asi ho nevyrabi.
Racionalni duvod proc by se nekomu ''hodila'' me opravdu nenapada....nova stoji cca 300kc a navíc ta tvoje byla se stitem tvého auta. :wink:

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]