Servisní akce - software ŘJ

Opravy a neduhy

Moderátor: Olaf87

x-father
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 313
Registrován: 28.10.2015 19:22

Re: Servisní akce - software ŘJ

Příspěvek od x-father »

Co to je?

ablorhm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2677
Registrován: 21.09.2015 20:57
Bydliště: Praha

Re: Servisní akce - software ŘJ

Příspěvek od ablorhm »

Trošku konkrétnější otázka by nebyla?! :roll:
VW Golf VII 1.2 TSI 77kw Comfort Edition+ 2015
používám VW Connect Dataplug

x-father
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 313
Registrován: 28.10.2015 19:22

Re: Servisní akce - software ŘJ

Příspěvek od x-father »

Ona je nějaká svolávačka na polystyren u rezervy?

ablorhm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2677
Registrován: 21.09.2015 20:57
Bydliště: Praha

Re: Servisní akce - software ŘJ

Příspěvek od ablorhm »

Do kufru se vždy dává nálepka o provedené svolávací akci, stejně jako razítko do servisní knížky :wink:
VW Golf VII 1.2 TSI 77kw Comfort Edition+ 2015
používám VW Connect Dataplug

x-father
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 313
Registrován: 28.10.2015 19:22

Re: Servisní akce - software ŘJ

Příspěvek od x-father »

Do kufru pod podlahu? Tak ještě že to nelepí na vnitřní stranu pravého zadního kola :D

Hele já lezu do kufru pod podlahu každej den a ještě jsem si toho nevšiml. Se musím podívat.

x-father
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 313
Registrován: 28.10.2015 19:22

Re: Servisní akce - software ŘJ

Příspěvek od x-father »

Ta svolávačka na SW jednotky ruční brzdy bude SW do ŘJ ABS, protože mě zmizelo nějaké nastavení.

juro111
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 24.08.2015 00:28

Re: Servisní akce - software ŘJ

Příspěvek od juro111 »

Aké nastavenie ti zmizlo? Dnes mi to robili a nevšimol som si žiadne zmeny v nastaveniach.

juro111
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 24.08.2015 00:28

Re: Servisní akce - software ŘJ

Příspěvek od juro111 »

duffyt píše:Hele to s tim balance/fader mi to dela taky. Podle servisu na to zadna aktualizace neni, ale je to na prd. Kdyz vezu vzadu prcka, tak mu to chci ztlumit a zrovna fader nefunguje. Tak snad casem neco dorazí.
Stále ti chýba v aute fader? Ja som dnes bol na prehliadke a kým som čakal na mechanika, tak som sa hrabal v nastaveniach a už to tam zrazu bolo. Neviem si to vysvetliť, pretože od vtedy sa na aute nič nerobilo, okrem prezúvania. Žiadna aktualizácia ani nič podobné.

duffyt
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 07.03.2015 16:41

Re: Servisní akce - software ŘJ

Příspěvek od duffyt »

Jo dělá to stále. Ale někdy je tam balance i fader, občas zas jen balance...
Golf VII TGI HL Variant

Uživatelský avatar
breit
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 27.07.2015 16:40
Bydliště: Praha

Re: Servisní akce - software ŘJ

Příspěvek od breit »

Tak včera jsem absolvoval servisní akce přehrání softu 46G7 (ŘJ el.parkovací brzdy) a 24CP (ŘJ palubního napětí).
Nejdříve jsem k tomu byl skeptický, ale nakonec mě v servisu přesvědčili. Zaručili, že se při těchto aktualizacích nic nedělá s ŘJ motoru, což pro mě bylo podstatné.
Navíc jsem byl velmi spokojen s přístupem servisu - pro auto si přijeli ke mně do práce (20km) a odvezli si ho, nechali mi náhradní vozidlo, provedli servisní akci, auto umyli, vysáli a opět mi ho přivezli zpět do práce. Takže pro mě nulová ztráta času a velmi solidní jednání. :good:
VW Golf VII 1.2 TSI 105kw/242Nm 2015 Comfortline, Black Pearl
Obrázek

Uživatelský avatar
r@pid
Pilot
Pilot
Příspěvky: 713
Registrován: 23.01.2016 20:50

Re: Servisní akce - software ŘJ

Příspěvek od r@pid »

Mne v Else ukazuje okrem 46G7 aj 97CH. Treba update softu kvoli moznym problemom so svetlami.

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: Servisní akce - software ŘJ

Příspěvek od Shorty »

Breit: Je vidět, že ty svolávačky řeší jinak na aktuálních modelech než na těch starších. V létě jsem byl s GVI taky kvůli brzdám a nic z toho, co píšeš, se nekonalo. Dokonce jsem si musel vydupat, aby to udělali na počkání, jelikož si to tam chtěli nechat do druhého dne...Auto jarov
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

Uživatelský avatar
ladaf
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 12.08.2015 08:24

Re: Servisní akce - software ŘJ

Příspěvek od ladaf »

breit píše:Tak včera jsem absolvoval servisní akce přehrání softu 46G7 (ŘJ el.parkovací brzdy) a 24CP (ŘJ palubního napětí).
Nejdříve jsem k tomu byl skeptický, ale nakonec mě v servisu přesvědčili. Zaručili, že se při těchto aktualizacích nic nedělá s ŘJ motoru, což pro mě bylo podstatné.
Navíc jsem byl velmi spokojen s přístupem servisu - pro auto si přijeli ke mně do práce (20km) a odvezli si ho, nechali mi náhradní vozidlo, provedli servisní akci, auto umyli, vysáli a opět mi ho přivezli zpět do práce. Takže pro mě nulová ztráta času a velmi solidní jednání. :good:
Kvůli 24CP jsem zakládal tohle téma. 46G7 jsem měl při prohlídce ve 2 letech (letos). Je o tom že někdy neměl zafungovat autohold. Já s ním problémy nemám a ani jsem neměl.
Jsou to tedy ty samé servisní akce co jsem měl i já.
Měl jsem to na počkání v rámci té prohlídky a výměny oleje. Jak jsem byl u toho tak ta kombinace zapnuté zapalování, otevřené dveře co musí být u nahrávání je opruz protože to furt řve.
Golf VII Variant Highline 1,4 TSI 6G Černá Deep perleť

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4744
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: Servisní akce - software ŘJ

Příspěvek od srotty »

Dá se lehce deaktivovat.

Uživatelský avatar
ladaf
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 12.08.2015 08:24

Re: Servisní akce - software ŘJ

Příspěvek od ladaf »

Jo to taky říkal ten technik kdyz jsme se bavilio deaktivaci startstop, ze dalsi vec co by vypnul je to pipani :) Krome nahravani SW to pipani ale nemam kdy slyset. Neoteviram dvere s klickem v zapalovani.
Golf VII Variant Highline 1,4 TSI 6G Černá Deep perleť

Odpovědět

Zpět na „Závady a servis“