Zapalování

Opravy a neduhy

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
bouky2
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 322
Registrován: 25.01.2014 19:57

Zapalování

Příspěvek od bouky2 »

Ahoj,
včera, jsem po asi více jak týdnu nastartoval auto, a bylo hned jasné, že jeden válec nezapaluje, hodilo to symbol motoru, a hlášku závady SS.
Druhé nastartování to samé, a třetí a další během dne co jsem cestoval, to bylo ok. Řešil jste někdo něco takového na GV?
díky!


vyjel jsem chybu:

10593 - Cylinder 3
P0303 00 [096] - Misfire Detected
Intermittent - Not Confirmed - Tested Since Memory Clear
Freeze Frame:
Fault Status: 00000001
Fault Priority: 2
Fault Frequency: 1
Mileage: 53468 km

x-father
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 313
Registrován: 28.10.2015 19:22

Re: Zapalování

Příspěvek od x-father »

Já jsem nikdy na vynechávání jednoho válce (1.4ka) neměl podezření a to si myslím, že jsem na změny zvuku docel citlivý a poznal bych to.

Přesto jsem nedavno koukal káblem do auta a objevil jsem tam hlášku o misfire na jednom válci a taky si vybavuju, že jsem asi jednou, nebo dvakrát za ujetých 25.000 pokal chybu SS systému, kdy se to deaktivovalo a hlásilo ji to na budíkách. Že by ta chyba SS mohla souviset s misfire mě nanapadlo.

bouky2
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 322
Registrován: 25.01.2014 19:57

Re: Zapalování

Příspěvek od bouky2 »

a řešil jsi to nějak nebo servis?
x-father píše:Já jsem nikdy na vynechávání jednoho válce (1.4ka) neměl podezření a to si myslím, že jsem na změny zvuku docel citlivý a poznal bych to.

Přesto jsem nedavno koukal káblem do auta a objevil jsem tam hlášku o misfire na jednom válci a taky si vybavuju, že jsem asi jednou, nebo dvakrát za ujetých 25.000 pokal chybu SS systému, kdy se to deaktivovalo a hlásilo ji to na budíkách. Že by ta chyba SS mohla souviset s misfire mě nanapadlo.

Odpovědět

Zpět na „Závady a servis“