1.6 TDi 77 kW - problém s motory

Opravy a neduhy

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Xematrix
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 14.11.2015 08:21

1.6 TDi 77 kW - problém s motory

Příspěvek od Xematrix »

Zdravím Vás všechny..

Závada se kterou si zatím nevím rady a doufám že se už s tím někdo setkal a pomůžemi ji nekdo vyresit.

Jedna se o Golf 7 s motorem 1.6 TDI 77kw CAYC. V příloze je výpis chyb z Vag.

Popis závady je taková že bylo 3x měněné pomocné palivové čerpadlo v nádrži V originál servis VW. Prej z důvodu že nemá tlak. Po výměne vždy nachvilku dobre a teď to začíná dělat zase ze auto začíná poskubavat. Věřím ze závada bude jinde. Jelikož čerpadlo to co má být evidentne vadne tak bezi.
Volal jsem do VW a tam mi řekli že minimální tlak je 0,50 bar to jsem vyčetl i s dilenske příručky z Octavie II. Jinak čerpadlo tlačí do 2 bar, takže je ready. Zaměřil bych se hlavně na ten výpis z Vagu. Zda to netěšil..výděl bych to spíše na závadu v el. Instalaci než mechanickou závadu. VAG Pise plno chyb palivovEm systému.
Přílohy
Log-WVW.txt
(3.89 KiB) Staženo 178 x

Pantani
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 27.10.2009 22:32

Re: 1.6 TDi 77 kW - problém s motory

Příspěvek od Pantani »

Pomohlo by video.
Mně kdysi můj motor pocukával tak, že jsem jednou málem nevyjel 300 m kopec. Situace to byly vesměs náhodný a když už se opakovaly, tak to trvalo řádově stovky km mezi jednotlivýma událostma. Po výměně palivovýho čerpadla a filtru vše OK (ťuk, ťuk)
Golf VI 1.4 TSI 90 kW DSG Highline / Golf 7.5 GTI Performance DSG by @Motorpower 215 kW/450 Nm.

Odpovědět

Zpět na „Závady a servis“