Voda v PP dveřích

Opravy a neduhy

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
tdk35
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 12.08.2008 15:39
Bydliště: Ostrava

Voda v PP dveřích

Příspěvek od tdk35 »

Ahoj,
při stání předkem lehce z kopce a při úplném otevření PP dveří jsem zjistil vytékání vody z místa u omezovače otvírání (viz. obrázek). Nebyl toho litr, ale tak půl deci by to určitě dalo. Je to normální? Měl jsem za to, že voda, která se dostane do dveří kolem oken by měla vytéct spodními otvory. Ty jsem zkoušel, jestli nejsou ucpané a přišly mi OK.
20170508_164348_resized.jpg
Golf VII Variant TGI Highline

karlozs
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 09.03.2014 11:53

Re: neodtékající voda u plnícího hrdla palivové nádrže

Příspěvek od karlozs »

Pro info, jak ten omezovač vypadá. Myslím, že vespod by to možná mělo někam odtékat. Možná to máš ucpané mazivem. Při mazání v rámci servisní prohlídky, což se prý dělá, mi zmastili auto tak, že to byla moje poslední návštěva onoho autorizovaného servisu.

Mě zase neodtéká voda z prostoru kolem víčka nádrže. Např. když myju auto, tak mi ta voda tam furt stojí. Neví někdo, jestli je pod víčkem nádrže odtokový kanálek? Se zatékáním vody všude možně a nejen tím mě Golf definitivně zklamal.
Přílohy
VW Golf 7 VII Variant Fanghaken Tür Türfangband Fangband hinten links od rechts_87898-IMG-0481.JPG
VW Golf VII Variant 1.4TGI
(verze s ocelovými láhvemi na CNG + multilink)

Uživatelský avatar
wittmann167
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 343
Registrován: 13.02.2014 22:37
Bydliště: Matrix - ostatně jako každý

Re: voda v pp dveřích

Příspěvek od wittmann167 »

U víčka nádrže je přicpaný bordelem odtokový otvor. Stačí to drátkem prošťouchnout. Děje se mi to poměrně často.

Odesláno z mého HUAWEI CAN-L11 pomocí Tapatalk
VW Golf Sportsvan 1,4 TSI Maraton Edition, bílá Pure
Mio MiVue C330

Odpovědět

Zpět na „Závady a servis“