1.6 TDi - špatné řazení spátečky, jednička jde ztuha

Opravy a neduhy

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Kolenotoc
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 04.05.2018 14:39

1.6 TDi - špatné řazení spátečky, jednička jde ztuha

Příspěvek od Kolenotoc »

Zdravim vsechny, jsem tu poprve tak mi prominte neznalost nebo pokud se nejak netrefim;)

Mam problem auto ma najeto 168 tis mam ho od 145. Od zacatku jsem si vsiml ze obcas "trhne" zpatecka pri razeni. V poslednim tydnu : prijdu do auta nastartuju a nesla mi vyradit jednicka.. musel jsem s pakou trhnout pak vapadla.. pri odjeti a opetovnem razeni vse vporadku. Dnes rano prijdu do auta odemknu zpatecku a nesla normalne vyradit ( pruzila). Opet jsem musel trhnout. Pri opetovnem razeni sla slysitelne pees ozubeni. Vyjel jsem z parkivaciho mista, zaridim jednicku a od te doby vse v poradku. Mam kamarada v autorizovanem servisu.. prvni verdikt spojka v haji, ale na me namitky ze neklouze ( zkousel jsem laicky) vse radi atd.. po projeti kdyz kamarad zjistil ze zabira kde ma netrha neklouze tak ze spojka snad teda ne.. zkousel radit z neutralu zpatecku a trhala obcas sla malinko slysrt. Pri pridani otacek a zarazeni v otackach vse hladce jak jednicka tak zpatecka. Odjel jsem ze mam pry jezdit... Nicmene auto mam pronajate.. vsiml js si ze kdyz normalne jezdim zastavim auto a nevyslapnu spojku tak radim uplne normalne bez skrtmuti jak jednicku tak zpatecku. Ovsem kdyz vyradim na N tak R jde slyset a trhne ( ale zaradi) stejne tak i kednicka ale ta netrha ani slyset neni ale preci jenom z N tam kde jakybo vice ztezka... Poradite prosim?? Dekuji predem;)
Jinak vse radi jede spojka neklouzne.

Odpovědět

Zpět na „Závady a servis“