Výběr smluvního partnera na pojištění - Louda nebo Jarov nebo Tukas

Opravy a neduhy

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
hlacik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 12.05.2018 10:49

Výběr smluvního partnera na pojištění - Louda nebo Jarov nebo Tukas

Příspěvek od hlacik »

Dobrý den pánové,

na pojištění od ČP jsem musel zvolit tzv domovského servisního partnera, u kterého mám 1%spoluúčast, u dalších 5%.
Zvolil jsem Louda Auto / Černý Most.

Ze žádným zkušenosti nemám - odráželi mě od Jarov, že jsou největší a nejdražší a nejdéle se čeká.

Co by jste náročnému zákazníkovy jako já doporučili, jako servisní středisko v Praze, kde jsou servisáci ochotní a kvalitní, vím že je to o lidech

Předem díky

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: Výběr smluvního partnera na pojištění - Louda nebo Jarov nebo Tukas

Příspěvek od Shorty »

ZDE sdílíme naše zkušenosti. Klidně čerpej a pak přispěj. Btw ani nevím, že by na negru byl ňákej loudič.
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

jiras_
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 28.08.2016 14:12

Re: Výběr smluvního partnera na pojištění - Louda nebo Jarov nebo Tukas

Příspěvek od jiras_ »

Tukas měl divný přístup, kdy po telefonu vše šlo, ale pak už ne. Třeba vlastní olej nebyl problém, při přistavení auta už nešlo. Řešil jsem tam reklamaci na autě, vrátili to s poškozeným dílem (průchodka kabelů 5. dveří), ale zase reklamace nebyl problém, hned to uznali a vyměnili.

U Loudy v Kolbenově ul. jsem kupoval, servisují tam základ, třeba lakovnu a klempířinu posílají k sobě na centrálu do Choťánek (Poděbrady). Tam byl běžný servis v pohodě, ale viz. link kolegy na hlavní téma o servisech. Při opravě pazvuků podělali co mohli.

Jarov nevím. A objednat se musí dnes všude a pokud to není do lakovny, tak to nebývá tak hrozné.
Golf VII Variant, 1.4 tsi 92kW

Odpovědět

Zpět na „Závady a servis“