Vůle v sedáku řidiče

Opravy a neduhy

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
jkjc
Řidič
Řidič
Příspěvky: 58
Registrován: 22.02.2009 12:56
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Vůle v sedáku řidiče

Příspěvek od jkjc »

Ahoj, mám dotaz na majitele Golfu VII po FL. Mám auto vyrobené 8. 2017 a mám vůli v řidičově sedáku projevuje se hlavně při změně směru jízdy a ne vždy jen při razantnějším zatočení. Samozřejmě jsem zkoušel se sedákem hýbat dozadu dopředu nahoru a dolu... nic z toho ten pohyb neovlivňuje. Samozřejmě jsem kontroloval i uchycení k podlaze a vše ok. Vypadá to, že má nějakou vůli sám v sobě. Nesetkal jste se s tímto někdo? Sedáky odpovídají výbavě Maraton Edition, tedy myslím, že se jmenují ergo active.

fkabl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 341
Registrován: 26.07.2010 13:48

Re: vůle v sedáku řidiče

Příspěvek od fkabl »

Mám stejné auto jako jen 6/2017 a stejnou lehkou vůli začínám taky pozorovat. Počítám, že se to ještě malinko
zhorší. Mám totiž zkušenost z GVI, kde jsem to měl taky (sportovní sedačky). Pak už mi přišlo, že se vůle jen nezvětšovala. Neřešil jsem
to, bylo pořád ještě únosné, po 6 letech jsem pak auto omladil.Podle mě to vůbec nesouvisí s typem sedadla (polstrováním), ale tou
kovovou konstrukcí a kolejničkami...které se přece časem trochu ochodí a mají vůli. Je otázka, jak by se k tomu postavili při
reklamaci. Možná to půjde i nějak dočasně spravit...utáhnout...zkus se zeptat v servise a dej sem vědět.

Golfik18
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 30.11.2018 22:52

Re: Vůle v sedáku řidiče

Příspěvek od Golfik18 »

Zdravím, v G7 po FL r.v. 2018 v sedačce Ergo Active u řidiče pozoruji lupání v sedáku při průjezdu zatáčkou. Začalo to cca v 30 tis. a mám pocit, že se to stále zhoršuje. Zkusím to vyreklamovat, auto je ještě v záruce.
VW Golf VII Variant ME, 1.4TSI 92kW, MR2018

Odpovědět

Zpět na „Závady a servis“